Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Mocne kawałki


gras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebuję koniecznie jakieś tytuły albo może listę, albo nawet cały tytuł płyty... Do jakiegoś zespołu\bandu obojętnie z mocną muzą w sam raz na narty - mając na myśli mocną mam na myśli coś konkretnego nie chodzi tutaj o jakiś MEGA METAL czy ROCK, wręcz przeciwnie coś nie z tego typu, coś do ostrej jazdy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIN, Muse (mniej ostra ale enegretyczna) ogólnie polecam jakąś elektronikę i industrialne. Jeśli nie metal.

Z ostrzejszego rocka to polecę Sever your ties - z tego co się orientuję jest to surf post-hardcore :D więc na narty też się nada bo energii im nie brakuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam Blur - Song 2. Kiedy ostatnio byłem na nartach(dawno temu, niestety) to żałowałem, że akurat nie wgrałem do mp3 na wyjazd akurat tego utworu. Według mnie żaden inny nie pasowałby lepiej do jazdy na nartach/snowboardzie.

 

Zainteresuj się też sountrackami gier z konsolowej serii SSX, na pewno bedą pasować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to na pewno Disturbed, Avenged Sevenfold, AC/DC (aż chce się do piekła jechać :P ), może jakiś Airbourne :) Zależy w jakiej muzyce gustujesz bo tak to ciężko będzie określić co Ci się podoba a co nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że to nie ten dział, ale nie ma sensu zakładać nowego tematu. W jakich słuchawkach jeździliście na nartach, i jak się sprawowały? Chodzi mi o typ słuchawek a nie model :). Myślałem o KSC75, ale nie nadają się do czapki, z drugiej strony dokanałówki za dobrze izolują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja bym stawiał na offspringa głównie, może papa roach, green day.

 

Zdaję sobie sprawę, że to nie ten dział, ale nie ma sensu zakładać nowego tematu. W jakich słuchawkach jeździliście na nartach, i jak się sprawowały? Chodzi mi o typ słuchawek a nie model :). Myślałem o KSC75, ale nie nadają się do czapki, z drugiej strony dokanałówki za dobrze izolują...

 

Dawno temu próbowałem używać słuchawek na stoku, ale okazało się to kompletną porażką. Doki za mocno izolują, pchełki średnio się trzymają i przy dużych prędkościach wiatr strasznie szumi. Myślę, że z ksc też będzie podobnie, brak izolacji + wiatr hulający wszędzie. Może jakimś rozwiązaniem byłoby coś takiego: http://www.allegro.pl/item902656913_wyprzedaz_nowy_kask_carrera_air_matic_audio_mp3.html jakość powalająca nie będzie, ale za to jest dodatkowa ochrona. Choć mimo wszystko myślę, że słuchanie muzy na nartach to raczej kiepski pomysł, trochę to to niebezpieczne, kontakt z otoczeniem jest zmniejszony, koncentracja też. Czegoś energetycznego wolę posłuchać sobie przed wyprawą na narty albo przy kolejce, a szusując wolę naturalne odgłosy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na trudniejsze trasy polecam "Pan Jezus już się zbliża" :P

Albo "U drzwi Twoich stoję Panie" :)

 

A tak na serio:

Guano Apes - Open your eyes

Prodigy - Spitfire(uwielbialem na tym po*******ac na swoim starym biku w szklarskiej i myslecinku)

Ac/dc - Highway to hell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Frontside, Clawfinger, Vader, Castet, Tenacious D.

 

AC/DC jest dobre prawie na każdą okazję, jednak jak dla mnie do nart nie pasuje zupełnie, ale róbta co chceta.

 

PS Jakieś 2 tygodnie temu, widziałem kolesia w Witowie na desce z KPP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Ja często podczas jazdy rowerkiem po jakiś fajnych hopkach słucham LostProphet, Prodigy, Samael - Era One, ew. In Flames - Come Clarity, ale to już cięższe klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysta energia? Zrób sobie składankę z kawałków Sepultury, Crazy Train wykonywany przez Ozziego to chyba byłby jednak numer jeden na taki wypad ;).

Tylko Doom Metalu nie słuchaj, bo się zahipnotyzujesz i zapomnisz o skręcaniu zjeżdżając na zapałkę =o, słuchaj co lubisz - ciężko komuś powiedzieć, co jest dobre. Do niektórych jazd jednak shpongle jest genialną nawigacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raein - Artmachine Observation Tower

 

City of Caterpillar - And You're Wondering How a Top Floor Can Replace a Heaven

 

Mysle ze IWSMSOFFY (I Would Set Myself On Fire for You) wsyztkie albumy muza po prostu mega jedyna w swoim rodzaju laczy tyle gatunkow

 

Aura planet albumy "Reworked" "Power Liquids"

 

Loma Prieta "Dark mountain"

 

Circles Takes the Square

 

Viceversa demko

 

moze The Saddest Landscape

 

Dj Cor Fijneman

 

Tiesto from Estuera Black Hole Records

 

Phynn

 

Dj ton TB

 

TIDES FROM NEBULA ABSOLUTNIE POLSKI ZESPOL Z WAWY :D ChŁopakY sa Zajeb00nzo

 

Kow Otani Album Shadow of Colossus

 

Noubo Uematsu muza z FF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności