Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne na ulicy


Uber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pytam o opinię na temat używania słuchawek nausznych na ulicy ;)

Czy używanie tego typu słuchawek na ulicy jest wygodne? Czy nie wygląda to dziwnie i czy nie budzi uśmiech politowania wśród ludzi? :D

 

Zastanawiam się nad kupnem Creativek Auvrana Live, bo zależy mi na dobrym dźwięku z odtwarzacza. Jednak odtwarzacza używam jedynie na ulicy i w autobusie. I stąd dylemat czy nie będę wyglądał dziwnie :P

 

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomek, pytanie czy przejmujesz się takimi głupstwami jak opinie innych ludzi czy nie.

 

dla mnie ludzie w nausznych słuchawerach budzą respekt. zazdroszczę im również jakości dźwięku..

 

osobiście zapierdzielam w pchełkach z uwagi na wygodę, ale w związku ze zbliżającymi się mrozami poważnie zastanawiam się nad kupnem jakiś nauszników.. ;]

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ilość ludzi używających dużych słuchawek nie widzę w tym nic dziwnego. Chociaż jak widze czasami ludzi w słuchafonach otwartych to sie zastanawiam po co? ;) Ja używam IEMów również ze względu na wygodę bo nie mam zamiaru taszczyć że sobą słuchafonów i zapewne jeszcze wzmacniacza przenośnego. A co do używania słuchafonów na mrozie to był już wątek że mróz w przypadku większości nauszników nie tylko zmienia charakterystykę dźwięku to jeszcze skraca żywotność samych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście trąci mi to szpanem ;) Sam nie lubię się afiszować posiadaniem i używaniem czegokolwiek i czułbym się obciachowo nosząc takie nauszniki :P Ale rozumiem i szanuję wybór innych, na pewno w sezonie zimowym takie słuchafony mają niezaprzeczalną zaletę :) A czy są wygodne? Nie mam pojęcia, ale na pewno do kieszeni w razie co ich nie schowasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nie którzy mają tak jak ja? przez budowę ucha, nie mogę mieć dokanałowych:) Ja też zapewne dziwnie wyglądam popylając cały czas w nausznych, ale mi to tam lata. Ważne by mi było dobrze i wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilem dlugo w ATH ESW9/ESW10 oraz Senkach HD 25-1. O ile ESW9 mozna poszpanowac, to HD 25-1 raczej nie za bardzo :))

 

W zime zaleta jest bezdyskusyjna :))

 

Wielkosc kompletnie mi nie przeszkadza, dlaczego nie IEMy ? Mialem wiele topowych wliczajac customy, ale walory soniczne wiekszych sluchawek wziely gore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pomykam od dłuższego czasu w nausznych. Dzisiaj nikogo to nie dziwi no chyba, że słuchafony są wielkie lub świecą ładnie jak choinka. Rynek oferuje dziś sporo słuchawek portable więc nikt nie powinien mieć problemu z dobraniem do swoich preferencji małych nauszników. Dla mnie nauszne to najwygodniejsze słuchawki z tych, z którymi miałem do tej pory do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności