Skocz do zawartości

SoundMAGIC PL21


reGGarf

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak grają PL12 ale sądzę, że z Clipem PL21 będą basowe, ale zdecydowanie za ciemne. Jeśli PL12 mają tak samo mało góry to myślę, że PL21 ci się spodobają. A moze PL30?

 

Generalnie nie ma juz roznicy czy wydam 60, 80 czy 100 zł aczkolwiek 100 zł to dla mnie gorna granica. W koncu mp3ka najlepsza nie jest wiec bez sensem jest kupowac drogie do słabej mp3.

 

Niestety nie mam pojecia jak sprawdzaja sie dane modele z Sansa Clip, dlatego licze na jakies wsparcie.

Jesli ktos ma inny pomysl tzn inna firmę i model, to bede rownie wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma juz roznicy czy wydam 60, 80 czy 100 zł aczkolwiek 100 zł to dla mnie gorna granica. W koncu mp3ka najlepsza nie jest wiec bez sensem jest kupowac drogie do słabej mp3.

 

Akurat tu się nie zgodzę, Clip jest jednym z czołówki świetnie grających odtwarzaczy. Trzeba tylko do niego dobrać odpowienie słuchawki. Z PL12 będzie za ciemne brzmienie. PL30 były by bardzo dobrym wyborem. Ewentualnie Panasonic HJE-350.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma juz roznicy czy wydam 60, 80 czy 100 zł aczkolwiek 100 zł to dla mnie gorna granica. W koncu mp3ka najlepsza nie jest wiec bez sensem jest kupowac drogie do słabej mp3.

 

Akurat tu się nie zgodzę, Clip jest jednym z czołówki świetnie grających odtwarzaczy. Trzeba tylko do niego dobrać odpowienie słuchawki. Z PL12 będzie za ciemne brzmienie. PL30 były by bardzo dobrym wyborem. Ewentualnie Panasonic HJE-350.

 

Mówisz poważnie ? Rozmawiamy o tej samej mp3 ? Kupilem ja za 120 zł dlatego oceniam ja jako słabą, bynajmnienej nie dlatego ze osobiscie jestem z niej niezadowolony (bo jak widzicie, wcale nie mam zamiaru jej zmieniac), jestem po prostu milo zaskoczny twoją opinią.

Co do PL12. To te które miałem ostatnio. Złego słowa powiedzieć nie mogę na nie. Nie znam się tak jak wy, natomiast jeśli chodzi o moje gusta, to jak najbardziej bardzo mi pasowało. Generalnie zdecydowanie od basu wolę wsłuchawnie się w najcichsze i najdrobniejsze dwięki (wiecie o co mi chodzi ;)).

 

Dzieki Ci serdeczne za podanie tych 2-ch modeli. Gdyby ktoś miał jescze coś do wyboru, również z góry wielkie dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadają się one do nano? Znaczy wiem, ze sie nadzadzą, bo to zimny playerek jednak obawiam się, że przy muzyce jakiej słucham (hardstyle) to wciąż będzie za chłodne i niewiem czy moje obawy są prawdziwe. do tej poty jechalem na epkach i one pod wzgeledem charaktetu zgrywaly sie z jakbłkiem idealnie (pomijam, ze bas zalewał reszte pasma, ale ogólnie było całkiem przyjemnie jak na 50zł) i teraz niewiem czy brac pl 21 czy szukac czegos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Chciałbym dowiedzieć się co powinienem zrobić...

W falach gorącego upału, przetwornik się po prostu rozkleił.

Wysłałbym na gwarancję, gdyby nie to, że wymieniałem jacka. Skeliłem kropeleczką, to lewy kanał jest pozbawiony basu DOSZCZĘTNIE. Nie potrafię tak słuchać, jestem przyzwyczajony do basu delikatnie muskającego moją percepcję.

Przetwornik w środku przyklejony był tak jakby białą plasteliną do obudowy, która się rozkleiła i nie przylega obecnie. Może to jest powodem braku basu?

Jeez, były takie dobre słuchawki.

Drugi miesiąc beż uzywania ipoda mocno się na mnie odbija. Brakuje mi słuchania muzyki wszędzie, a obecnie fundusze nie pozwalają na zakup nowych słuchawek.

Pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Sugeruję wklejenie recki w wątek:

 

The requested URL could not be retrieved

While trying to retrieve the URL: http://www.orlita-in...l/infopage.php?

 

The following error was encountered:

 

Unable to determine IP address from host name for
www.orlita-international.home.pl

The dnsserver returned:

 

Name Error: The domain name does not exist.

Edytowane przez feud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym dowiedzieć się co powinienem zrobić...

W falach gorącego upału, przetwornik się po prostu rozkleił.

Wysłałbym na gwarancję, gdyby nie to, że wymieniałem jacka. Skeliłem kropeleczką, to lewy kanał jest pozbawiony basu DOSZCZĘTNIE. Nie potrafię tak słuchać, jestem przyzwyczajony do basu delikatnie muskającego moją percepcję.

Przetwornik w środku przyklejony był tak jakby białą plasteliną do obudowy, która się rozkleiła i nie przylega obecnie. Może to jest powodem braku basu?

Jeez, były takie dobre słuchawki.

Drugi miesiąc beż uzywania ipoda mocno się na mnie odbija. Brakuje mi słuchania muzyki wszędzie, a obecnie fundusze nie pozwalają na zakup nowych słuchawek.

Pomysły?

 

Podbijam, mam taki sam problem wie ktos jak to zrobic ? Niby uszczelnilem znowy ta czesc z przetwornikeim i tulejka ale dalej basu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakleilem kazdy otwor oprocz tych 2 co byly farbrycznie i znowu jest bas :) Dziekuje! (zywica epoksydowa, da sie to kupic w kiosku jako poxipol dwuskladnikowy daje tu rade)

 

EDIT: Wczesniej mialem hiSound PoPo i tam bas byl potezny dlatego moge zupelnie nie obiektywnie mowic, ale wszedzie pisano o wspanialym basie pl21,a szczeze mowiac nie wiem czy on taki wspanialy i nisko schodzacy (dostalem je uszkodzone wiec nie mam porownania jak brzmialy na samym poczatku po wyjeciu z pudelka)

Edytowane przez marjak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A słyszał ktoś może o ponownym wygrzewaniu słuchawek ? Chodzi mi o to że przez ok rok korzystałem intensywnie z moich SM PL21 i grały przepięknie, padł jack i przez ok rok nie korzystałem z nich wcale, bo załatwiłem sobię jakieś JVC które grały na tyle dobrze że nie musiałem SMków naprawiać, potem kupiłem Sony XB-700 i automatem SMki poszły w odstawkę, po ok roku zebrałem się i wymieniłem jack na pozłacany, (aby były jako zapasowe zawsze w kurtce w razie jak bym zapomniał Soniaków) podpinam je znów do odtwarzacza i dzwięk jaki usłyszałem przeraził mnie, zero wysokich, górują średnie wraz z dudniącym bassem, a wszystko to nie ma nic wspólnego z pojęciem wyrazistości dzwięku. Możliwe jest że muszę je po prostu na nowo wygrzać, czy to moje wymagania względem dzwięku się zwiększyły pod XB-700 ?

P.S. Wygasł link do recenzji z pierwszej strony.

Edytowane przez bbodex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności