Skocz do zawartości

seriale


Gość Malas

Rekomendowane odpowiedzi

swego czasu oglądałem Lost, bardzo mi się podobał. ale jak sie nie obejrzy odcinka/dwóch już nic się z niego nie czai. pogubiłem się gdzieś pomiedzy 3 a 4 sezonem i dałem sobie spokój ;)

 

reszta seriali mnie jakoś nie przekonała. Californication oglądnąłem pare odcinków, też mnie nie powalił, ale miło się ogląda ze względu na miejsce akcji, Kalifornia strasznie mnie pociąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

House

Lie To Me

The Big Bang Theory

 

i ogłądałem kiedyś Hung ale się chyba zakończył bo coś cięzko im było wymyślać kolejne ciekawsze odcinki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co oglądam już tutaj chyba padło wcześniej. I są to głównie kreskówki ^^

-Top Gear

-South park (przerwa do marca :()

-Family Guy

-The Simpsons

-American Dad

-The Cleveland Show (zdecydowanie nie trzyma poziomu fg :s)

-okazyjnie Metalocalypse

 

Z polskich to kiedyś oglądałem odwróconych, bez rewelacji ale całkiem spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam oglądałem na wakacjach Losta to jeden za drugim odcinek.Jak sie ogląda co tydzień to już troche się zapomina rzeczy i miesza się troche.W Lost jak się nie obejrzy jednego czy dwóch odcinków to się można pogubić.Podoba mi się bo lubie takie pogmatwane seriale( i ta muzyczka :D ).Przekombinowany nie jest moim zdaniem, wrócili na wyspe żeby ratowac tamtych.Wcześniej skazanego oglądałem ale czwarty sezon słaby był.Oglądalność czwartego sezonu była bardzo mała, szczerze to sie nie dziwie.A co myślicie o The Prisoner niewiem czy warto ściągać, oglądał ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Prisoner ten nowy jest strasznie (podkreślam STRASZNIE) nudny i wszystko to bardzo grubymi nićmi szyte. IMHO nie warto oglądać 6 odcinków składających się na 4,5h seansu dla 1 czy 2óch ciekawych scen. Polecam cierpliwym fanom S-F, bardzo cierpliwym (Tak, obejrzałem całość, bo jestem cierpliwy xD). W mojej opinii nie wyszło im.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

family guy, south park, czasami house w tv, ostatnio zacząłem californication, a potem zabieram się za weeds. z zakończonych wiadomo friends i wg mnie chyba najlepszy - that '70s show. a i jeszcze malcolm in the middle uwielbiałem oglądać w tv, muszę się zebrać kiedyś i sprawić sobie wszystkie sezony. no i allo allo też było genialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bones- regularnie(ale seria sie skonczyla i do marca czekac)

futurama- jak trafie to ogladam

simpsons- gdy mam czas i okazje to z checia

CSI (Miami, NY, LA)- gdy akurat leci gdy nic nie ma to od razu przelaczam

i obecnie tyle, nie licze pogromcow i top gear bo to nie seriale ;p

 

tych wszystkich fajnych polskich nie pamietam, bo bym napisal- za duzo troche tego bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oglądałem z kumplem ostatni odcinek Dextera - bomba. :-)

 

W Internecie jest mnóstwo domysłów kto zabił Rite. Macie wątpliwość, że był to Trójkowy? Bo niby cykl został zachwiany - w końcu chłopak, który go rozpoczynał nie zginął...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a trójkowy na bank widział czy ten chłopiec został wyłowiony z cementu czy nie?

ja nie mam wątpliwości, że to trójkowy, wydaję mi się, że traktuję on dextera jako osobę, która dokończy to, co trójkowy zaczął

szkoda rity.. lubiłem ją :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie już sam nie wiem - coś mi się zdaje, że chyba widział...

A ja z kolei Rity nie lubiłem jako postaci - najnudniejsza z nich wszystkich, no ale taka była jej rola... Choć jako kobieta to niczego sobie. :D

Co z Astor i Codym? No jak to - Dexter będzie wdowcem. :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a wzieliście pod uwagę jedno...że filtr kamery podczas tej ostatniej sceny był jakby ze wspomnień Dextera? więc to może tylko jakiś jego.. sen? Poza tym nie panikował zbytnio widząc swoje dziecko w kałuży krwi.

Wiem, że jest on lekko wyprany z uczuć, ale przecież przez cały odcinek podkreślane było jego przywiązanie do rodziny.

pewne jest jedno.. wszyscy z zapartym tchem będą czekać na 5 serię. 4 była nieziemska

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Malas - nawet jak oglądałem to rzekłem do kumpla, że ciekawe co tym razem Dex sobie wspomina... Jednak raczej w tę stronę bym nie podążął - aktorka grająca Ritę w serialu odeszła, czytałem wywiad ze scenarzystą Dextera. Chyba, że to bajka, żeby nie dawać nowego tropu fanom serialu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ciężko tak gdybać. ale dla mnie ten serial straci urok jak Dexter nagle zostanie wdowcem. będzie więcej skupiania się na dzieciakach niż na samej istocie tego serialu..

no ale, będę czekał na 5 sezon :)

ciekawe ile osób przeczyta spoilery z ciekawości :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość untitled37

Trochę o Californication.

 

 

Zakończenie sezonu mnie strasznie zaskoczyło. Właściwie nie mam pojęcia co może być w sezonie czwartym.

Hank jest w więzieniu, odwiedza go czasem Becca, Karen zrywa z nim wszelki kontakt itp. W sumie cały serial toczy się wokół Hanka i Karen i teraz jakby to wszystko się rozleciało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności