Skocz do zawartości

Jakie dok. do NWZ A826


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam słuch. dokanałowych do mojego playerka.

Oryginały grały fajnie, ale brakowało mi w nich ''mięsa''. Były dla mnie ''zimne''.

Jak najbardziej pasowały one do Trance... słychać było detale i można było odpłynąć ;) ale jak już przyszło zagrać basem to słuchaweczki nie spisywały sie aż tak dobrze.

Że tak powiem, potrzebuję EX082 ale z głębszym basem. Z basem który zejdzie niżej i jest tam gdzie powinien być ;)

Pomożecie ? B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do tego plajerka uzywalem c551 i jak najbardziej byłem z nich zadowolony (zrezygnowałem z nich dlatego ze były niewygodne jak dla mnie) ale reszta jak najbardziej mi pasowała ;)

powiedz tylko jeszcze do jakiej ceny poszukujesz słuchawek to postaram Ci się coś więcej napisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew kapiZIP

Co do cen, to ja nie wiem jakie są ceny słuchawek w Polsce :P ale podam ci parę to może z tego co coś wybierzesz ?

Myślę że tak do 250zł?

 

Wpadły mi w oko:

Sennheiser CX300-II

Sennheiser CX400-II

AKG K 330 In-ear

Sennheiser CX350

Creative EP630C

Creative EP635

Wiesz jak jest z tymi słuchawkami jeśli chodzi o bas/średnie tony i wysokie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co podałes to raczej nic sie nie nadaje Ep "łomoczą" senki niepodobaja mi sie bo graja "dusznie" AKG niestety nie słyszałem wiec nie bede sie wypowiadał z tego co moge polecic

C551

c751 (te troche drozsze)

ex85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja jako nowy posiadacz JVC Fx300, które zresztą odkupiłem od Simple :P, potwierdzam w 100% jego słowa :D świetne połączenie z SONYm pod każdym względem ;P a słuchawkom samym w sobie brakuje może trochę izolacji, ale znów bez przesady tragedii nie ma ;P nadrabiają jakością i wygodą, gdyż po założeniu zapomina się o nich zupełnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności