Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

MP3 z dobrym BASEM !


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od dłuższego czasu szukam słuchawek do mojego A826 z dobrym basem i drogo by mnie to wyniosło żeby coś możliwego kupić.

Więc chyba będzie lepiej kupić nowe mp3 :D

Soniak jest jak dla mnie cienki :P brakuje w nim MOCY. Dobrze sprawuje się do słuchania gitarek i skrzypek :P ale nie mocnych rytmów.

Nie potrzebuję już żadnych bajerów typu oglądanie filmów itp. Potrzebuję dobrego basu, który zejdzie niziutko. Ogólnie mówiąc potrzebuję mięsa, bo ''warzyw'' już sie najadłem słuchając soniaka. :D I zastanawiam się nad iAudio 7, co wy na to ?

Słuchawki jakie bym używał do playerka to she9500 i EX082( muszę w nich wymienić wtyczkę) a dj'ek nie używam poza domem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mało mocy? to tym bardziej i7 będzie brak tego basu. Może zmieć słuchawki po prostu na jakieś bardziej basowe ala akg k518Dj?

Na pewno moc wyjściową ma większa niż Soniak. K518DJ mam :P ale używam je tylko w domu. Podpięte pod laptopa :). Na zewnątrz to tylko dokanałowe!

 

Jakiej muzyki słucham?

Przeważnie to Trance, techno trochę popu, rok.

 

Po prostu szukam czegoś co zagra czysto i ciepło, z miłym basem który zejdzie dość nisko :rolleyes:

 

E10 nie był by głupi

A wiele taki grajek :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony nie schodzi dostatecznie nisko z tak łatwymi do napędzenia słuchawkami? To może po prostu one już niżej nie pociągną? Nie oszukujmy się, EX'y nie dają rady na najniższym basie, nie wiem jak SHE, DJ'ki mają na dole kopa, ale bardzo nisko też nie schodzą.

 

Może spróbuj innego Soniacza? Mój S638f potrafił wyciągnąć z HD 25-1 najniższy bas jaki w życiu słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj innego Soniacza? Mój S638f potrafił wyciągnąć z HD 25-1 najniższy bas jaki w życiu słyszałem.

NO ale słuchawki plus mp3 trochę kosztują :P

Soniaki mają słabe wzmaki do DJ'ek. Jak kiedyś w sklepie podłączyłem moje DJ'ki pod Cowon D2 i dałem mu po garach to wtedy czułem moc :o słuchawki aż chodziło mi po głowie haha :D Podobnie było z i7 ale już trochę ciszej :P

 

EDIT ale jak już wcześniej pisałem. Nie chadzam sie po mieście w Dj'kach.

Najwygodniejsze są dokanałowe...

 

Edit2 I bardziej chodzi mi o bas, ale taki z subwoofera. Czaicie :D ?

Bo co innego usłyszymy w aucie jak podkręcimy BAS a jak podkręcimy subwoofer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ale słuchawki plus mp3 trochę kosztują :P

 

To Ty chcesz samego plejera, czy słuchawki i plejera?

 

Soniaki mają słabe wzmaki do DJ'ek. Jak kiedyś w sklepie podłączyłem moje DJ'ki pod Cowon D2 i dałem mu po garach to wtedy czułem moc :o słuchawki aż chodziło mi po głowie haha :D Podobnie było z i7 ale już trochę ciszej :P

 

Nie wiem czy właściwym jest uogólnianie 'Soniaki'. Jak wyżej wspomniałem, jeden z K518 zagra słabo, inny je wykopie w kosmos. I faktem jest, że S638 je wykopuje w kosmos. Wiem, bo mam i słyszę jak to gra. Sony A- ma moja siostra i jak będę miał okazję to porównam bezpośrednio DJ'ki na obu Soniaczach. Akurat ten model AKG nie jest jakoś szczególnie trudny do napędzenia.

 

Jak wyżej wspomniałeś, nie wychodzisz w K518 na dwór. W takim razie może pora pomyśleć o innych IEM'ach? Skoro na dość dobrym plejerze + EX, SHE nie masz dostatecznie dużo mocy to zmień słuchawki. Nie jestem pewien, czy nowy plejer tu wiele zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasiasty

To Ty chcesz samego plejera, czy słuchawki i plejera?

 

Wcześniej już pytałem o słuchawki do mojego Soniaka.

http://forum.mp3store.pl/?showtopic=56704&st=0&p=590326entry590326

I koledzy mi polecili c551. Trochę drogi interes, bo tutaj bym musiał za nie dać około 400zł :huh:

Więc pomyślałem o nowym mp3 :P ale skoro mówisz że to wiele nie pomoże to jakie słuchawki mam kupić :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Nie znam się aż tak na IEM'ach. Chcę Ci tylko uświadomić, że jeżeli chcesz nadać dołowi pasma więcej mocy i mięsa, to nowy plejer może niewiele zmienić. A na pewno nie zmieni tyle co nowe słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności