Skocz do zawartości

A10 i elektrostatyka


Blasius1

Rekomendowane odpowiedzi

A 10 to prezent urodzinowy, o którym marzyłem od jakiegoś czasu.

Naładowałem go, wgrałem swoją muzykę i zacząłem używać.

No i pojawił się problem, a mianowicie noszę teraz w zimie polar, który podczas chodzenia elektryzuje się okrutnie. Powoduje to nadzwyczaj częste i denerwujące wyłączania się odtwarzacza.

Czy ktoś z Was miał ten sam problem? I co z tym fantem zrobić? Reklamować? Ale czy uznają reklamację?

Dodam, że przy odtwarzaniu w bezruchu to zjawisko nie występuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to już 3 razy i nic nie pomoga!!!

Najdziwniejsze jest to, że A10 przestaje działać po czymś takim (elektrostatyka), potem trzeba wyłączyć, a następnie czekać, czekać , czekać aż będzie można włączyć go ponownie.

Oczywiście od nowa trzeba szukać tytułu, na którym się zawiesił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wykluczasz opcję że odtwarzacz na skutek dość niskich temperatur wyłącza się? Odtwarzacze telefony i inna elektronika nie znosi takiej pogody.

Ja miałem to samo, tylko materiałem elektrostatycznym była folia gdzie po dotknięciu playerek się wyłączał. Natomiast nic takiego nie zdarzyło się na mrozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dzieje się też tak jak trzymamy odtwarzacz przy komórce. Gdy wychodzę gdzieś i zabieram moje A10 to muszę zawsze pamiętać, aby włożyć odtwarzacz do innej kieszeni niż tam gdzie znajduje się moja komórka :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dzieje się też tak jak trzymamy odtwarzacz przy komórce. Gdy wychodzę gdzieś i zabieram moje A10 to muszę zawsze pamiętać, aby włożyć odtwarzacz do innej kieszeni niż tam gdzie znajduje się moja komórka :blink:

Sprawdzałem u siebie:

zjawisko takie u mnie nie występuje. Telefon nie wpływa na złą pracę playera i odwrotnie. Coś musi być z Twoim egzemplarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Niestety mam to samo. Moje A10 wyłącza się bardzo często w momencie gdy wkładam ją do kieszeni kurtki (teraz w zimę), na początku sądziłem że to moja wina (przypadkiem go wyłączyłem), ale to zdarza się stanowczo zbyt często. Mam jeszcze problem że gdy czasem nacisnę przycisk "stop", a potem zechce wznowić odtwarzanie piosenki to Vedia nie reaguje. Musze jeszcze raz wejść w muzykę i wybrać piosenkę od nowa.

 

Mam najnowszy soft.

I jeszcze jedno małe pytanko do Was, ma ktoś z Was jakaś kartę pamięci w odtwarzaczu? Bo moje 8GB robi się zbyt małe i chce sobie kupić microSDHC 8GB ale boje się że wtedy Vedia stanie się koszmarnym żółwiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
I jeszcze jedno małe pytanko do Was, ma ktoś z Was jakaś kartę pamięci w odtwarzaczu? Bo moje 8GB robi się zbyt małe i chce sobie kupić microSDHC 8GB ale boje się że wtedy Vedia stanie się koszmarnym żółwiem.

 

 

8GB Sandisk class 6 szybka i w miarę niezżerająca energii. Maks działania spadł z 54 do ok 18 godzin. Przy Kingstone 1 GB spada do ok 11 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności