Skocz do zawartości

Czarna Lista Użytkowików Tego Forum


matej7

Rekomendowane odpowiedzi

O ile ze "starszymi" (czas goszczenia na forum) użytkownikami bym spokojnie przeprowadził tranzakcje w ciemno, to z kimś kto ma 5 postów - w życiu... Na czym miałby się opierać cały system weryfikacji nieuczciwych itd. nie mam pojęcia, ale oczywiście przydałoby sie coś takiego.

Allegro nie zawsze jest najlepszym wyjściem. Jeśli miałbym kupowac plajera od gościa z powyżej 500 postów i z którym mam jakiś ludzki kontakt (...chodzi mi o zaufanie :) ) wolałbym tradycyjnie z przedpłatą... przynajmniej taniej i mniej picu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym kupowac plajera od gościa z powyżej 500 postów i z którym mam jakiś ludzki kontakt (...chodzi mi o zaufanie :) )

 

O kurna, ale mam przechlapane na starcie, i jeszcze mi brakuje conajmniej 475 postów... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurna, ale mam przechlapane na starcie, i jeszcze mi brakuje conajmniej 475 postów... :blink:

... To znaczy że dostrzegasz w sobie jakieś inne przeciwności oprócz ilosci postów? :P

;)

To była tylko taka przykładowa liczba. Wiele czynników wpływa przecież na to czy do tranzakcji bez zabezpieczenia dojdzie czy tez nie.

 

Nie ma uniwersalnej reguły... ktoś może specjalnie wyrabiać sobie opinie powaznego i godnego zaufania człowieka, tylko w celu późniejszego naciągnięcia innego z forumowiczów. Nic sie na to nie poradzi, ale w takim przypadku pewna segregacja musi być... przed chwilą w komisie pojawiła się oferta sprzedaży umieszczona przez 'gościa', jako jedną z mozliwości odbioru towaru podał wysyłke za pobraniem... chyba musiałbym mieć za duże oszczędności aby w ten sposób "kupować" (?).

 

Wcale nie wykluczam tu mozliwości kupowania za pobraniem od innych forumowiczów. Bardzo chętnie (o ile miałbym zaufanie), a nawet byłoby to dla mnie wygodniejsze.

 

Co do allegro... no wyjście jest, ale np. ja konta nie mam... (teraz niepowaznie...: nie mam 18 lat więc oficjalnie nie moge mieć konta... :P ... Przez co jestem jako potencjalny sprzedawca troche do tyłu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile ze "starszymi" (czas goszczenia na forum) użytkownikami bym spokojnie przeprowadził tranzakcje w ciemno, to z kimś kto ma 5 postów - w życiu... Na czym miałby się opierać cały system weryfikacji nieuczciwych itd. nie mam pojęcia, ale oczywiście przydałoby sie coś takiego.

Allegro nie zawsze jest najlepszym wyjściem. Jeśli miałbym kupowac plajera od gościa z powyżej 500 postów i z którym mam jakiś ludzki kontakt (...chodzi mi o zaufanie :) ) wolałbym tradycyjnie z przedpłatą... przynajmniej taniej i mniej picu :P

 

A jak mam powyżej 1K to mogę liczyć na jakiś bonus? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności