Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ultrasone Pro 900


fallow

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

PRO 900 w końcu kupione :Dhttp://allegro.pl/show_item.php?item=1706545015

 

wyrwałem okazyjnie , ale mam pytanko co do gwarancji , sprzedający nie miał paragonu bo dostał te słuchawki w prezencie zza granicy (ale to są nówki tylko otworzył żeby fotki zrobić) i teraz gdyby coś się stało (mało prawdo podobne bo sprzęt tej klasy chyba się nie psuje zbytnio "sam z siebie") to gdzie trzeba je wysłać i ile może kosztować naprawa ? czy koszt zależy od rodzaju uszkodzenia ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było jakby znalazł dowód zakupu. Można też spróbować gwarancji "producenta" na podstawie numeru seryjnego - choć teraz nie wiem czy nie jest to moja fantazja. No nie powinno się z nimi stać, aczkolwiek może, i wtedy naprawa zależy od tego co się zepsuło (wymiana przetwornika, jacka, kabla itd. lub po prostu przylutowanie czegoś przy przetworniku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś przyszły właśnie pro 900

 

czy to normalne że niewygrzane słuchawki mają dźwięk jak z kibla i grają trochę cicho :E ? w tej chwili bas jest gorszy niż w 780 xD

 

ale z tego co pamiętam to moje 780 na początku grały jak słuchawki creativa za 80 zł :D , po ilu godzinach powinna być znaczna poprawa ?

 

dobrym pomysłem będzie wrzucić jakąś playliste , głośność na 60% EQ default i słuchawy na noc do szuflady żeby se grały ;D ?

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

odświeżam , chciał bym niedługo dokonać zakupu ale nie wiem co wybrać ;X , polecono mi żeby sprawdził forumową konstrukcję użytkownika majkel

 

co wy byście polecili ? dobrze by było jak by wzmak był do kupienia w PL

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kolega Bassfreak(ciekawy nick ;)) może napisać jak Ultrasony grają z mocnymi mp3 playerami czy wg. niego np.Vedia v39 (20mw na kanał)wysteruję 900? Jak zagraja np. X-fi albo Xonarem nie bedzię muliło na basie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

odświeżam :E

jak myślicie czy zgrały by się z moonlight-em od majkela ? będzie on podłączony do karty asus essence st przez RCA

myślałem również nad matrix m stage

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

witam ponownie

w końcu zdecydowałem się na zakup Matrix M-stage

używam go w połączeniu z PRO 900 od września 2012 , karta titanium HD , player Foobar 2000

i szczerze mogę polecić takie połączenie , do wszelkiej elektroniki ten zestaw spisuje bardzo dobrze :)

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 lat później...

Taka archiwalna recenzja, i w dodatku kompletna.

Z inną sprawą: czy oprócz serwisu na pl. Konstytucji 5 (Iviter) znacie jakiś inny od tych słuchawek w Warszawie ?

 

Brak kontaktu Tipa z gniazdem w lewej słuchawce i brak mi 1 kanału ( po 4 latach używania , dość długo wytrzymały).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeszcze trochę ruszę ten temat ale natknąłem się na niego szukając wiadomości o 900i. Jak myślicie, sprawdziły by się te słuchawki w metalu, rocku i starszej elektronice typu Orbitali, Chemical Brothers, Jarre. Źródło to Sony nw-a45 czasem wspomagany przez AK XB10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRO900 to to samo co PRO900i tylko z innym pałąkiem. 

Nie wiem jak zgranie z Twoim sprzętem, ale jeśli lubisz baaaardzo dużo basu (z dobrym wykopem ale i zalewaniem reszty), a drugie tyle wysokich tonów (średnica jest schowana w porównaniu, ale też ciekawa), to większych freaków od tych słuchawek nie dostaniesz. No, może Denony D7100. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, aż tak baaardzo dużo to nie lubię :) Wykop w słuchanych przeze minie gatunkach jest wskazany ale bez przesady. Krótką chwilę miałem Ifi Hip Dac i bardzo mi się ten dźwięk podobał. Może jakieś słuchawki w tym kierunku... 

Już sam nie wiem.... Teraz słucham Soundmagic HP151 i brakuje mi...monumentalności brzmienia, potęgi, ale nie wywołanej wywaleniem głośności w kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu jednak spróbował. Sam nie lubię nadmiaru basu, ale po przejściu z K701 na inne nie doświadczam go. W przykładowych DT770 PRO w ogóle nie wiedziałem o co ludziom chodzi z ich niby mocnym basem. Także bez osobistego zapoznania się ze sprzętem nie obejdzie się raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są ciekawe słuchawki ale dla większości audiofili zbyt pokombinowane brzmieniowo. W każdym razie braku monumentalności raczej im nie można zarzucić, a co do głośności to będziesz mieć taką jaką sobie ustawisz :)

Wręcz one powinny w pewnym stopniu rekompensować ciche ustawienia głośności ze względu na ich charakterystykę brzmieniową, do tego ten ich S-Logic -> warto poczytać. Też na plus. 

W sumie jakbym je gdzieś znalazł w fajnej cenie w dobrym stanie to kto wie, może sam bym sobie znowu je kupił dla odskoczni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności