Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×
ignacy

Komputery

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana dysku z hdd na ssd nie spowoduje problemów z inastalacją Win7 (legalny z kluczem) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Mam parę pytań dotyczących PC.

Jak wygląda sytuacja z reklamowaniem nierównego podświetlenia w monitorze po kilku miesiącach użytkowania? Marka LG, 21:9, sklep X-com. Nierówność polega na tym, że po prawej stronie monitora wszystko jest mniej więcej ok, ale od środka idąc w prawo, na górze i na dole podświetlenie staje się dużo mocniejsze i przebijające się np na czarnym obrazie. Po dość znacznym, ale dalej funkcjonalnym zmniejszeniu jasności tego tak mocno w codziennym zwykłym użytkowaniu, serfowaniu itp, ale dalej potrafi być irytujące. Do tej pory nie miałem czasu i głowy się tym zajmować, nie chciało mi się od razu zwracać monitora bo sam model mi odpowiada. Teraz jednak przyszedł moment, żeby w miarę możliwości coś z tym zrobić. 

Druga sprawa, to potrzebuję jakiegoś programu do nagrywania dźwięku. Np. na FB lub przez inny komunikator. Chcę nagrywać rozmowy. Zastanawiam się nad jakimś sprzętem do podcastowania, ale nie wiem czy na początek nie kupić jakiegoś dobrego telefonu do tego, bo na taki też mam zapotrzebowanie. Co myślicie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nierówne podświetlenie się czasami ciężko reklamuje.Zależy niekiedy od humorku ludzików w serwisie. Trzeba tez im odpowiednio napisać, że przeszkadza w normalnym użytkowaniu i czekać na odpowiedz.

Edytowane przez adivxv
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakaś opinia na temat szczura od DreamMachines DM2 Comfy? Padł mi Naos QG od Mionixa, a że kasty mają te same i DM2 to nasz rodzimy produkt, kusi mnie ten gryzoń. Tymbardziej, że cena sympatyczna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, NuBreed napisał:

Jakaś opinia na temat szczura od DreamMachines DM2 Comfy? Padł mi Naos QG od Mionixa, a że kasty mają te same i DM2 to nasz rodzimy produkt, kusi mnie ten gryzoń. Tymbardziej, że cena sympatyczna. 

Ja Ci polecę sprawdzony sprzęt, Razer DeathAdder, od 10 lat używam bezawaryjnie i fajnie leży w dłoni.

Edytowane przez neonlight

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Wersję Chrome, nie leży mi jej feeling i preferuje jednak ergonomiczne z podparciem dla małego i serdecznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi