Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Słuchawki ok.120zł


Tadek

Rekomendowane odpowiedzi

No spoko.Jeżeli są lepsze od tych head-direct do je kupuje :)

Prawdę mówiąc straszne z nich dziwadła i brzydale :P

Ale słuchawki mają grać a nie dobrze wyglądać.

 

Na allegro są za 119zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko.Jeżeli są lepsze od tych head-direct do je kupuje :)

Prawdę mówiąc straszne z nich dziwadła i brzydale :P

Ale słuchawki mają grać a nie dobrze wyglądać.

 

Na allegro są za 119zł ;)

Na allegro są podróbki ex85.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ale NX3 na smyczy.Szukając na allegro nie znalazłem oryginałów nowych.Z takich sprawdzonych to awa24 tam gdzie kupiłem tez już nie mają ich.Za nowe trzeba dać teraz z 200zł a to raczej przepłacanie jak można mieć za 100zł używane lub 140zł nówki od Simple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moje też są używane i nie ma śladów użytkowania a myślałem że Ty sprowadzasz :P różnicy i tak nie ma a po co wydawać ponad 200zł w sklepie.Simple widze że miałeś już troche sprzętu próbowałeś podłączać EX85 pod fiio e5 albo MxMa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moje też są używane i nie ma śladów użytkowania a myślałem że Ty sprowadzasz :P różnicy i tak nie ma a po co wydawać ponad 200zł w sklepie.Simple widze że miałeś już troche sprzętu próbowałeś podłączać EX85 pod fiio e5 albo MxMa?

 

Jeśli ci chodzi o poprawę dźwięku z wzmacniaczem to nie jest to taka różnica jak wpięcie słuchawek ~300 ohm bezpośrednio do mp3 a potem do wzmacniacza stacjonarnego :P . Bardziej delikatne zmiany ale zwiększa się dynamika ,bas nabiera większej kontroli , lepsza separacja instrumentów , ogólnie przyjemniej się słucha w domu (chociaż w domu słucham raczej na HD580 ) . Oczwiście zmiany w dźwięku zależą po części od charakterystyki wzmacniacza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te Sennsheiser są dobre.Widze że jest ich dużo na allegro.Jak są dobre to powiedzcie jaki model ;)

O albo akg AKG K-340 wyglądają na porządne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności