Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

seriale


Gość Malas

Rekomendowane odpowiedzi

jako, że mamy wątek o filmach, a o serialach nie..

co oglądacie? a co polecacie?

 

ja obecnie jest na etapie oglądania wielu seriali ;) Californication, Dexter, House, How i met your mother, scrubs, (to nie serial, ale na upartego..), V.

i w sumie wszystkie mogę z czystym sercem polecić, szczególnie, że np. Dexter stał się ostatnio przekozacki. House robi się kiepski, natomiast V się bardzo fajnie zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najnowszy hałs z wilsonem był imo świetny.

pierwsze odcinki 6. sezonu rzeczywiscie nie trzymały poziomu poprzednich części, ale nie ssały ;p

 

a oglądam w zasadzie tylko hałsa. na wiecej nie mam czasu;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie oglądam:

House - do 3 sezonu trzymał poziom, od 4 zaczęło się psuć ale od połowy 6tego znowu pozytywna zwyżka formy

Lie To Me - obecnie jeden z ciekawszych seriali, zobaczyłem ze względu na Tima Rotha i pozytywnie zaskoczony cieszę się odcinkami 2giego sezonu

Supernatural - dla fanów S-F, sezon 5 aktualnie, ale mimo coraz bardziej pogmatwanej i momentami nudnej fabuły bardzo mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dexter - czym dalej tym lepiej,

How i met your mother - dobra komedia

Californication - to chyba z sentymentu do Duchovnego, nie ma bata, fajnie gra :),

Heroes - czym dalej tym większa kaszanka, oglądam z przyzwyczajenia,

Merlin - całkiem fajny serial o przygodach młodego maga,

V- zapowiada się nieźle, szkoda że następne odcinki dopiero za 2 miesiące,

Flash Forward - całkiem fajny serial z niezłym głównym wątkiem,

i niedawno zacząłem oglądać House'a. Schematyczny serial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supernatural - lubie za klimat i polecam tym, ktorzy lubia takie klimaty

Heroes - jak wyżej, ja po prostu lubie s-f

Dollhouse - za pomysł - teraz jakaś przerwa jest

Burn Notice - świetny serial, przezabawne teksty, potrafi wciągnąć - teraz jakaś przerwa jest w nadawaniu

The Vampire Diaries - młodzież szkolna, małe miasteczko plus wampiry

The Beast - dobry serial + Patrick Swayze. Tylko 13 odcinków - chyba Polsat będzie puszczał ten serial

 

Na nie:

Lost - to sie ciagnie dłuzej niż moda na sukces, szczerze to ja juz nie mam pojęcia o co chodzi w tym serialu, ale brat twardziel wciąż go oglada. Ja spasowałem...

Prison Break - za długo się ciągło wiec odpuściłem

 

Przymierzam się:

Dexter

Flash Forward

Merlin

 

 

Polecam zainteresować się:

Jake 2.0 - szkoda, że dziwnie go zakonczyli :(

Kyle XY - jak wyżej

Day Break - taki "dzień świstaka"

Veronica Mars - młoda pani detektyw. Amerykanska młodziez itd.

Kompania Braci - świetny wojenny serial

Moonlight - wampiry, wampiry i jeszcze raz wampiry

Jericho - wybuchaja bomby atomowe, małe miasteczko

Terminator - The Sarah Connor Chronicles - dla fanów s-f i terminatorów ;)

Knight Rider 2008 - dla fanów Michaela Knighta i Kita :)

The IT Crowd - serial komediowy dla informatyków

 

 

Z kultowych, tak dla przypomnienia sobie:

MacGyver

Nieustraszony - kit i

Drużyna A

Airwolf

Robin Of Sherwood - najlepszy serial o Robinie w kapturze

Twin Peaks - słynne miasteczko

Allo Allo - świetna komedia

 

Nietypowe:

Survivorman - sztuka przetrwania

Ultimate Survival - jak wyżej

Ice Road Truckers - opowieść o ludziach żyjących na lodzie. Zamarznięte jeziora w Kanadzie i ogromne ciezarówki

 

Polskie:

Zmiennicy

Czterej pancernych i pies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja męczę House IV sezon, okazyjnie Top Gear.

Lostów oglądałem do poprzedniej serii, teraz to kompletnie nie mam pojęcia, o co chodzi. Uciekli z wyspy, ale chcą wracać... Przekombinowane kombinowanie jak dla mnie.

Na Discavery lubię Pogromców Mitów - ale to już chyba serial nie jest ;)

 

Z Polskich okazyjnie:

-13 posterunek - nawet chyba ostatnio powtarzają

-Graczykowie - klasyka ;)

-Mamuśki - ot, taki lżejszy humor

-Spadkobiercy - czyli prowizorka na całego

-Miodowe Lata - stara seria była lepsza...

-Grzeszni i Bogaci - Parodia "tasiemców", chyba już go zdjęli.

 

Jak coś mi się przypomni, będę edytował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam:

FlashForward - na początku fajny potem coraz gorszy

V - fajnie zapowiadający się serial szkoda że następny odc w marcu :(

LOST - wg mnie ******sty nie mogę doczekać się stycznia

House - szczególnie ostatni odc mi się podobał

Heroes - z odcinka na odcinek coraz gorszy

Californication - super serial, ******ście gra Duchovny

Top Gear - od czasu do czasu oglądam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"House" i "Dexter" na bieżąco - dla mnie mistrzostwo świata.

Co się tyczy pierwszego z seriali - myślałem, że aktualny sezon będzie super, tak przynajmniej się zapowiadał. Dobra wersja Grega była dla mnie lepsza, niż zużyta i powoli nudna - zgryźliwa, szkoda, że odeszła w zapomnienie. Ale i tak bardzo przyjemnie się ogląda. A ostatni odcinek "Wilson" - whoah, dla mnie git.

Na nowe odcinki Dextera czekam z wypiekami na policzkach - zapowiedzi dwóch ostatnich odcinków obecnego sezonu - będzie mistrz.

 

Poza tym oglądnąłem wszystkie odcinki "True Blood" - trochę szczeniacki, w prawdzie trzyma w napięciu, ale do w/w daleko mu.

 

No i z Połówką "Gotowe na wszystko" - też lubię, choć nie jesteśmy na bieżąco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja ostatnio oglądałem Naznaczonego - IMO jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy polski serial jak do tej pory - szkoda że się już skończył - wykonanie IMO godna naśladowania przez innych tematyka też spoko :)

 

Jakiś czas temu nałogowo oglądałem również Fringe - na granicy światów - obecnie pierwsza seria leci w TVN, ja teraz trochę wypadłem bo nie bardzo mam czas. Tematyka całkiem ciekawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umówmy się.. Top Gear się nie znudzi nigdy :D

na przedostatnim odcinku, jak budowali auto, seryjnie, popłakałem się ze śmiechu, szczególnie przy tych ostatnich testach. I do teraz się śmieję jak sobie przypomnę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje, będę wiedział co oglądać bo ostatnio się nudzę - oglądam tylko Dextera i Californication.

 

A z seriali o których jeszcze nikt nie wspominał to polecam My name is Earl. Nie jest to jakaś wybitnie ambitna seria, ale pośmiać się można (czasem bardzo). Odcinki krótkie i przyjemne. Humor mi podpasował, zwłaszcza w dwóch pierwszych sezonach (chociaż w 3 i 4 też zdarzają się pozytywne niespodzianki).

 

No i oczywiście Twin Peaks z tych starszych, wątpię bym oglądnął jeszcze kiedyś lepszy serial. Klimat idealnie trafił w mój gust.

 

Edit,

Jak ma ktoś do polecenia coś lekkiego i najlepiej zabawnego (ale na poziomie) to niech pisze. Np. w stylu californication czy my name is earl. Lubię i potrzebuję takiej prostej rozrywki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo jak wszyscy - top gear, house, cali :) do tego jakas komedyja czyli Two and a half men - Sheen rządzi w tej roli:P

 

a z takich mniej znanych - ostatnio łykłem 12 odcinków Defying Gravity - niby kolejna space opera, troche widac inspiracje lostami (jakies tajemnice, duzo retrospekcji), ale naprawde świetnie się to zapowiadało, szkoda ze skasowali. ogolnie uwielbiam sci-fi, ale od zakonczenia SG1, atlantisa i Galactiki nie ma nic ciekawego... Universe mi jak narazie szczegolnie nie podeszlo.

 

EDIT: bylbym zapomniał o nieśmiertelnych Simpsonach i South Parku:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności