Skocz do zawartości

Pochwal sie swoim zdjęciem


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

🍂🍁🍂Kilka jesiennych ujęć🍂🍁🍂

 

20211006_142853.jpg

 

20211006_142906.jpg

 

20211006_142828.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neonlight dziękuję 🙂👍 Naprawdę świetnie wygląda po korekcie. Masz talent Krzyśku! 🙂

 

P.S. Dodam reakcję, jak się odnowią :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie trochę analogii ;) Kolor to Ricoh TF-900 + Kodak UltraMax 400, a B/W to Zenit 12XP + Pentacon Auto 50/1.8 + Ilford PAN 400. Kolejna rolka na Riocohu już się robi (tym razem Kodak ColorPlus 200) oraz w zastępstwie Zenita mojego ojca (chyba na stałe, bo zdjęcia z Zenita bez szału - coś tam ewidentnie nie pykło i nie wiem czy to samo body, czy body + obiektyw - bo sam obiektyw jest ok) Chinon CE-5 z Auto Chinon MC 50/1.7 i również Kodak ColorPlus 200 (ale rocznik 2016, więc będzie ciekawie).

 

Swoją drogą ceny klisz w tym momencie to jakiś dramat... :(

000015.JPG

000023.JPG

000028.JPG

000030.JPG

000009.JPG

000012.JPG

000024.JPG

000033.JPG

000037.JPG

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_1127komprbw.jpg

Edytowane przez paratykus
Kończę archiwizację z CD na dyski.Znalazły się nawet rolki z Armenii na Velvii. Co to za czasy były ;-)
  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_2364_18x25_dr.jpg

1 minutę temu, paratykus napisał:

 

Pierre, najlepsze homary we Francji 

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2021 o 07:35, Wisting napisał:

Telefonem Asus ROG 5.

Nie ma się czego wstydzić względem rozdzielczości. Oczywiście jako "zawodowy" fotociarz od razu sobie tego fona guglnąłem, ale za taką kasę to raczej kupię obiektyw 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy Hiltonie znalazłem dokumenty pojazdu jakiejś pani Beaty z Kłodzka (prawo jazdy, OC, dowód rejestracyjny). Oddaliśmy je z małżonką na Policję, przy okazji zwiedziliśmy te rejony Gdańska, w które byśmy się nie zapuścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeb...ć brak ciśnienia, damy radę. Wyciśniemy z tej beczki ostatnie soki ...

(wesele we Francji)

IMG_2181_18x25_dr.jpg

I taka zabawna historia z Hiszpanii ... Po ślubie w katedrze robiłem kilka kadrów Młodej Parze, takie spontanty. Podbiegł gość z gitarą ( trzeźwy jak polski kartofel na polu puszczający dorodną nać). Patrzę, 30 metrów dalej na murku, jego dwóch kolegów próbuje łapać pion, jednocześnie ogarniając co to jest vertical i horizontal ... Myślę sobie, może być zabawnie : Hector po hiszpańskim konserwatorium w klasie klawiszy, Panna Młoda - skrzypaczka (polska szkoła), czują muzykę.

Było OK. Zrobiłem wiele świetnych, nie reżyserowanych kadrów. Hector śpiewał do akompaniamentu, ale nie pamiętam CO ???

Wszystko trochę trwało. Faceci odpłynęli w muzykę ... Hector markował, gość na akustyku wymiatał. Mógłbym tak stać i słuchać. Po pewnym ( dość długim czasie ) Młoda podchodzi i mówi po angielsku - mniej więcej taki tekst : Hector, proszę, weź uwooolnij się. Od pół godziny wszyscy są już w lokalu. No i ja wtedy : CYK.

IMG_3773_Hectooor.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności