Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iPhone a iPod Touch


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam już to cudo, ale na razie bez słuchawek. Stocki są średnie, ale i tak zestaw brzmi dużo lepiej niż Nano 4G, nie ma porównania;]

 

Mam też kilka problemów typowego nooba:

1. Wchodzę do AppStore, wybieram jakąś gierkę za free, ale każe mi się zarejestrować. Ok, wpisuję podstawowe dane ale na którejś tam stronie każą mi podać nr. karty kredytowej:/ Jak to obejść? Da się jakoś inaczej pobrać gierki, które i tak są za friko?

2. Gdzie jest zakładka z grami?;/ Nie ma żadnej typu "aplikacje", "pobrane" etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możesz mi polecić jakąś aplikację? Czy jeśli np. mój kolega ma jakieś gierki na iPodzie to może ja zgrać na kompa (to jest jakaś instalka czy coś?) a ja od niego sobie? Czy to zawsze jest jakaś licencja do tego bla bla bla i nie da rady?

 

EDIT: OK, już mam:P

 

A jak jest z płatnymi gierkami? Da radę ściągnąć je z sieci? Czy na tym magia iTunes polega, że nijak nie idzie tego obejść? Pograłbym w Drivera ale 8 dolców... :D:D:D

 

Znalazłem mnóstwo gierek, np mojego ukochanego Drivera [ciach... - KHRoN]

Żeby go zainstalować muszę zrobić JailBreak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności