Skocz do zawartości

pytanie do użytkowników iRiver


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałbym zakupić odtwarzacz mp3 przy czym chodzi mi o sprzęt iRiver bo ten mnie interesuje. Pytanie brzmi czy iRiver T60 odtwarza lepiej dżwięk niż iRiver Clix 2 . Wiadomo, że modele mogą się różnić użytymi czipsetami itp. więc czy potwierdzi ktoś, że t60 gra lepiej niż clix 2 ??. Jakoś dzwięku jest dla mnie priorytetem i gotów jestem zrezygnować z dodatkowych możliwości tego drugiego modelu jeśli to prawda.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem Clixa2, ale opinie ludzi z forum zawsze były jednoznaczne - clix gra lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę CI polecić clix2, sam go używam już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony z jakości dźwięku! Ale oczywiście słuchawki nie na standardowych słuchawkach, ja używam ATH-ES7 i gra pięknie, kiedyś słuchałem trochę na innym iriverze (nie znam nazwy, taki był biały coś ala ipod, wyświetlacz u góry i kółko jako przyciski pod spodem, z wbudowanymi głośnikami) to grał o wiele gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem T60 dawno temu, teraz mam clixa2. Wydaje mi się, że t60 grał cieplej i był mniej szczegółowy, ale głowy sobie uciąć nie dam, bo to raczej wrażenie, jakie po sobie player zostawił. Ja bym wybrał clixa już ze względu na samo sterowanie i kształt. Jest o wiele wygodniejszy niż t60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T60 nie słuchałem, ale Clix2 to całkiem dobry odtwarzacz, przeraża mnie tylko stosunek jakości i najważniejsze pojemności do ceny. Za 8GB, które np dla mnie kompletnie by nie wystarczało trzeba wydać około 700zł co jest dla mnie ogromną przesadą, tym bardziej, że za sporo niższą cenę można dostać lepiej grającego Sony 16GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałem oba jednocześnie. Jedyne co to mogę potwierdzić zdanie MatmaN'a. T60 grała cieplej i z mniejszą sceną. Clix2 to jednak zdecydowanie lepszy player, również jeśli chodzi o sterowanie, które w T60 doprowadzało mnie czasami do furii. Główna wada clixa2 (według mnie ofc) to problemy z dobraniem synergicznych słuchawek. Aha no i T60 jest na baterie AAA - clix ładowany z USB. Nie wspominając już o wyświtlaczu świetny amoled (w clixie) i słabo czytelny (szczególnie) na zewnątrz ten z T60. Mimo tych wad nie można powiedzieć o T60, że jest odtwarzaczem kiepskim;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności