Skocz do zawartości

Pochwal sie swoim zdjęciem


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

Mewa w Rzymie.jpg

 

Mewa na tle Wiecznego Miasta :) 

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Inszy napisał:

W prawo na resztki żydowskiego cmentarza, w lewo na zrujnowany amfiteatr - idealne miejsce na spacer po północy...

DSC02621.jpg

Trafiłeś mi idealnie w punkt- od wiosny czytam Akta Harrego Dresdena i to doskonała ilustracja mojego nastroju, gdy wracam z psem i przed snem mam jeszcze smak na jeden- dwa rozdziały do poduchy. 

Ode mnie ostatni zachód słońca nad morzem: jeszcze wakacje, a już jesień idzie, nie ma na to rady... 

IMG_20200830_201916_1.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógłby powiedzieć co to jest w prawym górnym rogu ? Zdjęcie wykonane w sierpniu 2018, między wsiami. W promieniu kilku km żywej duszy. Jeśli to dron (?) to jaki one mają zasięg. Wpadło mi w oko przypadkiem, bo archiwizuję sobie zdjęcia z aparatów i komórek. Most przez stary, poniemiecki kanał. Łąki, torfowiska i nieużytki. Taki pas o szerokości jakieś 3 km, długości ok 10 km ?

DSC_0427.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latem widziałem, jak taki mały pierdek rozpiętości kartki A4 filmował przelot nad plażą z Dębek do Karwi, czyli leciał zadanym szlakiem jakieś 8-9 km. Mama wypuściła, ojciec z synem złapał (szli potem plażą, to spytałem). A nie ma tam gdzieś torów PKP? Może ten dron pilnował, czy trakcji nie zrywają lokalsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2020 o 01:15, Inszy napisał:

W prawo na resztki żydowskiego cmentarza, w lewo na zrujnowany amfiteatr - idealne miejsce na spacer po północy...

DSC02621.jpg

 

Bardzo fajne, tylko skadrowałbym inaczej: latarnie powinny być w 1/3 i 2/3 kadru, dzieląc w pionie. Wtedy jasność i ciemność fajnie by się balansowały.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@westberg taki był plan, ale jak wyszło zobaczyłem dopiero w domu, bo pykane na szybko i przy okazji :D Natomiast teraz kadrowanie ucina mi rzeczy, które mi się podobają...

Ale powiedzmy, że tak ma być, bo w życiu potrzebujemy więcej światła - takie zdjęcie dające nadzieję ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Inszy napisał:

@westberg taki był plan, ale jak wyszło zobaczyłem dopiero w domu, bo pykane na szybko i przy okazji :D Natomiast teraz kadrowanie ucina mi rzeczy, które mi się podobają...

Ale powiedzmy, że tak ma być, bo w życiu potrzebujemy więcej światła - takie zdjęcie dające nadzieję ;) 

 

Ale kolor robi zdjęcie. Naprawdę fajne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🍁Do powyższych pięknych zdjęć Kolegów, dodam dwa jesienne od siebie 🍁

 

20201027_163536.jpg

 

20201027_163151.jpg

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20201130_211516.jpg

 

☃️❄Taki rok... że choinka znalazła się u mnie wcześniej, aby wprawić się w świąteczny nastrój ❄☃️🎄:) 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tytus1988 napisał:

20201130_211516.jpg

 

☃️❄Taki rok... że choinka znalazła się u mnie wcześniej, aby wprawić się w świąteczny nastrój ❄☃️🎄:)

Co na to koty, poszły gdzieś na przechowanie? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domil w żadnym wypadku niee było to konieczne, bo ozdoby na choince na szczęście nie interesują szaraka ani rudej :) Przed rokiem o dwoma laty, lubił zrywać z niej niektóre ozdoby położone na najniższych gałązkach;)  Teraz po prostu jedynie obgryzał po postawieniu choinki sztuczne igliwie... natomiast po ubraniu jej wczoraj jest na szczęście spokój i oddaje się takim przyjemnościom;)

 20201201_123622.jpg

 

 

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności