Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pochwal sie swoim zdjęciem


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro moda na B&W to i ja coś dorzucę :D

UE super.fi 3 Studio oraz Dell XPS

_MG_9324.jpg

To Twój przenośny zestaw audio? :huh: No i po aktywności w wątku fotograficznym, spodziewałem się wyższego poziomu zdjęcia ;).

Zdjęcie robione na szybko ;) chodzi o zamysł, że studio i że super F(i)3 :lol: nie chciało mi się jakoś kombinować specjalnie. Jak chcesz popatrzeć to cofnij się do zdjęcia "emocji" ;)

 

http://forum.mp3store.pl/topic/22647-zdjecia-przenosnych-zestawow-audio/page__view__findpost__p__607139 o tu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro moda na B&W to i ja coś dorzucę :D

UE super.fi 3 Studio oraz Dell XPS

_MG_9324.jpg

To Twój przenośny zestaw audio? :huh: No i po aktywności w wątku fotograficznym, spodziewałem się wyższego poziomu zdjęcia ;).

Zdjęcie robione na szybko ;) chodzi o zamysł, że studio i że super F(i)3 :lol: nie chciało mi się jakoś kombinować specjalnie. Jak chcesz popatrzeć to cofnij się do zdjęcia "emocji" ;)

 

http://forum.mp3store.pl/topic/22647-zdjecia-przenosnych-zestawow-audio/page__view__findpost__p__607139 o tu ;)

Nie no, w porządku - po prostu myślałem, że przy lustrzance i takim zaangażowaniu w fotografię, opcja "na szybko" nie wchodzi w grę, a żadne zdjęcie nie jest robione bez należytego dla formy i treści zastanowienia proporcjonalnego do sprzętu ;).

 

Hm, to poprzednie to bez statywu, czy ostrość podążyła za źródłem światła gdzieś poza kadr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dex, haha :D Nie bądź ostry dla kolegów z forum, nie każdy jest pr0 (tym bardziej nie ja), więc nie dziw się, że nie zawsze i nie każdemu, pomimo posiadanego sprzętu, chce się zastanawiać proporcjonalnie do posiadanego sprzętu :P Odnieśmy ową proporcjonalność w stosunku do kobiet/mężczyzn... jakby się tak ludzie zastanawiali, to bylibyśmy drugimi Chinami/Indiami :P

 

Piotrek, w poprzedniej Twojej fotce jest zamysł, ale faktycznie wykonanie mogłoby być lepszejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dex, haha :D Nie bądź ostry dla kolegów z forum, nie każdy jest pr0 (tym bardziej nie ja), więc nie dziw się, że nie zawsze i nie każdemu, pomimo posiadanego sprzętu, chce się zastanawiać proporcjonalnie do posiadanego sprzętu :P Odnieśmy ową proporcjonalność w stosunku do kobiet/mężczyzn... jakby się tak ludzie zastanawiali, to bylibyśmy drugimi Chinami/Indiami :P

 

Piotrek, w poprzedniej Twojej fotce jest zamysł, ale faktycznie wykonanie mogłoby być lepszejsze ;)

E tam Flash'u - rozróżnijmy dwie rzeczy. Po pierwsze, ja też nie jestem ( i pewnie nie będę pr0, bo zarabiać na życie zdjęciami póki co nie planuję, choć czasem coś wpadnie ). Po drugie, bycie pr0 dla samego bycia pr0 to żadna sztuka - klepać chałę dobrym sprzętem każdy umie. Tu chodzi właśnie zastanawianie się nad tą czynnością - to dotyczy także "małpek", czy bardziej rozbudowanych aparatów, a nie tylko profesjonalistów z lustrami.

 

Po prostu poczułem pewne rozczarowanie faktem, że w temacie fotograficznym mieliśmy tylu specjalistów od sprzętu fotograficznego ( nawet nie profesjonalnego, bo półka xxxD/xxxxD to amatorskie, xxD to pół profesjonalne, a dopiero xD to profesjonalne lustrzanki w gamie aparatów Canona ), ale z poparciem wypowiedzi zdjęciami już gorzej ( oczywiście nie piję do wszystkich i no offence ). Np. taki sobie Azahiel, który z tego co pamiętam także udzielał się w wątku, faktycznie trzasnął fotkę na poziomie i do niego w tym miejscu nie mam żadnego "ale", a z tego co wiem, nie jest pr0 ;).

 

Kobiet i mężczyzn z innych kultur bym tu nie wplatał, bo zupełnie odejdziemy od pierwotnego założenia tematu ;).

 

Nie bądź ostry dla kolegów z forum, nie każdy jest pr0 (tym bardziej nie ja)

więc po co pr0 sprzęt?:P

jakoś nigdy tego nie ogarnę, sprzęt za kupę kasy, a zdjęcia.. ot takie se.

Dokładnie o to mi chodzi. Obecnie, mam wrażenie, że lustro stało się 'modnym' gadżetem. Kiedyś, gdy zaczynałem zabawę z fotografią cokolwiek cyfrowego kosztowało tyle, co przeciętna pensja albo i więcej. Obecnie lustrzankę możemy kupić za przysłowiowe "grosze", a wyposażenie do niej to także coraz mniejszy wydatek. Nic więc dziwnego, że każdy chce mieć lustrzankę. Problem w tym, że tak jak nie każdy posiada słuch, by usłyszeć różnicę w sprzęcie za 100zł, a tym za 1000zł czy większe sumy, tak nie każdy posiada wzrok i ( nazwijmy to ) zmysł artystyczny - owszem, praktyka czyni mistrza, ale niestety nie w każdym przypadku.

 

Kończąc mój - jak zwykle przydługi filozoficzny - wywód, jeżeli masz to lustro jeden z drugim, jeżeli wypowiadasz się na temat bardziej zaawansowanego fotografowania, pokaż, że nie masz sprzętu "dla mania", tylko faktycznie coś z niego wyciskasz ;). Tyle ode mnie. Podkreślam jeszcze raz - nikogo niczym urazić nie chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.- gdzieś Ci ostrość uciekła? albo za małą głebia

2.- to światło mi nie pasuje :D i druga sprawa- uciąłeś za bardzo prawą stronę zdjęcia- trochę więcej powietrza- zwłaszcza dla kabla, który tak głupio został ucięty ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostrość? u mnie wszystko jest super ostre O.o spójrz na linię słuchawki cz na napis UE. zdjęcie na f3,2 chyba.

obciąłem to zdjęcie tak bo kawałek dalej był odblask na matrycy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Azahiel, druga fotka zbyt ciasna, a i światło mi się nie podoba, za to pierwsza fotka całkiem w pytkę koncepcja, choć widziałbym trochę mocniej oświetloną słuchatkę, no i przy okazji bardziej ostrą (większą GO na niej).

 

Malasq, masz rację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, to poprzednie to bez statywu, czy ostrość podążyła za źródłem światła gdzieś poza kadr?

 

Statyw, chyba 4 sekundy naswietlane. Ostrośc na lampę i napis amplifier który niestety prześwietliłem zdjęcie też w sumie ta szybko było robione bo amp otwarty ;) ale to była trochę mniej na szybko bo to chyba 10 kadr :D

 

Dobra Panowie, a właściwie Dex zmusiłeś mnie do zrobienia kilku lepszych ujęć powiedźcie co sądzicie ;)

_MG_9330b.jpg_MG_9333a.jpg

Statyw i takie poruszenie? A robiłeś samowyzwalaczem/pilotem?

 

Ja Cię tam do niczego zmuszać nie chcę - nie każę Ci zdjęć robić ;).

 

"W sumie na szybko" - to które Ty zdjęcia robisz 'wolno' i gdzie można je zobaczyć? :>

 

Z tych dwóch nowych - drugie spalone i nieostre ( chyba Ci szkło gubi ostrość, a do tego mógłbyś większą przesłonę ustawić, bo z takiej odległości mniej niż f/4 i robi się nieostro ). Pierwsze nawet nawet - fajna koncepcja i kadr, ale troszkę bym światło ustawił inaczej. Ale jest lepiej.

 

ostrość? u mnie wszystko jest super ostre O.o spójrz na linię słuchawki cz na napis UE. zdjęcie na f3,2 chyba.

obciąłem to zdjęcie tak bo kawałek dalej był odblask na matrycy :P

No u mnie niestety też nie jest ostre... Jak pisałem, w takich odległościach, f/3.2 to za mało.

 

Oglądaj oglądaj oglądaj, pstrykaj pstrykaj pstrykaj - jedyna skuteczna metoda, by się nauczyć ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wkurzacie... z tą ostrością. Załączam wam crop zdjęcia żeby nie było dalej niepewności że słuchawka jest nieostra. Przyjrzyjcie się dokładnie naklejce UE, wtyczce (jest idealnie ostra), poprzecznej linii wzdłuż słuchawek, tipsowi i tulejce. Kabel też jest ostry na górze. Jeśli dalej nie jest ostre to nie wiem co za ostrości wymagacie... u mnie jednak jest brzytwa na całego.

_MG_9330_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

Piotruś, z całym szacunkiem, ale tragiczne te twoje zdjęcia. Nie znam się na tej całej, technicznej otoczce robienia takich fotografii, dlatego wypowiem się w kategoriach czysto estetycznych. Dla mnie, te zdjęcia są nudne, jak flaki z olejem, dlatego nie są w stanie przyciągnąć mojej uwagi na dłużej, niż kilka sekund, w przeciwieństwie do wielu fotografii, której pojawiły się w tym temacie. "Koncepcji" z laptopem nawet nie zamierzam komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, te zdjęcia są nudne, jak flaki z olejem, dlatego nie są w stanie przyciągnąć mojej uwagi na dłużej, niż kilka sekund, w przeciwieństwie do wielu fotografii, której pojawiły się w tym temacie. "Koncepcji" z laptopem nawet nie zamierzam komentować.

Nudne, hmm w sumie racja, pytanie jak nienudne może być zdjęcie słuchawek...

Dobrze, że koncepcji z laptopem nie skomentujesz bo ta "koncepcja" była raczej dla żartów niż "tru" i "na serio" dlatego widniała tam ikonka ":lol:"

 

Poza tym, oczywiście nie muszą Ci się podobać moje fotografie, nie zmuszam Cię do tego. Doceniam krytykę dopóki jest ona konstruktywna. Więc mam nadzieję że kolejne zdjęcia będą mniej "nudne" jeśli się da :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności