Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Reaktywacja Rio Karmy


ogorek

Rekomendowane odpowiedzi

Chomeros chcesz odsprzedam Ci Creativa MuVo N200 512 MB, idealny na rower ;) Tylko słuchawki musiałbyś sobie dokupić. Co do Rio napewno nie kupię tego sprzętu, brak oficjalnego dystrybutora na Polskę a w związku z tym serwisu i dość duża awaryjność tych playerków skutecznie mnie odstrasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie dzieje z Twoim player`em? Kolejny problem z H140??? :o

 

Po tym jak podłączyłem go pod 12V (całkowite zaćmienie istoty szarej, szkoda tłumaczyć) wysłałem do serwisu. Czekałem co prawda 2 miesiące bez 3 dni chyba, ale playerek chodził.

 

Co ciekawe dostałem NIE MOJĄ obudowe, przedni panel napewno nie był od mojego egzemplarza i miał odprysk lakieru w górnym rogu, tylna chyba była moja, ale tego tak łatwo nie stwierdze.

 

Druga ciekawa sprawa tym razem pozytywna... dostałem a 99% nowe bebechy. Dysk raczej zostawili "płyta główna" czy jak by tego nie nazwać była chyba nowa, a napewno nowsza od mojej byłej. Doszedłem do takiego wniosku po obcowaniu z joystick'iem, który działał znacznie precyzyjniej niż przed oddaniem do serwisu.

 

Kilka dni później napaliłem się na nowy rowerek i stwierdziłem ze potrzebuje zasilić troche konto, więc sprzedałem szczury za 720zł i playera za 700zł z gwarancją do grudnia.

 

Jak tylko kupie rower (bo jeszcze go nie mam :D ) bede sie zastanawiał nad jakims playerkiem, albo H140 sciagany ze stanow, albo moze cus nowszego na kształt iAudio 6. Co do słuchawek to tylko szczury E4 lub E5.

 

Sprzedales H140 :o hmm... szkoda ze mnie wczesnije nie zaproponowales sprzedazy........ :D

 

E4...... nieeeeee lepiej E5 :P:P

 

albo UM2 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czy dobrze rozumiem, mowa o tym playerku ?

 

Znalazłem kilka fotek wiec wkleiłem. A co do samego playerka to też chętnie bym z nim poobcował, głównie ze względu na fakt, że chwilowo jestem "bezplayerny" :]

o matko, jaki beznadziejny wygląd :////

i sprawia wrażenie jakby był wykonany z tandetnego plastiku. Mam nadizeje, zę to nie jest finalna wersja, bo by była załamka...

 

 

 

 

pozdrawiam,

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko, jaki beznadziejny wygląd :////

i sprawia wrażenie jakby był wykonany z tandetnego plastiku. Mam nadizeje, zę to nie jest finalna wersja, bo by była załamka...

 

pozdrawiam,

michał

 

Zobacz watek "Rio KARMA" GETZ napisał ze KARMA jest totalnie "niefotogeniczna". W naturze wygląda 100x lepiej. Dla mnie wygląd jest drugorzędny. Zawsze mozna nosic w pokrowcu :P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propo następcy KARMY.

 

Musialem zainstalowac na starym comp-ie foobar-a i wszedłem << TU >>

 

I patrzę:

 

Vista: funkcje multimedialne

Napisał: Michał Szafrański

Friday, 28 April 2006

Microsoft ujawnił kilka funkcji multimedialnych dedykowanych systemowi operacyjnemu Windows Vista. Większość z nich koncern zapowiadał już dawno, lecz dopiero teraz postanowił je pokazać. Jedna z nowości to możliwość przyznawania priorytetów procesom związanym z odtwarzaniem dźwięku lub obrazu tak, by nie były one zakłócane przez inne procesy. Vista ma obsługiwać dźwięk o 32-bitowej jakości, dzięki czemu wzrośnie jego jakość; system będzie obsługiwał dźwięk, którego stosunek sygnału do szumu wynosi 144 dB. Zdaniem Microsoftu, rozwiązanie to zapewni wyższą jakość dźwięku nawet wtedy, gdy użytkownik będzie wykorzystywać słabszy układ dźwiękowy.

źródło: PC Pro

 

Ciekawe, czy do przechowywania dzwieku bedą służyły OGGI lub FLAC-i :P Chyba KHRON pisał ze kontener OGG-owy jest przystosowany do przechowywania 32 bitowej jakosci.

 

Tak sie zastanawiam, czy jest sens produkowania takich kombajnow jak A2, skoro "za chwile" moga być laptopy z panoramicznym ekranem (np. 8.5 cala) z tym systemem operacyjnym. I wtedy mamy wszystko: comp, polaczenie do net-u (w tym via UMTS przez komórkę), odtwarzacz filmów i muzyki.

 

Osobiscie bym wolał, zeby następca KARMY nie odtwarzał filmów a był jak najmnieszy a miał jak najwyższa jakość muzyki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy będzie to po prostu konwersja 16->32bit w locie (w czasie dekompresji pliku nawet MP3 do strumienia audio) i dalsze przetwarzanie w 32 bitach... :)

 

WMA Pro samo w sobie potrafi kopresować dźwięk o dynamice 24 bit... więc domyślam się jaki będzie "sugerowany format plików" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy będzie to po prostu konwersja 16->32bit w locie (w czasie dekompresji pliku nawet MP3 do strumienia audio) i dalsze przetwarzanie w 32 bitach... :)

 

WMA Pro samo w sobie potrafi kopresować dźwięk o dynamice 24 bit... więc domyślam się jaki będzie "sugerowany format plików" ;]

 

Sugerowany - wiadomo jaki ;)

 

Ale nie wiem czy wiecie ze na oficjalnej stronie microsotu, pod linkiem do wtyczek do MP10 jest "wtyczka" dla FLAc i OGG-a (tzn. to jest jedna wtyczka). Ta sama "wtyczka" jest dostepna ze strony vorbis.com

 

To i tak juz niezle bo MS sam mowi - chcecie OGG-i to macie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to nowość czy nie w każdy mrazie na allegro znalazłem rio carbon :

http://allegro.pl/item101490283_super_rio_..._dyktafon_.html

 

p.s. nie czytałem całego wątku więc nie wiem czy już o tym było :P

 

Zadna nowosc, Carbon juz nie produkuja ;) Ten jest pewnie refubrished albo uzywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rio riot ;]

http://gear.ign.com/articles/356/356405p1.html <- szczegóły :]

 

[edit] to jest ciekawe:

 

UWAGA!!! Z powodu nowych przepisów prawa Unii europejskiej (01.08.03) O zakupie towaru od osób prywatnych INFORMUJE ! Przedmiot wystawiony na tej aukcji nie podlega :gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Jeżeli bierzecie w niej udział tzn. ze sie z tym zgadzacie !! Zgodnie z prawem EU dodatek ten powinien znajdować się pod każdą aukcją online w przeciwnym przypadku sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar nowy jak tez używany . Jezeli nie przyjmujesz tych warunków nie licytuj!

 

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wczoraj ogladalem, nawet chcialem napisac ze lezy toto na allegro, ale mysle chlopaki z rio zaznajomieni, smiac sie beda, dam se siana mowie... a tu masz babo placek KHRoN napisal... :D

 

myslicie ze dobrze gra takie rio? bo tak ostatnio pojawil motyw oldschoolowy w postaci jakiegos jukeboxa creativa, wiec moze i stare rio jest dobre :D

 

[EDIT] ups, to nie KHRoN pisal o riotcie pierwszy, ha!, zwracam honor Radzique i przepraszam za pomylke [/EDIT]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Riot z Gdańska jest już na Allegro po raz n-ty. Każdą aukcję miałem w obserwowanych. Wielokrotnie kupowały go już klony albo koledzy sprzedającego po czym wracał :( Nie liczył bym na zakup tego egz. po cenie wywoławczej.. Ciekawe jaką ma moc i jak brzmi. Dysk ma typowo laptopowy, więc nie problem jak padnie ;)

Zobaczcie kategorię aukcji. Kompleks ipoda? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności