Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jakie Słuchawki Do Creative Muvo N 200?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jestem tutaj nowy. Trafilem na ta stronke 2 dni temu i przeczytalem wszystki tematy o sluchawkach dousznych. Przyznam sie ze bardzo zglupialem. Jak na 2 dni obcowania z tym forum to troszke za duzo wiadomosci.

Posiadam odtwarzacz taki jak w temacie i okolo 2 tygodnie temu zniszczylem sluchawki do nich. Chce kupic cos w miare dobrego. Juz myslalem ze wiem, ze to maja byc SENNHEISER mx-500, ale po wejsciu do jakiegos sklepu internetowego, ktos napisal opinie, ze te sluchawki z jego odtwarzaczem takim jak ja posiadam graja mizernie:(. NIe wiem czy to prawda.

Teraz znowu jestem w kropce. Mysle, ze bez Waszej pomocy sobie nie poradze:(. Moze ma ktos taki odtwarzacz i jakies przyzwoite sluchawki do niego. Cena moze oscylowac okolo 100 zl. Z gory bardzo wam dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam odtwarzacz taki jak w temacie i okolo 2 tygodnie temu zniszczylem sluchawki do nich.

łoł... 2 tygodnie bez muzyki?... :o:D:P

Juz myslalem ze wiem, ze to maja byc SENNHEISER mx-500, ale po wejsciu do jakiegos sklepu internetowego, ktos napisal opinie, ze te sluchawki z jego odtwarzaczem takim jak ja posiadam graja mizernie:(. NIe wiem czy to prawda.

No własnie, nie wiesz. Przed kupnem słuchawek najlepiej żebyś ich posłuchał, zwłąszcza że nie są to dokanałówki których sprzedawcy do odsłuchu dawać nie chcą.

 

W cenie +/- 100zł, najlepsze wydają mi się Creativ EP-630, zapewne już sie na nie natknąłeś. Jeśli jednak dokanałówek nie chcesz, tylko pchły, to najlepszym wyborem będą przez Ciebie podane mxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik MuVo N200 musze stwierdzić że najlepszym rozwiązaniem będą dla Ciebie słuchawki do 60 zł. Powyżej tej kwoty się nie opłaca. Sam miałem przez pewien okres czasu Sony MDR-EX71SL (dokanałowki za 149zł) i stwierdziłem że dźwięk na nich jest niemal identyczny jak w o połowe tańszych słuchawkach. Dodatkowo poszła izolacja w Soniaczkach po 3 miesiącach użytkowania. Czuć różnicę w dźwięku jednak nie taką jaką by się oczekiwało się za takie pieniądze. Ze swojej storny polecam Sennheisery mx400 lub Philipsy HE785 Turbo BASS. Creativów EP-630 i Sennheiserów mx500 nie przekreślam bo nie miałem okazji ich słuchać a pozatym mam zamiar kupić wspomniane senki lub creatynki. Najlepiej kieruj się własnym uchem jeśli masz okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly czas uwaznie sledze, to rozumiem ze nie polecacie tych z symbolem 500?
Tego nie powiedziałem. Sam mam zamiar kupic albo Creative EP-630 lub Sennheisery mx500. Jedna rada nie kupuj Sennheiserów mx z 50 na końcu tj. 250, 350, 450, 550.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

senki 500 czy 400 beda na creativie grac ciszej na pewno-czy lepiej? raczej cieplej ale bez rewelacji bo player ma zbyt mala moc niestety, na philipsach he785 tez brakuje basu... mx 450 juz sa glosniejsze ale basu malo moze rzeczywiscie rozwaizaniem sa dokanalowe ep-630 lub panasonic hnj 50 bo sa podobno glosniejsze i lepsze od Ex71.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie jakies dokanalowki MX500 beda za ciche. Ja mialem wczesniej Muvo TX FM i po podlaczeniu sluchawek od iRivera (MX300,MX400???) graly znacznie ciszej. Mniej wiecej trzeba bylo podglosic o 10 stopni by miec taka sama glosnosc co na tych Creative'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o lol

Dodatkowo poszedła izolacja
sory ze sie smieje ale nie moge po prostu :lol::lol::lol: "wyszlem pierdlem i beklem bo chamstwa nie zniese" :P

a co do sluchawek to do 100 zł w/w epki albo panasoniki, jak chcesz zeby ci glosno graly to wez z mniejszym oporem-np te wyklinane sennki z serii mx x50-tylko najpierw je przesluchaj albo poczytaj na forum- opcja "szukaj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zastanawiam się nad Sparkami, wiem mówiłem, że nie chce dokanałowych ale ponoć bas jest w nich miażdżący :D no i cena wydaje się w miarę rozsądna do tego kolorystycznie pasuja do MuVo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności