Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowy player


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czas na nowy player poniewaz moje obecne maja za male pamieci:).Po przeczytaniu miliarda recenzji i tematów związanych z playerami stwierdzilem, że moje wymagania spełniają te oto playery:

-iAudio 7

-Clix2

-sony s639f

Głownie zależy mi na jakości dźwięku i jak największej pojemności (clix 2 ma z tego co pamietam max 8gb :/) Słucham głównie muzyki elektronicznej (trance, drumm and bass, czasem hardstyle) moje słuchawki to głownie er6i i chciałbym żeby się player dobrze z nimi zgrywał. Nie mam możliwości odsłuchu tych odtwarzaczy nigdzie więc czekam na wasze rady co wybrać, a może doradzicie całkiem coś innego co spełnia moje wymagania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etymotic ER6i są analitycznym słuchawkami z niedostatkiem w dolnych częstotliwościach. Myślę, że iAudio 7 uważany za "ciemny" odtwarzacz będzie w tym wypadku najlepszym rozwiązaniem. Sony z podbitym dolnym pasmem również powinien dać radę. Natomiast CLIXa w tym wypadku zupełnie bym odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etymotic ER6i są analitycznym słuchawkami z niedostatkiem w dolnych częstotliwościach. Myślę, że iAudio 7 uważany za "ciemny" odtwarzacz będzie w tym wypadku najlepszym rozwiązaniem. Sony z podbitym dolnym pasmem również powinien dać radę. Natomiast CLIXa w tym wypadku zupełnie bym odpuścił.

Myślałem że i7 jest raczej jasny i chłodny dlatego najmniej go brałem pod uwage. A touch chyba jednak przebajerowany dla mnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

eq ?? nie ma czegoś takiego jak najlepsze eq (jeśli mówimy o tym o czym teraz myślę), po prostu musisz mieć opcjię wybrania sowjego eq, chyba że ci jeszcze chodzi o parametryczny ?? Z tego co się domyślam to chyba clix ma para.A eq do własnych ustawień mają wszystkie.

Jak bym miał z nich wybierać to cowon/iaudio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności