Skocz do zawartości

Czytał Ktoś Artykuł W Dużymformacie O


max4456

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra, przyznawać sie komu z Was (oprócz ksy, co zrozumiałe ;)) dali gratis sprzęt i płacą za wychwalanie iAudio i iRivera?? :)

A co Wy mysleliscie? Ze ja wlasna kase wydaje na ten sprzet i za friko pisze te wszystkie posty i recenzje?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, przyznawać sie komu z Was (oprócz ksy, co zrozumiałe ;)) dali gratis sprzęt i płacą za wychwalanie iAudio i iRivera??  :)

A co Wy mysleliscie? Ze ja wlasna kase wydaje na ten sprzet i za friko pisze te wszystkie posty i recenzje?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

A ile dostałeś za tego posta? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na tym forum nie ma juz 100% klienta mp3 store. Mysle, ze nie ma kwestii. Gdyby np.Ksy napisal, ze jego firma ma najlepszy sprzet i kropka, prawdopodobnie zostalby zaatakowany przez pol forum.

 

Oliver: no tak oczywiscie. Po pierwsze "nie promuje" nowych modeli (poza momentem kiedy zaczal pisac o zakupie x5) po drugie sluchawki ma nie bardzo "z mp3 store").

 

...Polska to zbyt biedny kraj , zeby mozna bylo "manipulowac klienta". U 80% klientow na pierwszym miejscu zawsze liczy sie stosunek cena/jakosc z naciskiem na cene.

 

...mam swoj pomysl na miejsce i srodowisko, gdzie mozna "rozbujac" sprzedaz dobrych odtwarzaczy, ale oczywiscie, nie podziele sie tym na forum. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marketing szeptnay jest moooooocno drogi. ale zdziwili byscie sie ile firm w Polsce z niego korzysta.

 

Jako przykład podaje zawsze 40% wzros sprzedazy H&M po rozpoczecniu "szeptania" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na takich "przyjacio" ktorzy beda mnie namawiac do piwa... ^_^ byle duzo marek i duzo piwa bylo... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze niekoniecznie mp3store jest tutaj "promowane", ale iriver lub iaudio. zresztą bardzo delikatnie się to robi.

 

U 80% klientow na pierwszym miejscu zawsze liczy sie stosunek cena/jakosc z naciskiem na cene.

 

ale jak jest kilka produktów w podobnej cenie? wtedy mozna zacząć "mieszać" ;)

 

malkontent: też na nich czekam :D

 

nawet nie wiedziałem, że w h&m aż tak wzrosła sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja mam dość mocno wyrobione zdanie na temat ubrań, jedzenia, używek i elektroniki. Mam swoje ulubione firmy, miejsca zakupu. Nie bardzo jestem w stanie sobie wyobrazić produkt do którego taki "szeptany przyjaciel" mógłby mnie przekonać (przynajmniej w takiej formie jak opisane to zostałow artykule).

 

Jedyne czego się boję to właśnie wspomniane wykupywanie opiniotwórczych blogów, zastępy pracowników podających się za prywatne osoby na forach tematycznych i usenecie. Moim zdaniem takie oszustwa są już przesadą nawet w kapitaliźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzi udzielam na podstawie danych p. Artur :) a nie z kosmosu.

 

z swgo czasu dos glosno bylo ze grupa Streetcomowców działała dla Sasmunga w Polsce. - i co by nie mówic z pol roku temu duużo mówiło się o Samsungu, wiec coś w tym może być.

 

a na koniec musze się stanowczo niezgodzić, że Polska jest za biedna na takie działania. uwarunkowania historiyczne i sposob myslenia (gdzies tam głeboko) Polska z kompleksem reszty swiata idealnie pasuje własnie do takich działan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie wuub: ja też mam wyrobione zdanie na większość tematów, firm, czy różnych rzeczy i trudno byłoby mnie przekonać, ze coś jest lepsze niż to do czego jestem od dawna p r z y z w y c z a j o n y.

 

i własnie, gorzej jeśli sie czlowiek na czyms nie zna i trafi na jakiegos bloga czy forum tematyczne, a tam juz specjalisci robią wodę z mozgu ;) chociaż podobno to jest "przyjacielska rada" ;) przeginka ;) ale swoją drogą sprytne.. :)

 

ksy: nie wiem czy dobrze rozumiem, ale z tym h&m chodziło mi, że jestem zaskoczony, ze moze to byc az tak skuteczne.

 

no i to racja, polska jako zaścianek europy a zwlaszcza ameryki, "kazdy" chce tu być jak amerykan czy europejczyk ;). no i odwieczne polskie "zastaw sie a postaw sie". tak jak mowisz, idealne miejsce na takie dzialania.

 

a o samsungu akurat nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to wnerwia bo coraz trudniej znaleźć gdzieś rzeczową poradę ... Dla przykładu takie forum.tweak.pl - kiedyś porządne forum traktujące o sprzęcie gromady ludzi, którzy się znali na sprzęcie i potrafili rzeczowo doradzić - teraz - forum pełne pyzatych trzynastolatków świecie przekonanych, że to co oni mają/polecają jest najlepsze na świecie bez podawania jakichś konkretnych szczegółów dlaczego dany produkt jest lepszy od innego. Ale taka jest naturalna kolej rzeczy - na tym forum też będzie pojawiać się coraz więcej użytkowników, którzy będą robić sieczke zamiast wyrabiać opinie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z swgo czasu dos glosno bylo ze grupa Streetcomowców działała dla Sasmunga w Polsce. - i co by nie mówic z pol roku temu duużo mówiło się o Samsungu, wiec coś w tym może być.

Co prawda nie pół roku temu, ale napisałem recke i jako jeden z pierwszych zacząłem pisać o tanim YPie.

 

...

 

Obiecali mi 10% od zwiększonych zysków sprzedaży ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznac sie, komu placi akg za wypromowanie akg k26p i zrobienie boomu na te sluchawki? ;)

napewno nie importer, bo ma on wszystko w dosc glebokim powazniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odnioslem wrażenie ze importer skupia sie głownie na sprżecie profesjonalnym i estradowym.

 

A te modele "przenosne" zaniedbuje.

 

Ale zeby nie robic offtopa to przysiegam ze nikt mi nic nie zaproponował :(

 

Do tej pory :D Za propagowanie AKG K26P.

 

A prekursorami na forum byli WYBORCA i WUUB.

 

Ostatnio jak bylem na "winku" u sąsiadów to pokazywałem ich sysnowi KARME.

Podejrzewam ze jest w wieku sporej czesci forumowiczow (16-17 lat)

Myslalem ze bedzie to dla niego kompletny szok - jakosc dzwieku z KARMY + AKG K26P

 

Jego pierwsze pytanie jak zobaczył KARME : "Jakie duze" :( "Ale pewnie filmy odtwarza, moze jakies gry?" :(

A po krotkim przesłuchaniu - "ale ja wole takie małe pchełki - sa wygodniejsze"

 

Posiada Creativa ze standardowymi słuchawkami - wydaje mi sie ze spora czesc uzytkownikow MP3 nie goni (niestety) za doskonalym dzwiekiem. Wolą wodotryski (filmy, gry) i tzw. srednią jakość.

 

Pozdrawiam

 

PS. To juz jego ojciec był zaskoczony tym jak to gra (oczywiscie pozytywnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego pierwsze pytanie jak zobaczył KARME : "Jakie duze" sad.gif "Ale pewnie filmy odtwarza, moze jakies gry?" sad.gif

A po krotkim przesłuchaniu - "ale ja wole takie małe pchełki - sa wygodniejsze"

 

Posiada Creativa ze standardowymi słuchawkami - wydaje mi sie ze spora czesc uzytkownikow MP3 nie goni (niestety) za doskonalym dzwiekiem. Wolą wodotryski (filmy, gry) i tzw. srednią jakość.

 

Smutna prawda. Ludzie w moim wieku wola byc "trendy" i traktuje "empetrojke" jako gadzet i wedle zasady "aby gralo". I niestety, nie tylko oni... I nie ma co sie oczekiwac, ze to sie predko zmieni <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności