Skocz do zawartości

E 150 nie reaguje...


kielczan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum!

 

Zwracam się do Was z następującym problemem.

 

Kupiłem sobie wczoraj tj 14.12.09r. odtwarzacz iriver E150. Wszystko ładnie pięknie do momentu podłączenia tego urządzenia do komputera ponieważ ten nie wiedział po prostu co to jest! Pominę to że na stronie producenta nie znalazłem zbyt wielkiej pomocy. Podłączyłem odtwarzacz do latpopa (Vista) i... niespodziewanie odtwarzacz został znaleziony. W tym momencie podłączyłem jeszcze raz odtwarzacz do mojego PCa (Vista)i w tym momencie zostałem zaszokowany! Odtwarzacz został znaleziony a windows elegancko ściągnął sobie sterowniki. Myśląc że już wszystko O.K. zainstalowałem program z płytki do przesyłania danych i zacząłem zrzucać muzykę! Gdy już w lewym dolnym rogu okna tego programu było 100%, a chwilkę potem przesyłanie się zakończyło odłączyłem odtwarzacz i zaczęły się kłopoty z którymi nie mogę sobie do tego momentu poradzić ;(. Mianowicie na wyświetlaczu odtwaracza wyświetliła się jakaś wiadomość po angielsku. Nie zapamiętałem jej dobrze ale chodziło CHYBA o to że otwarzacz sobie coś aktualizował. Podkreślam że nie jestem tego pewny! Po tym komunikacie odtwarzacz się zresetował i na ekranie startowym zakończył swą pracę ;(. Od tego momentu po naciśnięcie klawisza wyłączania/włączania odtwarzacz nadal jest na ekranie startowym! Po naciśnięcie RESETu odtwarzacz owszem, resetuje się jednak na ekranie startowym znów kończy swoją pracę! Teraz odtwarzacz się już wyładował. W instrukcji obsługi jest coś takiego:

 

 

 

 

Nie wolno odłączać kabla USB podczas przesyłu danych.

 

Może to skutkować niewłaściwym funkcjonowanie urządzenia.

 

 

 

 

 

Jak widać producent wiele mi nie pomaga.

 

 

 

 

Bardzo was proszę o pomoc!

 

Witam wszystkich użytkowników forum!

 

Zwracam się do Was z następującym problemem.

 

Kupiłem sobie wczoraj tj 14.12.09r. odtwarzacz iriver E150. Wszystko ładnie pięknie do momentu podłączenia tego urządzenia do komputera ponieważ ten nie wiedział po prostu co to jest! Pominę to że na stronie producenta nie znalazłem zbyt wielkiej pomocy. Podłączyłem odtwarzacz do latpopa (Vista) i... niespodziewanie odtwarzacz został znaleziony. W tym momencie podłączyłem jeszcze raz odtwarzacz do mojego PCa (Vista)i w tym momencie zostałem zaszokowany! Odtwarzacz został znaleziony a windows elegancko ściągnął sobie sterowniki. Myśląc że już wszystko O.K. zainstalowałem program z płytki do przesyłania danych i zacząłem zrzucać muzykę! Gdy już w lewym dolnym rogu okna tego programu było 100%, a chwilkę potem przesyłanie się zakończyło odłączyłem odtwarzacz i zaczęły się kłopoty z którymi nie mogę sobie do tego momentu poradzić ;(. Mianowicie na wyświetlaczu odtwaracza wyświetliła się jakaś wiadomość po angielsku. Nie zapamiętałem jej dobrze ale chodziło CHYBA o to że otwarzacz sobie coś aktualizował. Podkreślam że nie jestem tego pewny! Po tym komunikacie odtwarzacz się zresetował i na ekranie startowym zakończył swą pracę ;(. Od tego momentu po naciśnięcie klawisza wyłączania/włączania odtwarzacz nadal jest na ekranie startowym! Po naciśnięcie RESETu odtwarzacz owszem, resetuje się jednak na ekranie startowym znów kończy swoją pracę! Teraz odtwarzacz się już wyładował. W instrukcji obsługi jest coś takiego:

 

 

 

 

Nie wolno odłączać kabla USB podczas przesyłu danych.

 

Może to skutkować niewłaściwym funkcjonowanie urządzenia.

 

 

 

 

 

Jak widać producent wiele mi nie pomaga.

 

 

 

 

Bardzo was proszę o pomoc!

 

 

 

 

 

 

 

Ponawiam moją prośbę.

 

 

 

:( nikt nie zna rozwiązania do tego problemu?

 

To forum podobno jest takie super ale tutaj nikt nie odpowiedział... <_<Cóż nikt pewnie nie wiedział o co chodzi... :( Już sobie poradziłem... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

mozesz mnie oswiecic jak sobie poradziles? moj tez sie zawiesil i nie wiem co zrobic. w ogole niekumata jestem i nie wiem jak wciska sie ten przycisk resetu, skoro tam jest tylko napis reset i jakas mala dziurka ;>

ledwo co kupilam, a juz sie zepsul :( pomocyyy prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

mozesz mnie oswiecic jak sobie poradziles? moj tez sie zawiesil i nie wiem co zrobic. w ogole niekumata jestem i nie wiem jak wciska sie ten przycisk resetu, skoro tam jest tylko napis reset i jakas mala dziurka ;>

ledwo co kupilam, a juz sie zepsul :( pomocyyy prosze

 

 

 

 

RESET jest ukryty żeby go za każdym razem nie naciskać. Wkładasz coś cieniutkiego i się resetuje! Jak zrobiłaś tak jak ja to poprostu on sobie aktualizował software`a a Ty mu to przerwałaś. Jesteś niekumata to daj na gwarancję. Jeżeli jednak znasz się troche na kompach to wystarczy akutalizacja software`a (chyba że Ci odtwarzacza komp nie wykrywa).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

a komputer wykrywa sprzęcik? jeżeli tak to spróbujcie w iriver plus3 zaktualizować oprogramowanie, jest tam też jeszcze jedna opcja, nie pamiętam jej nazwy ale polega na zresetowaniu urządzenia z poziomu programu. O jeden niżej niż aktualizacja jeżeli dobrze pamiętam

 

jeżeli to nie pomoże to chyba serwis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ku przyszłości, to jeśli coś robisz przy włączonym Internecie, to warto kontrolować ruch sieciowy. Ja używam NetMeter. Tam widzę, czy urządzenia jeszcze coś robią, czy nie.Skrót mam na pasku szybkiego... W ten sposób unikam takich niespodzianek. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności