Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

VEDIA Digital eBook


Gość Malas

Rekomendowane odpowiedzi

@D@rkSid3 - A może po prostu nie jest jeszcze wybrane ostatecznie urządzenie.

 

@embrion - Może i miał być tani, ale wyświetlacz e-ink jest meeeega drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja moim zdaniem ciekawa a w kwestii ceny? Jeszcze nie dla mnie choć z czasem pewnie sporo potanieje. Z tego co widzę i muzyki można na tym posłuchać: pojawia się tylko pytanie co z jakością dźwięku? Chętnie bym potestował pod kątem użyteczności z perspektywy studenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taaa.. :D bo w sumie po ponad roku nie ma żadnych narzekań przy A10. Przy B6 też nie ma. Ale czy to ma znaczenie?

 

Licz się super komencik, a nie jego merytoryka. Pozdro, spadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałość. Najlepszym sposobem obrony jest atak? Powtórzę pytanie - masz jakieś doniesienia co do awaryjności joya w A10 czy B6? Nie? Cóż...

 

ps. Twoją mega mierną ironię pominę, bo nie chce mi się po raz enty tłumaczyć, że fajnie jest patrzeć na sprawę ciut szerzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki atak? z nas dwóch to Ty się zacząłeś odnosić w sposób ironiczny i arogancki, zamiast próbować jakoś porozmawiać... do tego ta ultrapopularna w gimnazjach "żałość" - szczerze, zbyt do siebie bierzesz jakąkolwiek formę krytyki (jeśli mozna fakt uznania joya za POTENCJALNIE awaryjny element tak nazwać...)

 

jako "głos" firmy to jesteś jakoś niezbyt przychylnie nastawiony do potencjalnego klienta...

 

no i napisałbyś na czym polega te patrzenie szerzej - bo dla mnie montowanie ogólnie spalonego patentu dzięki telefonom SE jednak popularności nie przysparza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem uśmiechnięty i zrelaksowany :) Od samego początku rozumiem, że jest to wyłącznie Twoje odczucie. Ale patrząc na to co teraz napisałeś.. to, że xxx ma kiepskie ekrany dotykowe, to znaczy, że nienależny takich stosować? To, że zdarzają się niedobre krówki, to nie należy ich jeść?

 

Zastanów się po prostu. Zadałem Ci pytanie - czy masz podstawy aby pisać, że joy w produktach VEDIA się nie sprawdza? A Ty mi omówisz, że on się nie sprawdza w SE... wiec odpuść sobie historie o "niezachęcaniu klienta". Bo wybacz, jeśli dyskutowanie poglądów "potencjalnego klienta" zniechęca go do zakupu, to nie świadczy źle o mnie, serio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej materii nic nie obiecuje. Może to być mało realne.

 

Ale jak tylko czas pozwoli chce wrócić do testów i tych zaległych (B6, Miffy) jak i nowych (MosnterHD, eReader)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakkolwiek .ksy masz rację, ale jak kiedyś się strułem pewnym produktem (dajmy na to tą krówką), to uraz jednak pozostał (i do marki i do patentu) :)

 

a tak z ciekawości - jak wygląda sprawa obsługiwanych rozszerzeń. w sensie ich zakres jest deiniowany przez sprzęt, czy trzeba jakieś licencje wykupywać na poszczególne formaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt ma swoje ograniczenia, ale niestety większym ograniczeniem są licencje (ich koszty). Choć i są takie formaty, których się po prostu nie da i już bez modyfikacji SDK do którego nie ma dostępu (Rockchip jest rozwijany centralnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej ciekawi jaka będzie prędkość podczas zmieniania stron w dokumentach EPUB.

Oraz jaka będzie żywotność baterii.

Joystick w sumie mi nie przeszkadza, może się to podobać.

Cieszy spora pamięć wbudowana w czytnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności