Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

VEDIA SV500 - test półotwarte


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra. Mam do "rozdania" siedem sztuk słuchawek dokanałowych VEDIA SV500.

 

Zgłaszać się mogą wszyscy, ale i tak największe szanse mają Ci, co testowali wcześniej i zamieścili test.

 

Jest nowa forma testów czyli "testy półotwarte". O tym czy słuchawki zostaną u Was decydujecie Wy i Wasza pracowitość.

 

W takiej samej formie będą testy SV100, w podobnej formie będą też testy odtwarzacza audio-video VEDIA B6.

 

Na zgłoszenia czekam do poniedziałku. We wtorek ogłoszę listę wybranych. W piątek zrobię wysyłkę, jeśli każdy dostarczy dane.

 

vedia_sv500-01b.jpg vedia_sv500-02.jpg vedia_sv500-04.jpg vedia_sv500-05.jpg

 

ZASADY:

  • Produkt wysłany jest na koszt VEDIA S.A. poprzez pocztę polską.
  • Ewentualne odesłanie sprzętu odbywa się na koszt testera.
  • Test produktu powinien ukazać się w ciągu 10 dni od otrzymania produktu.
    • Test musi ukazać się na forum.mp3store.pl i powinien zabierać tekst i zdjęcia (ewentualnie film).
    • Zamieszczenie testu w porównywarkach cenowych: ceneo, skapiec, nokaut itp. to dodatkowy punkt.
    • Test można zamieścić także w serwisach typu znam.to, chce.to itp.
    • Mile widziane są też inne fora komputerowe na których ester się udziela.
    • Osoba spamująca w jakiejkolwiek formie zostaje automatycznie skreślona z testów (także przyszłych) i proszona o odesłanie słuchawek

    [*] Na zamieszczenie testu w innych serwisach niż forum.mp3s, tester ma 4 dni.

    [*] Po 14 dniach łącznie użytkownik powinien wysłać wiadomość do @ksy zawierający spis linków z publikacją testu lub komentarzami.

    [*] W teście musi zostać zaznaczone informacja, że "Słuchawki do testów dostarczył sklep MEDIAstore.pl"

    [*] Uzbieranie odpowiedniej ilości punktów sprawi, że słuchawki zostaną u testera na stałe.

    [*] O tym, czy słuchawki zostaną decyduje VEDIA S.A.

    [*] Poziom merytorycznie testów (ciekawy tekst, dobre zdjęcia, filmy) zwiększają szanse na otrzymanie produktu.

    [*] Produkt wysłany może nie być fabrycznie nowy, ale na pewno sprawy i kompletny.

    [*] Produkt nie jest objęty gwarancją ani rękojmią.

    [*] Wysyłka dokonywana jest wyłącznie grupowo, czyli do wszystkich osób które zakwalifikowały się na testy jednocześnie.

    [*] Jeśli wybrana osoba nie dostarczy danych w ciągu dwóch dwóch dni o wybrania zostanie zastąpiona inną (decyzja jest nie odwracalna).

    [*] Dane osoby testującej przechowywane są tylko do czasu wysłania produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

również jestem chętny, mam możliwość przetestowania z kilkoma odtwarzaczami z palety mp3store i porównania słuchawek z innymi dokanałówkami w szczególności she9550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ma troche wolnego czasu.. :) więc moge coś skrobnąć

 

O tym czy słuchawki zostaną u Was decydujecie Wy i Wasza pracowitość.

 

Troche to dwuznacznie brzmi.. :P

Wiem że chodzi o ilość i jakość tekstu, zdjęcia, czy filmy, a także umieszczenie w różnych serwisach. A w praktyce może doprowadzić do unikania konkretnej krytyki z obawy "że nie zostanie" przez niektórych userów...

 

Czyli trzeba wam pogratulować.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to dwuznacznie brzmi.. :P

Wiem że chodzi o ilość i jakość tekstu, zdjęcia, czy filmy, a także umieszczenie w różnych serwisach. A w praktyce może doprowadzić do unikania konkretnej krytyki z obawy "że nie zostanie" przez niektórych userów...

 

Nie pomyślałem o tym - ale jeśli masz pomysł jak to zmodyfikować, to z chęcią od ręki zmienię to w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest po 24... już dobrze. Zamykam temat bo tak jak mówiłem czekam do poniedziałku.

 

Jutro wylosujemy 10 osób. Tak 10, a nie 7, bo 3 sztuki które wstępnie miały iść na flaker.pl pójdą do Was.

 

Jako, że jest więcej zgłoszeń niż sądziłem, to w ciągu dnia sierotka Kasia lub sierotka Agnieszka dokona losowania.

Wyniki myślę tutaj koło 19/20.

 

 

EDIT: ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dzisiaj sierotką była Kasia. Kto jej nie widział, niech żałuje :> ale, wylosowała ona 10 osób i oto ich lista:

 

  1. Blutusz
  2. mistertwister
  3. Jonatan007
  4. damianmu
  5. KaszaWspraju
  6. Jeycam
  7. Caleb
  8. zaki
  9. Goras
  10. maciek764

 

Wszystkich proszę o przesłanie na PW: Imię, Nazwisko, dokładny adres, numer tel. kom dla kuriera. W tytule wpiszcie "TESTY SV500" !!!!!!!

 

 

ps. Liczę, że to jeszcze nie ostatnie testy SV500, a w listopadzie planuje jeszcze testy B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych Panów poniżej SV500 wyjadą najpewniej w piątek Pocztą Polską:

Goras

mistertwister

Blutusz

Jeycam

KaszaWspraju

Jonatan007

damianmu

zaki

 

Dwóch pozostałych Panów, którzy jeszcze nie dostarczyli adresów mają krótko z czasem, żeby je dostarczyć (patrz regulamin).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak planowałem pierwsza wypisana 8 - Wasze słuchawki wyruszyły dzisiaj z dzielnym listonoszem Poczty Polskiej ku Waszym domom.

 

Do reszty postaram się zapewnić wysyłkę we wtorek. Chyba, że Maciek nie jest już zainteresowany i dlatego nie dostarczył ciągle adresu? Czekam do soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności