Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Program do tagowania i wgrywanie coverflowów


ChomikVille

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, to mój pierwszy post na tym forum. Do rzeczy - chcę się spytać jak wgrywać coverflowy? To się da tylko poprzez iTunes czy przez inne jak np. mój SharePod też się da? Druga sprawa to czy jest jakiś program z "auto-tagowaniem". Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi. Mam ok. 150 nieotagowanych kawałków i zajmowanie się każdym po kolei to ciężka praca. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł/odpowiedź na pytanie to proszę o napisanie. Z góry thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz też bardzo prosto zrobić to bez żadnych kłopotów i tracenia czasu bez programu. Dzielisz sobie płyty swoje na foldery z utworami a potem po zaznaczasz z folderu te przysłowiowe 20 utworów na raz i zmieniasz od razu wszystkim. Jest to bardzo prosto. Niejednokrotnie programy z tagowaniem czasem się mylą mimo poprawnie wpisanej nazwy utworu ale to taka alternatywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak on działa? To jest coś takiego, że wyświetla ileś tam plików i po kolei mogę wpisywać czy on sam zdobywa tagi?

 

Tu masz filmik przedstawiajacy jak to działa:

http://www.youtube.com/watch?v=TQD3b1q5wOI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz też bardzo prosto zrobić to bez żadnych kłopotów i tracenia czasu bez programu. Dzielisz sobie płyty swoje na foldery z utworami a potem po zaznaczasz z folderu te przysłowiowe 20 utworów na raz i zmieniasz od razu wszystkim. Jest to bardzo prosto. Niejednokrotnie programy z tagowaniem czasem się mylą mimo poprawnie wpisanej nazwy utworu ale to taka alternatywa

 

Nie rozumiem twojej myśli :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banalne przeciez to jest powiedzmy masz błednie otagowane utwory z jakiejś płyty o nazwie XXY i tworzysz folder w Windowsie XXY wrzucasz utwory które powinna zawierać ta płyta a kolejnie klikasz juz w tym folderze "zaznacz wszystko" następnie "właściwości" koleno "zaawansowane i pokaze ci sie okienko gdzie dla wielu plików mozesz dopadowac rok. Tytuł albumu, typ muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym mowi aallen możesz zrobić w programie mp3tag. Poprostu dane takie jak: wykonawca, nazwa plyty, rok wydania itp wspolne dla wszystkich kawałków z jednej płyty dodajesz automatycznie dla wszystkich na raz, a nie każdemu z osobna. Różnią się tylko nazwą utworu. W mp3tag możesz manualnie dodawać tez okładki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności