Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Strefa luźnych pytań o model P3 Samsunga


Yedi

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem do sprzedawcy (nie womar, jakiś inny, nie pamiętam dokładnie nazwy) czy jeszcze wystawi P3. Odpisał, że na pewno tak w najbliższym czasie i cena raczej się nie zmieni. PS: W końcu upolowałem... Teraz tylko czekam na przesyłkę.

 

http://allegro.pl/hit-mp3-mp4-samsung-yp-p3jcb-8gb-dotykowy-ekran-i1399259854.html - dla zainteresowanych (50 sztuk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do sprzedawcy (nie womar, jakiś inny, nie pamiętam dokładnie nazwy) czy jeszcze wystawi P3. Odpisał, że na pewno tak w najbliższym czasie i cena raczej się nie zmieni. PS: W końcu upolowałem... Teraz tylko czekam na przesyłkę.

 

http://allegro.pl/hi...1399259854.html - dla zainteresowanych (50 sztuk).

 

tez mysle nad kupnem tylko jedno pytanko, czy sprzedawca jest sprawdzony tak jak womar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do sprzedawcy (nie womar, jakiś inny, nie pamiętam dokładnie nazwy) czy jeszcze wystawi P3. Odpisał, że na pewno tak w najbliższym czasie i cena raczej się nie zmieni. PS: W końcu upolowałem... Teraz tylko czekam na przesyłkę.

 

http://allegro.pl/hi...1399259854.html - dla zainteresowanych (50 sztuk).

 

tez mysle nad kupnem tylko jedno pytanko, czy sprzedawca jest sprawdzony tak jak womar?

 

Wiesz co? Ja mieszkam 20 km od sklepu Womar... Odbierałem Pe trójke osobiście, sklep najwyższej klasy, miła obsługa itd. oni jeszcze wystawią P3, więc poczekaj... Tylko teraz Vat poszedł w górę, ja kupowałem za 299, ale myślę, że cena zmieni się max o 10 zł ( Jeśli w ogóle się zmieni ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do posiadaczy P3 - wg. nie tylko specyfikacji, ale też recenzji, player bez problemu wytrzymuje około 25h grania.

W moim przypadku po pełnym naładowaniu muzyki słuchać mogę ~15 godzin (w tym ~4h FLAC i reszta mp3). Nie słucham strasznie głośno (w dzień ~10, w nocy ~2 na 30) i wydaje mi się, że trzyma stanowczo za krótko.

 

Jak jest w Waszym przypadku?

 

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do posiadaczy P3 - wg. nie tylko specyfikacji, ale też recenzji, player bez problemu wytrzymuje około 25h grania.

W moim przypadku po pełnym naładowaniu muzyki słuchać mogę ~15 godzin (w tym ~4h FLAC i reszta mp3). Nie słucham strasznie głośno (w dzień ~10, w nocy ~2 na 30) i wydaje mi się, że trzyma stanowczo za krótko.

 

Jak jest w Waszym przypadku?

 

Z góry dzięki za pomoc!

 

Tyle wytrzymuje przy wyłączonym ekranie i puszczonej muzyce przy zabawie z ekranem wychodzi mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a tutaj znalazlem aukcje sprawdzonego sprzedawcy WOMARA :P

http://allegro.pl/hit-mp3-mp4-samsung-yp-p3jcb-8gb-dotykowy-ekr-i1400803360.html

 

nie mam pojecia czemu nie ma jej nigdzie , ale znalazlem ja klikajac na aukcje sprzedawcy i jest wiec prosze dla tych co planuja kupno p3 :)

ja przypalam juz jutro jak wyplata wplynie na konto . jak dojdzie to dam znac czy jestem zadowolony :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupilem P3 jakies 2 tyg temu :) Womar wymiata dostalem go tak szybko zenawet sie nie spostrzeglem hahaha sprzet pierwsza klasa wszystko wpozadku tak jak opisane na aukcji.

co do samego otwarzacza i jego jakosci to jest poprostu mistrzostwo swiata za taka cene!!! jakosc dzwieku naprawde bardzo dobra , jakos wykonania obudowy rowniez pozadna, po wgraniu najnowszego fw odrazu widac roznice wszystko gra i chuczy jak nalezy:P teraz szukam do niego jakis fajnych sluchawek do sluchania hardcorowej muzyku i ogolnie ciezkich klimatow. lubie dosyc cieplo ostry dzwiek z fajnym wyczuwalnym basikiem w tyle.

Co bys cie polecili do 200zl i raczej jestem zwolennikiem sluchawek nausznych . fajnie jak by sie tez skladaly zebym mogl schowac do kieszeni w kurtce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

polecam do samsunga dj'ki z AKG jeżeli lubisz mięsisty, gosyć gęsty dźwięk to chyba nie ma lepszego wyboru...

 

ja mam z kolei inne pytanie czy ktoś słuchał małych samsungów? mam na myśli modele typu u3, u4, u5 jak to gra? dużo słabiej od p3? generalnie Pasiasty mi wypożyczył swoją P3 i jestem nią absolutnie zachwycony, jednak rozmiar i komfort użytkowania pozostawia nieco do życzenia, chętnie kupiłbym sobie coś podobnie grającego ale bez bajerów i małe. Pewnie oczekuję zbyt wiele ale zapytać nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że takie połączenie nie będzie "mulić"? Dla mnie już przy PX 100 II było zbyt "ciemno". Słuchałem kiedyś krótko U3 i z tego, co pamiętam, pozytywnie mnie zaskoczył. Przypominał mi nawet trochę P2. Jeśli więc znajdziesz gdzieś U3 w rozsądnej cenie, to myślę, że możesz zaryzykować. Tym bardziej, że U3 ma DNSe.

Edytowane przez Alkoholik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

k518 bez gąbek i jest miodzio ale trzeba lubić ciepłe granie, nastawione na fun

 

kurde może coś policytuje na allegro z ciekawosci, w sumie tanie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności