Skocz do zawartości

Czy iPod Nano 5g ma euqalizer?


Don Jogurtos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć czy nowa generacja ipoda nano ma euqalizer. Wiem że 4g go nie miała, nie wiem jak jest w najnowszej generacji.

I mam jeszcze jedno pytanie. Warto kupić iPoda Nano 5g? Podobno wszystkie iPody mają słaby dźwięk, brak bassów itd.

Jeśli mam wydać 600zł na odtwarzacz to wolał bym wiedzieć czy jest tego wart.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żaden ipod nie miał eq. Z dźwiękiem w ipodzie nano 5g to nie wiem jak jest bo nie słuchałem. Ale za 600 zł uważam że lepiej wychaczyć jakiegoś Ipod'a Touch 2gen jakość dźwięku jest naprawdę dobra a funkcjonalność ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam udać się do najbliższego sklepu Saturn , tam można sobie posłuchać Nano 5 Gen , szkoda tylko że nie ma ani jednej płyty przy której można skupić się na odbiorze dźwięku a nie powstrzymywaniu odruchu wymiotnego wywołanego słuchaniem tej ... "muzyki" , jeżeli natomiast się uda można zaniżyć się w bardzo bardzo przyjemnym dźwięku podawanym przez Nano 5 . Według mnie w cenie 400 zł (polowanie na alle) w 100% zakup będzie się opłacał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności