Skocz do zawartości

Uszkodzony player czy co?


swinka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od pewnego czasu mam pewien problem z odtwarzaczem Vedia A10. PRoblem polega na tym, że odtwarzacz działa normalnie przez ileś tam czasu użytkowania i nagle w trakcie działania wyłącza się... Wtedy gdy próbuje go odpalić zawsze jest tak, pisze ten napis 'Bui?lding' (właśnie jest tam wtedy przy którejś literce znak zapytania) i uruchamia się. Jednak przy następnym uruchomieniu znów jest 'Building' (tym razem wygląda normalnie bez znaku zapytania) jednak nigdy nie kończy tego procesu. Po prostu cały czas pisze 'Building' i nic się nie dzieje (raz specjalnie zostawiłem to jakoś 3 czy wiecej godzin tak było). Wtedy jedyne co pomaga to wgranie firmware od nowa (choć raz to nawet nie chciało odtwarzacza wykryć).

Tak czy inaczej po wgraniu firmware od nowa odtwarzacz działa, by potem znów się nagle zawiesić i od nowa wgrywanie firmware...

 

Co z tym zrobić? Używałem najnowszego ze strony vedii, 1.3.20, teraz specjalnie wróciłem do 1.3.13B i znów to samo. Odtwarzacz działa działa działa i zwiecha...

 

 

Czy to kwalifikuje się na reklamacje? Czy może coś jeszcze pokombinować? Już liczyłem że nowy firmware 1.4. coś naprawi, ale już zbytnio nie wierze by się pojawił

 

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a formatowales podczas zmiany softa? mozliwe ze wrzuciles jakis uszkodzony plik z ktorym nie radzi sobie a10

 

formatowałem. Zawsze zaznaczam formatowanie podczas wgrywania softa i potem po wgraniu robie format z poziomu playera. Zawieszał mi się przy plikach, które odtwarzał wcześniej, więc raczej wina nie stoii po stronie plików... przynajmniej tak myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze dla pewności sprawdził na takich zupełnie pewnych plikach czy odtwarzacz działa w porządku. Ale napisanie maila czy wykonanie telefonu do serwisu firmy uważam również za wskazane. Może oni mają na to pomysł jeżeli robisz wszystko jak należy. Poza tym zawsze mogą wymienić na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności