Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyka filmowa - wasza ulubiona?


highculture

Rekomendowane odpowiedzi

@zdzichon @paratykus  @marco-polodziękuję za podzielenie się pięknymi albumami!🙂👍🏆

 

@marco-polo zaproponowałeś piękną, epicką ścieżkę dźwiękową w klimatach północy z "Wikingów". Z mojej strony drobna przeciwwaga Dalekiego Wschodu - Lin Hai, Untamed🎶

 

https://tidal.com/track/115589557

 

Czasami w ścieżce dźwiękowej mam wrażenie, że słyszę inspiracje twórczością Ennio Morricone🎶😉

 

 

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrBrainwash bardzo się cieszę, że powyższy soundtrack die spodobał :) Jestem wdzięczny za podzielenie się ścieżką dźwiękową z "Warriors of Haeven and Earth"!👍🥇 Uwielbiam pierwszy utwór "The Golden Era" i często wykorzystuję go jako testówkę :)

 

Z mojej strony tytułowy utwór "Urodzony" z dramatu "Urodzić się" skomponowana przez Yugo Kanno🎶

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine nie ukrywam, że połączenie bardzo mi się podoba🙂👍 Dzięki za wzmiankę o tym świetnym soundtracku!💎🎶💎

 

Z mojej strony ostatnio było z lekkim przymrużeniem oka... natomiast tym razem jeden z utworów, który uważam za jeden z najpiękniejszych w muzyce filmowej. Być może na taki odbiór ma też wpływ sentyment do poruszającego dramatu sci-fi, z którego pochodzi, tj. "A.I. Sztuczna inteligencja".

 

https://tidal.com/track/4540186

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marco-polo przesyłam link do albumu: https://tidal.com/browse/album/198758973

 

Z mojej strony cover "El Tango de Roxanne" z filmu "Moulin Rouge" w wykonaniu Prague Cello Quartet🎶

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marco-polozgadzam się🙂👍

 

@saudiopiękny soundtrack!🙂👍 

 

Z mojej strony kawałek z filmu "Pan i władca: Na krańcu świata"🎶

 

https://tidal.com/track/3970736

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Country jest ******ste. Kiedyś mi się niestety jakaś składanka usunęła z youtube'a. Tak samo jak epicki teledysk do Bestrack - Stamina. 😕

 

Jak jesteśmy przy Dalekim Wschodzie, to lubię ten kawałek filmowy:

 

 

 

To jest przekozacki kawałek i w sumie w śmieszny sposób trafił do kina - po prostu spodobał się Tarantino, a ten wrzucił go w swoim stylu trolla do zupełnie nie pasującej sceny.

 

 

 

Jakiś czas temu to sobie odświeżyłem. 

 

 

Kozacka scena śmierci: 

 

 

Edytowane przez Saiya-jin
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marco-polodziękuję za podzielenie się ciekawą składanką!🙂👍

 

U mnie natomiast dzisiaj wieczorem klimaty lat 80.... także w muzyce filmowej🙂🎶 Tina Turner, We Don’t Need Another Hero🎶

 

https://tidal.com/track/46952222

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tina była niesamowita.

 

W zasadzie to chyba bardziej ten kawałek z tego filmu mi bardziej leżał (Daleki Wschód).

 

Tina była niesamowita.

 

W zasadzie to chyba bardziej ten kawałek z tego filmu mi bardziej leżał (Daleki Wschód).

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Saiya-jin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Saiya-jin napisał:

Tina była niesamowita.

 

W zasadzie to chyba bardziej ten kawałek z tego filmu mi bardziej leżał (Daleki Wschód).

 

Tina była niesamowita.

 

W zasadzie to chyba bardziej ten kawałek z tego filmu mi bardziej leżał (Daleki Wschód).

 

 

 

 

 

Provided to YouTube by The Orchard Enterprises Madder Sky · Kotaro Nakagawa CODE GEASS Lelouch of the Rebellion R2 Original Motion Picture Soundtrack 1 ℗ 2008 SUNRISE Music INC. Released on: 2008-08-27

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saiya-jin to prawda 🙂👍 Nie wyobrażam sobie "Mad Max pod Kopułą Gromu" bez tego utworu!

 

Dziękuję za podzielenie się świetnymi propozycjami ze ścieżkami dźwiękowymi👍🎶

 

Z mojej strony muzyka z horrorów Suspiria, Wywiad z wampirem oraz Candyman🎶

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tytus1988to tak jak Misja nie miała by sensu bez swojej ścieżki dźwiękowej. W tym filmie muzyka gra na równi z aktorami. Genialny Ennio Moricone zresztą każdą muzykę tworzył by była integralną częścią filmu.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 jak najbardziej się z Tobą zgadzam i dziękuję za przypomnienie pięknych albumów w wykonaniu Ennio Morricone!🎶💎🎶🥰

 

Jeśli już jesteśmy przy Jego twórczości. Z mojej strony temat przewodni z dramatu "La Califfa" (1971)🎶

 

 

  • Like 1
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności