Skocz do zawartości

WIELKA PROMOCJA MP3STORE


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Rany, kto wam robi ten banery? :D "Orginalny" zniknęło, teraz jest "maraca" zamiast "marca" :)

nie tyle wazne kto robi banery - najwazniejsze jest kto sprawdza :)

 

Mayhem, czujne oko, wprawne ucho - to po prostu uzytkownik tego forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z uwagi na to, że fkatycznie poźno ruszylismy z pormocją, doszlismy do wnisku, że czemu nie. niech będzie jak Wy checie.

 

Zimowa wyprzedaż w MP3 Store :)

 

Do 31 maraca lub do wyczerpania zapasów. Zastrzegamy sobie prawo zmienic ceny po wyczerpaniu danego "zestawu promocyjnego".

 

 

miłych zakupów. teraz macie duuużo czasu na zastanawianie się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze jakis postep w naszej gospodarce jest i wiecej firm (MP3S) zaczyna rozumiec co oznacza "Klient nasz Pan" hihi ;). Naleza sie za to pochwaly. Oby tak dalej. Wiekszosc forumowiczow jest uzalezniona od takiego sprzetu, a nie ma to jak staly klient ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglaby na przuklad byc taka promocja-zabawa, ktora polegala by na znalezieniu np jakis bledow na stronie a potem ulozenie ich w haslo-klucz, ktory dawalby mozliwosc znizki :D kto pierwszy ten lepszy :lol: co myslicie??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem taką dziwną sytuacje we Wrocławiu.

Udałem się na ul. Kołątaja (ponoć to tez mp3store) obejrzeć sobie

kilka z odtwarzaczy w obrebie których chciałem dokonać wyboru.

O promocji wiosennej jako takiej sprzedawca nic nie słyszał a gdy

podałem cene w niej irivera h10jr to był bardzo ale to bardzo zadziwiony.

We Wrocławiu jest promocja ale to raczej wyprzedaż staroci.

Co do promocji innych kazał uzgadniać wszystko z centralą (domniemam że to ona utrzymuje ten serwis www) i on może posłyżyć za magazyn wydający jeśli dostanie

takie polecenie.

Mam takie pytanie:

-jak wygląda kupowanie sprzetu w tej promocji ?

-ile czasu upływa od zakupu po osobisty odbiór sprzetu np. we Wrocławiu ?

Może autorzy tej promocji bedą tak mili i wyjaśnią do końca na jakich zasadach w niej się

nabywa playerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z uwagi na to, ze nie spodziewaliśmy się az takiego zakresu promocji jestesmy zmuszeni skrocic ja do 19 marca.

 

zapraszam na zakupy. zamówienia złożone do 19 marca beda realizowane po cenach promcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja mówi papa.

 

Nie ukrywamy - jej skala i efkety zaskoczyły nas baaaardzo. Cieszymy się, że się Wam spodobała.

 

 

Sadze, że to nie będzie ostatnia promocja. Tymczasem od wtorku zapraszam na konkurs.

 

 

 

ps. o U3 poagdać gdzieś indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności