Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz CD z dobrą dziurką


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Czy można gdzieś upolować jakiś dobry CD z porządnym wyjściem słuchawkowym? Jakiś czas temu padł mi stary model CD od Sony i szukam obecnie sprzętu, który uciągnie mi słuchawki 600ohm (tonsil 426).

Przymierzam się do dwóch modeli, które podobno stanowią już legendę na rynku odtwarzaczy CD jednak jak zagrają z dziurki ......

Możliwości przetestowania ich niestety nie mam :(

modele te to:

Technics SL-PS 840

MARANTZ CD-63 mk II najchętniej wersja KIS

jako opcja Pioneer PD-S701

Czekam na wasze sugestie i informacje która dziurka oferuje najwięcej.

Ps. Nie jestem obecnie zainteresowany zakupem wzmacniacza słuchawkowego (może w przeszłości...)

Pozdrawiam

V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> W tytule postu: do 500zł

Nie zauważyłem :)

 

Moim zdaniem powinieneś kupić coś z Rotela, np. RCD-930AX, RCD-951

 

Rotele nie maja dziurek.

 

Polecam Marantza 5001 - ma dziurke oparta na ukladzie ze wzmacniacza Gradowego RA.

Na pewno najlepsza dziurka jaka sluchalem ( no chyba z Vincenta Ogorka jest nieco lepsza).

Samo CD jest calkiem niezle aczkolwiek budzetowe, ale dziurtke ma naprawde wysmienita. Spokojnie rusza i HD580 i 650, dla mnie sporo lepiej od dziurki Beresa 7510.

Nowka ok 1000zl, uzywke mozna taniej.

 

Jak bedziesz zainteresowany daj znac PM, kuzyn ma takowy na sprzedaz z tego co pamietam w stanie chyba idealnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Marantza 5001 - ma dziurke oparta na ukladzie ze wzmacniacza Gradowego RA.

Na pewno najlepsza dziurka jaka sluchalem ( no chyba z Vincenta Ogorka jest nieco lepsza).

Samo CD jest calkiem niezle aczkolwiek budzetowe, ale dziurtke ma naprawde wysmienita. Spokojnie rusza i HD580 i 650, dla mnie sporo lepiej od dziurki Beresa 7510.

Nowka ok 1000zl, uzywke mozna taniej.

 

Jak bedziesz zainteresowany daj znać PM, kuzyn ma takowy na sprzedaz z tego co pamietam w stanie chyba idealnym.

 

Wałkowałem ten temat może z miesiąc temu na innym forum i opinie były praktycznie takie same "kup starego na pewno zagra o klasę, dwie lepiej" stąd pojawiły się moim pierwszym poście w tym temacie takie a nie inne odtwarzacze. Oba tak naprawdę mogę upolować w cenie w cenie 400pln zarówno technics jak i marantz (oba modele to konstrukcje praktycznie kolekcjonerskie).

Wzmacniacz słuchawkowy na dzień dzisiejszy odpada z powodu braku pieniędzy. Szukam najlepszego rozwiązania w cenie do 500pln (chce mieć dobry CD, który dobrze zagra mi nie tylko pod słuchawkami ale również pod amplitunerem.

Zamiast takowego wzmacniacza wolał bym sprzedać moje kolumny (+ dołożyć kasę przeznaczoną na wzmacniacz słuchawkowy) i zamienić je na lepszy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności