Skocz do zawartości

iPhone a iPod Touch


Rekomendowane odpowiedzi

Ale tych EX85 już nie ma chyba w sprzedaży... Podobno Philips SHE9800 są takie same, a nawet lepsze. Ciekawi mnie które lepiej izolują?

 

EX85 nie izolują prawie wcale. Za to zgrywają się z Touchem świetnie, ale nie najlepiej.

Najlepiej jest DT880pro :P , co prawda touch ma trochę za mało mocy, żeby je skutecznie napędzić. Najczęściej słucham Toucha i CAL.

Poza tym Touch świetnie wypada jako źródło do mojego wzmaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...

Czym różni się generacja MC086 od MC528? Ta ostatnia sygnowana jest jako 5th Generation co niedługo po premierze 3G i braku 4G wydaje mi się podejrzane:P

Obydwa modele to 3 generacja. Ponieważ numer generacji kryje się w Literkach. Np. MB- 2 gen MC- 3gen. A co do modelu. To się z takim nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może różni się tylko softem? http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=3789564

 

EDIT: Czy na Touchu działa GG i czy na pewno działają wszystkie strony? Jak sprawuje się antena w standardzie G? Docelowo używał będę go na uczelni i w centrum miasta, na dworze - nie będzie problemów z zasięgiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że daję posta pod postem ale chcę żeby temat ruszył:)

 

Pytanie do posiadaczy Toucha, którzy podpinali pod niego duże słuchawki:

 

1. Czy napędzi on DT 990 PRO tak samo dobrze jak HD595?

2. Jeśli tak to czy będą grały z Touchem równie dobrze jak według Rolanda grają HD595?

3. Czy DT 990 PRO również zagrają "ze wszystkiego" (oglądam dużo filmów na laptopie z integrą)?

 

Jak przyjdzie Touch to postaram się gdzieś odsłuchać, ale fajnie znać zdanie kompetentnych:)

Tak przy okazji to którąś z tych par chce zastąpić SHP8900, które czekają w komisie na nowego nabywcę - polecam i zapraszam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo masz Bayery i Toucha:) Miałeś okazje porównać ten zestaw z HD595? Jak w ogóle oceniasz synergię DT i Toucha? Mocno obnażają wady mp3?

 

I jak to wygląda z tym Applowym formatem bezstratnym? Da się jakoś przekonwertować APE i FLACzki? Bo zgrać od nowa z CD połowy nie jestem w stanie :(

I napiszcie jak sprawa wygląda z Gadu-Gadu. Jest jakiś zamiennik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak to wygląda z tym Applowym formatem bezstratnym? Da się jakoś przekonwertować APE i FLACzki? Bo zgrać od nowa z CD połowy nie jestem w stanie :(

Pewnie, że się da. Polecam dbPowerAmp. Bardzo prosty w obsłudze, bez problemu wybieramy kodeki które będą nam potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod postem Baolsa.. dbPpowerAmp to bardzo dobry program z mnóstwem feature'ów typu resampling itd. wybierasz apple lossless i tworzy pliki m4a.. oprócz tego foobar te ma całkiem przyjazne opcje konwersji ii u mnie nawzajem się z dbPwrAamp uzupeniają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz słuchać muzyki na słuchawkach domowych z odtwarzaczem przenośnym to będziesz potrzebował wzmacniacza słuchawkowego (jeśli słuchawki są trudniejsze do napędzenia ).

 

Nie wiem ile mocy ma ipod touch ale mój iPod video (zdjęty limit głośności) nie jest wstanie w żadnym wypadki dobrze napędzić Sennheiser HD580 (HD600) , głośność jest jak najbardziej zadowalająca ale po prostu kiepsko to gra i czuć niedobór mocy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria wyraźnie nie staje się słabsza Natomiast nie oszukujmy się, przy "zabawie" bateria wytrzyma góra 5 -6 h.

Do 3dfx- Mógłbyć powiedzieć o co Ci chodzi dokładnie?? Bo jak narazie przedstawiasz jakieś dziwny postulaty. Które z racjonalnego punktu widzenia nie mają sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie postulaty? Wiesz co znaczy postulować? Ja tutaj nie stawiam żadnej tezy. Pytam tylko czy jest jakieś urządzenie, które pomoże wysterować HD600, co w tym irracjonalnego?

 

Wracając do tematu: MxM, Fiio E1 etc. poradzą coś w tej materii czy nici z HD600 i muszę zadowolić się HD595?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności