Skocz do zawartości

Clip+ z jaką pamięcią?


arch

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem! Chcę sobie kupić Clipa+ i zastanawiam się, czy lepiej wziąć 2GB + microSD czy od razu 8 GB. Pierwszy wariant na pewno jest tańszy, poza tym jeśli kiedyś kupię sobie innego playera, będę mógł przerzucać kartę między nimi. Pytanie - jakie są wady trzymania muzyki na microSD? Czy transfer jest mniejszy, albo praca na akumulatorze krótsza? I czy taką kartę się obsługuje z poziomu Clipa, czy trzeba wykorzystać czytnik kart? Podobno microSD oferuje 100Mbit/s, więc ten wariant powinien być nawet szybszy od wgrywania na flasha.

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czołem! Chcę sobie kupić Clipa+ i zastanawiam się, czy lepiej wziąć 2GB + microSD czy od razu 8 GB. Pierwszy wariant na pewno jest tańszy, poza tym jeśli kiedyś kupię sobie innego playera, będę mógł przerzucać kartę między nimi. Pytanie - jakie są wady trzymania muzyki na microSD? Czy transfer jest mniejszy, albo praca na akumulatorze krótsza? I czy taką kartę się obsługuje z poziomu Clipa, czy trzeba wykorzystać czytnik kart? Podobno microSD oferuje 100Mbit/s, więc ten wariant powinien być nawet szybszy od wgrywania na flasha.

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!

Nie posiadam MicroSD, więc nie wiem, jak player współpracuje z tymi kartami. Zwróć jednak uwagę na to, że po sformatowaniu od razu jest zajęte 210 MB pamięci wewnętrznej przez dane niewidoczne dla komputerów (to pewnie firmware), więc jeśli twój zestaw ulubionych nagrań już zajmuje ok 2GB, to kup sobie Clip+ 4GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A ja mam pytanie , mam sanse fuze , kóra odczytuje tylko micro sd , natomiast

nie czyta sdhc i w tej sytuacji ciężko znaleźć mi taką kartę bo prawie wszystko

na allegro to ten drugi format . Może ktoś mógłby pomóc w wyborze karty 8 giga .

Będę wdzięczny.

 

czy ta np będzie pasowała ?

 

http://allegro.pl/item872736495_karta_king_memory_micro_sd_8gb_gratis_sprawdz.html

 

lub ta:

 

http://allegro.pl/item877965452_karta_pamieci_kingston_microsd_sdhc_8gb_class_4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty microSDHC są ok do Fuze i na pewno wejdą.

 

Bez przedrostka 'micro' te karty są rzeczywiście większe, ale były standartem jakiś czas temu właśnie w aparatach ;)

 

 

Aha czyli musi być micor przed sdhc....ok ,dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przetestowałem Clipa+ z karta i bez karty pod względem baterii. I u mnie wychodzi to mniej więcej tak: bez karty trzyma jakieś 11-11.5h, z kartą (1GB samsung) około 7.5-8h.

 

Pozdrawiam

To teraz podaj jeszcze takie parametry jak rodzaj słuchawek, ustawienia EQ i głośność, jasność wyświetlacza, bo to ma niemały wpływ na żywotność baterii ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem Clipa+ z karta i bez karty pod względem baterii. I u mnie wychodzi to mniej więcej tak: bez karty trzyma jakieś 11-11.5h, z kartą (1GB samsung) około 7.5-8h.

 

Pozdrawiam

To teraz podaj jeszcze takie parametry jak rodzaj słuchawek, ustawienia EQ i głośność, jasność wyświetlacza, bo to ma niemały wpływ na żywotność baterii ;).

 

Wcześniej padło pytanie na temat żywotności akumulatora. :)

Nie ma to tutaj znaczenia ponieważ z kartą i bez ustawienia były takie same, słuchawki te same, a empetrójek grał bez przerwy z wygaszonym screenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności