Skocz do zawartości

Pochwal sie swoim zdjęciem


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W niedzielny poranek w Sanktuarium Najświętsza Krwi Pana Jezusa przy ul. Żydowskiej 34 w Poznaniu🙏

 

Lumii_20221211_140936093.jpg

 

Lumii_20221211_140609141.jpg

 

Lumii_20221211_140800699.jpg

 

 

Lumii_20221211_140646351.jpg

 

Następnie odwiedzenie jarmarku świątecznego na Placu Wolności❄🎄🎅

 

Lumii_20221211_142032460.jpg

 

20221211_142447.jpg

 

20221211_142405.jpg

 

😉

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@up wygląda jak screenshot z DCS

Piękna, ale meganierealistyczna scena, nie jestem z tych co się przyebują, ale masz gdzieś surową wersję bez obróbki z exif-em? NIczego nie musisz udowadniać wiem, ale z przyjemnością ugryzę się mocno w jezyk jak się okaże że się mylę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

@brunnerius

Faktycznie wyglądało to meganierealistycznie - zasuwający nad lasem prawie 1000km/h myśliwiec, dodatkowo ze smugaczami i  w ciasnym manewrze w okolicach 9G 🙂

 

Surowych plików nie udostępniam (za wyjątkiem klientów czasami, bądź wymogów konkursowych) ale mogę Cię zapewnić, że to nie render z DCS, ani SI - ten samolot tam rzeczywiście był, manewrował, był też las, były smugacze, a za sterami siedział pilot z krwi i kości, którego poznałem z resztą osobiście. Znalazłem się też tam również ja, z aparatem i podpiętym obiektywem - i tak powstało to foto.

Jeśli chciałbyś jakieś konkretne info z exifa to śmiało pisz - podeślę jak coś.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marceli

To Twoja twórczość, ale jakby obróbka nie była taka agresywna to pewnie bym się po prostu, jak zwykle Twoim zdjęciem, zachwycił i już :)

Jak Ci tak pucha wypluwa to ja poproszę żebyś na moją te same czary rzucił ;)

Nie musisz przesyłać nic już, przekonałeś mnie, język ugryziony, fotki na dowód nie prześlę bo nie wygląda to zbyt pięknie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brunnerius

 

Wybór aparatu nie ma praktycznie znaczenia. Jeśli chodzi o awiację, to kluczowe znaczenie według mnie ma prawidłowy dobór ekspozycji. I tutaj dokładnie trzeba sobie określić swój pomysł na kadr, a dodatkowo przewidzieć co w tym kadrze może się wydarzyć. Moim zdaniem ekspozycja jest tu najważniejsza.

Oczywiście, że często jakieś przyprawy dodaję, ale to jednak tylko przyprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marceli ;) nutki ironii nie wyczułeś... napisałeś, że szkoda Ci czasu na obróbkę a zdjęcia które tu wrzucasz nie są surowe, dlatego zapytałem o tą "magiczną" puszkę ;)

dobra, nie ma co drążyć, pięknie Ci to wychodzi i na tym się zatrzymajmy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @brunnerius

Ironii nie wyczułem, bo jej nie szukałem 🙂

I faktycznie, na obróbkę szkoda mi czasu - staram się jak najwięcej zrobić w aparacie. Jak siedzisz w LR i PS to szacun, ja nie znam i nie używam takich programów. Jeśli interesuje Cię temat awiacji, to wbijaj na lotniska, chociażby w Piotrkowie - będzie okazja żeby pogadać, no i tam jest zawsze dobra zabawa 🙂

 

@bakus1233

 

bardzo rzadko, zdecydowanie bardziej wolę fotografować myśliwce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności