Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pochwal sie swoim zdjęciem


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

1. jakiś zamek, nie pamiętam nazwy, ale byłam tam ;d

2. Poprad lub coś pomiędzy nim a Starym Smokowcem z widokiem na Gerlach po lewej, ******ste miejsce

3. droga z Liptowskiego Mikulasza do Popradu

 

jak najbardziej. bardzo lubię Słowację i dobrze znam ten kraj. ale czy taki zbieg okoliczności? bardzo dużo ludzi tam wyjeżdża ;p

 

 

edit: drugie zdjęcie poszło na tapete, ładne, świeże kolory a z tym widokiem kojarzą mi się same dobre wspomnienia ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek8888 - heh nie, nie mam takowego lęku ;) A co by w 100% rozwiać Twoje wątpliwości pochwalę się, że często robię zakupy w Real`u/Tesco :P Na wysokości też dosyć często pracuję, podczas serwisu telebimów. Po prostu wolałbym widzieć te góry z bliższej odległości, tak więc przyznaję Ci rację, że powyżej się po prostu niepotrzebnie czepiałem tramwaju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdyby była opcja otwierania zdjęć w nowej karcie, to nie było by problemu z tym wyświetlaniem poprzez flash, który nie zmniejsza danego zdjęcia do szerokości ekranu, tylko pokazuje w oryginalnej rozdzielczości...

 

Zaraz wstawię zmniejszone

 

EDIT: W rozdzielczości ~1200x900

 

Żuczek2.JPG

Edytowane przez Quake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby była opcja otwierania zdjęć w nowej karcie, to nie było by problemu z tym wyświetlaniem poprzez flash, który nie zmniejsza danego zdjęcia do szerokości ekranu, tylko pokazuje w oryginalnej rozdzielczości...

 

Zaraz wstawię zmniejszone

 

EDIT: W rozdzielczości ~1200x900

 

Żuczek2.JPG

 

 

w operze klikasz poprostu rolką na to zdjęcie i otwiera sie w nowej karcie ;)

 

 

a tak w ogóle to Hrvatska Republika - może nie są jakieś tam artystyczne, ale za to jakie widoki ;p

DSC06285.JPG

DSC06277.JPG

DSC06483.JPG

DSC06505.JPG

DSC06510.JPG

DSC06234.JPG

DSC06235.JPG

DSC06277.JPG

DSC06277.JPG

DSC06451.JPG

Edytowane przez douglaz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zdjątka zrobione w Portugalii :) Tylko trochę z ostrością mi się nie trafiło na pierwszym (w końcu robione na zwykłej cyfrówce). Drugie - zabytkowy Chevrolet.

100_1050.jpg

100_1531.jpg

Edytowane przez JoChn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności