Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Komputery


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myślę, że nie opłaca mi się kupować SSD 256GB. Wolę kupić SSD 120/128GB do systemu i programów, a dodatkowo HDD hitachi 80/160GB do reszty danych, co przy drugiej opcji da mi łącznie większą pojemność a kosztować będzie mniej.

 

Dzięki za powyższą dyskusję, bo inaczej bym się nie zaczął nad tym zastanawiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raid0 jest awaryjny, a raczej nie psuje się częściej, ale można się pożegnać z danami z dysków. Przyszła moja nowa skrzynia. Nowa karta asusa(gtx970) gnie się jak nowy iphone.

 

 

Pro tip: kupcie obudowę z podstawką na kartę graficzną, bo inaczej skończycie jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raid0 jest awaryjny, a raczej nie psuje się częściej, ale można się pożegnać z danami z dysków. Przyszła moja nowa skrzynia. Nowa karta asusa(gtx970) gnie się jak nowy iphone.

 

 

Pro tip: kupcie obudowę z podstawką na kartę graficzną, bo inaczej skończycie jak ja.

jakiej firmy ten gtx?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce ktos kupic mobo msi z97 gaming 5? dostalem nowke wymieniona ( po 2 miesiacach....), bo poprzednia miala wade fabryczna, ale w tym czasie kupilem juz inne mobo i nie chce mi sie juz przekladac wszystkiego

 

ile ???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne pytanie jakie kieszenie na drugi dysk do lapa taką jak poniżej czy jak leci ?

 

Zestaw na dysk i na dvd

http://allegro.pl/2-5-sata-do-notebooka-na-slot-dvd-obudowa-slim-i4760581765.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze takie pytanie lepiej mieć NAGRYWARKĘ na samo USB tak jak kit powyżej (1 płaski NIEWYMIENNY kabelek oj ...) czy tak jakich wiele na allegro usb i zasilanie udzielnie przepuszczam że jeden port jest za słaby 2,5W.

 

Pytam bo nigdy nie używałem nagrywarki na usb a są podobno czasami problemy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zastanawiam się nad zmianą monitora na coś nowocześniejszego. Obecnie korzystam z LG W2343T na TN którego kupiłem już jakieś ładne kilka lat temu.
Do wydania mam jakieś ~800zł, raczej skłaniam się ku czemuś w 27". Monitor będzie wyświetlał mniej więcej w proporcjach 50% internet/tekst, 40% gry (racze RPG, 120Hz w FPSach mi zbędna) i 10% filmy.
Dwóch głównych kandydatów to BenQ GW2760HS oraz Samsung S27D590P.
BenQ, sprawdzony i już od dłuższego czasu polecany w internecie na matrycy A-MVA. W zasadzie nie ma się do czego w nim przyczepić. Jak za Samsungiem raczej nie przepadam tak ten monitor bardzo przypadł mi do gustu pod względem designu. Z tego co udało mi się przeczytać to BenQ będzie oferował teoretycznie lepsza czerń, delikatnie większe kąty widzenia, pełne 8bit na kolor za to za Samsungiem przemawia niższa cena, szybszy czas reakcji, lepsze odwzorowanie kolorów i wygląd ;) Co wy o tym sądzicie, może macie jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności