Skocz do zawartości

Iaudio 6 - Pierwsze W Polsce


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

A to moze przydałaby się tez przedsprzedaz iaudio U3 wer. 2GB :D

bardzo jestem ciekawy ceny - U3 wydaje sie byc bardzo udanym playerem. Jedyne co mnie lekko martwi to fakt, ze nie dodaja zasilacza do ladowania, ale to pestka.

2 GB jakby nie patrzec to spoooro wiecej niz 1 GB - jednak cena zapewne przekroczy 1000 pln :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ceny sa od dawna na iaudio.pl - iAUDIO U3 - 2GB - 1199 PLN. MP3S proponuje - 1149 PLN.

 

przedsprzedazy 2GB U3 nie bedzie.

Edytowane przez ksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy praca dysku jest odczowalna? Drgania , bzyczenia itp itd ? Czy moglbys tego playera polecic z czystym sumieniem aktywnym :) ?

Sądze ze dowiemy sie dopieo wtedy gdy ktos "aktywny" go kupi :D

 

Moj sasiad gra z playerkiem w tenisa :o

Jest to FLASH U3 - jak posłuchał u mnie to nic nie powiedzial, nie pochwalił - myślałem ze go "nie powaliło"

 

Tego samego dnia zamówił. W trakcie gry trzyma go na szyi na smyczy, pod koszulą NA PLECACH :blink:

 

Nawet jak poprosisz KSY zeby zrobił 3 salta w tył to moze się okazać ze robisz to dynamiczniej :o

 

Pamiętaj ze podczas aktywnego wypoczynku jest jeszcze ryzyko uderzenia playerem - a to zazwyczaj jest duzo gorsze dla HDD niz samo skakanie.

 

U3 1GB lub 2 GB z USB hostem to bylby ideał (tym bardziej ze tak jak myslalem - ekranik o 1 mm wiekszy).

W cuda nie wierze - ale skoro i6 ma USB host przez ten sam port to moze w kolejnej wersji firmware zrobia cos takiego dla U3

Przeciez elektronika jest ta sama w obydwu :(

 

A joy w U3 jest naprawde bardzo wygodny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem zdecydowanie wolabym joya :) bo jednym palcem w kieszeni glosnosc i zmiana utworu bez potrzeby wyciagania odtwarzacza :) Za U3 przemawia tez chyba identyczny uklad przyciskow jak w ifp ;) ... wygodny jest nie ma co ;)

A jak ma sie miziadelko to wszyscy zaraz beda widziec co tam sie slucha hehe :) (tj trzeba wyciagac z kieszeni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez mialem w planach kupic u3, ale jak dowiedzialem sie ze ma wyjsc i6, to pomyslalem moze wlasnie ten.

 

ale teraz to raczej chyba zostane przy zakupie u3, nie wiem ale mam jakies takie mieszane uczucia co do tego i6, nie zabrdzo podoba mi sie design i6 (u3 ma o wiele lepszy), zeby to jeszcze bylo na flashu to moze bym sie skusil, no ale zobaczymy do zakupu jeszcze troche czasu, poczekamy na testy pierwszych uzytkownikow - czyli jak to sie wszystko sprawdzi w "praniu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i6 polechało w testy.

 

panowie sorkri za brak probke dytkaofnu. ale czasu nie styknło. w sobote czy w nedziele w e-laife bedzie mozna zoabcyc i6, tak ogolnie pewnie przez ile sekund. Ale i moze archoiska AV700 pokarza :) nie wiem ile wytna :)

 

Player jest fajny. Powiem tyle. Reszte pozostawiam teserom w prasy.

 

ps. U3 2GB juz za 1,5 tygodnia powinno byc w sprzedazy. Jesli znowu im tam czegos nie zablokuja na cle :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie kiedys jakieś testy bedą dostepne? Może źle szukam, ale dotad nie znalazałem w sieci - polsko i anglojęzycznej - nico poza newsami że i6 wychodzi. Czy ktos coś znalazł?

 

.ksy -> kiedy i gdzie przewidujesz pojawienie się testu? A może jakieś nieformalne przecieki :ph34r::P no, przecież nikomu nie powiemy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaciee... x|

 

ZDJĘCIA <- na drugiej stronie tego wątku ksy dał autentyczne zdjęcia i6 (miał go w ręce)

 

... a i6 JUŻ pojechał w Polskę do testów... więc za parę dni/tydzień powinna się jakaś recenzja pojawić...

Po czym poznajesz ze to ręka KSY :blink: Linie papilarne ? :D:P

 

Zadnego sygnetu nie widac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestaj 2-3 tygoni jak zaczna pojawiac sie pierwsze testy. sadze ze pierwsze bedzie PCWK i/lub Playlista.

mp3fan, chip, cd-action/click... tak chwilowo prenzetuje sie "kolejka" :)

 

w sobote w e-life na TVN24 będzie chwilke pokazany iAUDIO 6.... to bedzie mozna zoabczyc wyswietlacz w akcji.

 

 

testów prawie brak, bo z Koreii playery do testów wyjechały w swiet prawie rownoczesnie. Wiec juz niedlugo bedzie ich duzio. A jak kos chce, to i6 bedzie na CeBicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kij, cąły porgam został oparty o iPoda. i6 jest pokazna eprzez 0,5 sekundy a jedne z Panów z MIP przez 3 skeundy ;)

 

A i6 i tak jest super ;)

Edytowane przez ksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tego obrazka można stwierdzić jeszcze jedno - że iAudio dodaje do swoich odtwarzaczy coraz mniej, w i6 nie ma ani futerału ani nawet smyczy :/

pozostaje miec nadzieje, ze klienci to docenia i zachowaja sie racjonalnie :) a sprzedaz zachowa sie wprost proporcjonalnie do wyposazenia tego cacka.

rozumiem jakby cena malala, ale nie ilosc akcesoriow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności