Skocz do zawartości

Pochwal sie swoim zdjęciem


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba się. Dziewczyna zna się na pozowaniu, to widać na pierwszy rzut oka. A czy jest duża różnica między FF a APS-C? Zależy dla kogo i w jakim zakresie. Dla mnie jako kolesia, który lubi sobie podłubać przy zdjęciu, dynamika tonalna na FF jest z innej planety. Jestem w stanie wyciągnąć ze zdjęcia dużo więcej detali niż z obrazka z APS-C. Do tego wysokie wartości iso nie są już dla mnie barierą nie do przeskoczenia. Ale nie o takie różnice ci chodzi zapewne. Na obrazkach wrzucanych do internetów w rozdziałce 1200x800 oszałamiającej różnicy nie zauważysz. Ale spróbuj wydrukować sobie duży format z FF i potem to samo z APS-C, różnica sama rzuci się w oczy.

Edytowane przez PEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pen, na jasną matrycę FF ... rzuci ;)

I jest tak jak mówisz. Przy małych wydrukach nie ma praktycznie różnicy, ale przy dużych jest.

Największe z FF drukowałem ok. 1 metr długości ( szerokości nie pamiętam ) i było bardzo dobrze, nawet z bliska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Się garbi i łysieje. Jeżeli tak nie jest, to właśnie to podkreśliłeś dodatkowo kadrowaniem.

Ładne kolorystycznie, jednak dalej wyciągasz z kobiety jej najmniej atrakcyjne cechy urody. I ciągle ten sam sposób prezentacji modelki.

Powiem tak. nie chciałbym takich zdjęć w portfolio moich znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury.

Przestrzeń publiczna rządzi się właśnie takimi prawami.

Czy to w necie, czy na wystawie - może wejść każdy i w dowolny sposób skomentować Twoje prace.

Co z tym zrobisz to już Twoja sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się opinią, która nie zawiera ani grama konstruktywnej krytyki. Jeśli ktoś potrafi tylko "wyrazić swoje zdanie" lub po prostu nagadać bez ładu i składu to ignoruj. "Moje zdanie" to tylko moje zdanie i można je potraktować niczym papier toaletowy. Poprawkę weź też na to, że czasami zdarzy ci się spotkać ludzi, którym nic i nigdy się nie spodoba. "Moim zdaniem" trafiła ci się utalentowana i ładna dziewczyna, a do tego świadoma tego jak pozuje. Ale po ramieniu też cię poklepywać nie będę bo kadr wydaje się być trochę poruszony (a może to tylko ta mała GO). :)

 

Pstryknięte przy narodowym forum muzyki?

Edytowane przez PEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonaliści, ręka do góry! ...Nie wiedzę. Toż to my w większości amatorska brać. ;) A poruszyć przy 1/30 bardzo łatwo, zależy od ogniskowej... no i tego czy ma się łapsko jak imadło.

Edytowane przez PEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moje foty, które robiłem przez około 3 miesiące aby zmontowac z nich timelapse, niestety w którymś momencie straciłem cierpliwość i efekt nie jest do końca taki jakbym chciał ale może komuś się spodoba...

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności