Skocz do zawartości

głośniki + wzmacniacz za 800zł do kompa


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej, bo nie wiem czy coś dobrego złożę do muzyki jako, że moja prawa satelitka trzeszczy już po 2 naprawach serwisu na gwarancji i przeszkadza mi to strasznie przy długich dźwiękach. Dobrze by było jakby kolumny nie były aż tak duże, na razie nie mam ich gdzie wsadzić, chciałbm żeby gniotły basem z-2300 i te słabe satelitki, słucham prawie wszystkich rodzajów muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2+ 1 nijak się nie nadaję do słuchania muzyki tak na poważnie.
proszę bez takich głupkowatych uogólnień. Racja - zestawy Logitecha czy Creative to nic ciekawego, ale sam system 2.1 wcale nie jest pozbawiony sensu. Za niecale 800zł to możesz zrobić przykładowo coś takiego - klik. Za resztę kup jakiś wzmacniacz z allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głośników DIY to jestem raczej sceptycznie nastawiony do takich rzeczy. Nie chodzi o to żeby wstawić dobre podzespoły i już. To wszystko musi współgrać ze sobą w harmonijny sposób. Zaznaczę że nie miałem okazji słuchać takiego zestawu więc oczywiście mogę sie mylić ale moim zdaniem lepiej kupić niższej klasy kolumny ale znane i uznane konstrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za współgranie głośników jest odpowiedzialna zwrotnica - ta jest zaprojektowana po pomiarach i osłuchana. A czy to znane czy nie - w świecie DIY to co przedstawiłem powyżej jest bardzo dobrze znane ;]. Ale jak wolisz kupować gotowca (gorszego rzecz jasna) to oczywiście Twój wybór, bo to Ty podejmujesz decyzję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności