Skocz do zawartości

Gry i motywy do COWON S9


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forum'owiczow.

Mam prosbe poniewaz kupilem ostatnio cowona s9 sciagnalem z neta duzo motywow i gier ale nie mam pojecia gdzie mozna to wgrac a na innych stonach nie moglem sie tego doszukac.

Prosze o pomoc tych, ktorzy maja w tej sprawie jakies doswiadczenia ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaje za strona:

iaudiophile.net

 

How to Install UCIs

 

1. Download UCI

2. Extract them or do whatever you need to do to get the SWF files

3. Place them in: Root/ System/ Flash UI (DO NOT PLACE THEM IN THE SOL FOLDER. That is a folder for your flash cookies to remember your stuff! ALSO, DO NOT PUT THEM IN YOUR FLASH FOLDER. That is for flash games!)

4. Rename the SWF files: (note that you probably don't need to put ".swf" in the name, because the computer automatically does it for you)

1st main menu: mainmenu1.swf

2nd main menu: mainmenu2.swf

3rd main menu: mainmenu3.swf

4th main menu DOES NOT EXIST. (Cowon made mainmenu4.swf into the widget menu)

music: music.swf

video: movie.swf

browser: browser_total.swf

widget: widget.swf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie. A powiedz mi jak wgrac jakis widget to odtwarzacza tak jak jest z notepadem, hunterem itp.

I jeszcze mam 2 sprawy:

bluetooth to sluzy tylko do sluchawek bezprzewodowych czy mozna np wyslac cos do cowona z telefonu? bo w telefonie dodaje urzadzenie w cowonie tez wyskakuje mi nazwa telefonu ale nic sie wiecej nie da zrobic ;/

I czy odtwarzacz posiada mozliwosc sluchania albo ogladania filmu bez koniecznosci podpinania sluchawek? Chodzi mi o wydobywanie dzwieku. Bo jeden sprzedajacy powiedzial mi ze jest taka opcja ale ja zadnego glosniczka nie widze i po odpieciu sluchawek dzwieku zadnego nie ma.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cowon S9 ma wsparcie formatu Bluetooth

ale limitowana do obslugi zestawow sluchawkowych typu handsfree :(

dlatego transmisja danych nie wchodzi w gre (moze to kwestia kolejnych firmware?)

 

Mozesz ogladac wideo ale niestety bez dzwieku -S9 nie ma wewnetrznego glosnika (notabene bardzo dobrze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze pare pytanie. Jak zrobic zeby po wgraniu danego motywy nie ginął notepad, hunter i typist z UTILITIES ? oraz widgety, w ktore sie wchodzi po nacisnieciu na chmurke w nowym firmware 2.41 . Moze to glupio napisalem ale mam nadzieje ze wiecie o co chodzi.

Jesli chodzi o przegladanie zdjec to mam jeden problem. Zgralem zdjecia TEKSTU zrobionego nokia n95 (5mpx) na cowona i przy zoomie jest strasznie niewyraznie, na telefonie widac bardzo dobrze a rozdzielczosc zdjec przy 5MPX jest przeciez duza.

Pozdrawiam i prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności