Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wiadomości z frontu


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich tych co są uparci i nie śledzą wiadomości na bieżąco na http://flaker.pl/vedia małe podsumowanie sytuacji.

 

 


     
  • VEDIA A10 - W wrzeniu do sprzedaży trafi A10 w nowej wersji pudełek. A już w przyszłym tygodniu odtwarzacz ten pojawi się w super-mega promocji. Za ile i gdzie - poinformujemy na flaker'ze.
  • VEDIA B6 - Od premiery tego modelu dzieli nas już bardzo niewiele. Sądzę, że już niedługo podam szczegóły dotyczące przedsprzedaży.
  • VEDIA Z10 - Testy pierwszych sampli wypały zachęcająco, ale jeszcze nie świetnie, dlatego jeszcze kilka drobiazgów musimy dopracować.
  • VEDIA SRS-300 - Są z A10, gdzie nigdzie z C6+, w przyszłości z B6, Z10, Grand i SteelBox. Planujemy zrobić jeszcze jedną sprzedaż "300" w sklepie online. Nie planujemy ciągle wersji BOX.
  • VEDIA SV100 - Słuchawki dokanałowe pod marką VEDIA. Jak już wiecie model ten kupujemy od pewnej Chińskiej firmy. Zestaw akcesoriów znacie. Premiera w tym roku, cena za jakiś czas.
  • VEDIA SV500 - Słuchawki dokanałowe pod marką VEDIA. Te dla odmiany kupujemy od pewnej Koreańskiej firmy. Reszta jak wyżej - zestaw opisany jest na flakerze.
  • Muzzio Grand - Player z dotykowym wyświetlaczem 4,3" / TV-out / Czytnik kart / Są szczegóły na forum. Premiera w tym roku.
  • Muzzio SteelBox - Jak wyżej tyle, że 3" i z G-sensorem.
  • I inni... - W tym roku poza wspominanym sklepem internetowym swoją premierę mogą mieć jeszcze 3 odtwarzacze i 2 modele słuchawek. Jeden model odtwarzacza jest już prawie pewien i sądzę, że zaskoczy wszystkich. I nie mówię o X11 - bo o nim nie mogę nic mówić :) No i rzecz jasna coś co wyskoczy nagle i nas olśni :)

 

PS. W niedługim czasie zaczniemy prace nad aktualizacjami do A10 i B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z wymienionych z "imienia" odtwarzaczy - nie i nie, dla obu wymienionych formatów.

 

Ponadto PDF nie jest dla nas żadnym priorytetem, dla tych wymienionych "nie z imienia", między innymi z uwagi na koszty licencji za owy format.

 

Dlatego własne odtwarzacze VEDIA a także OEMy pod marką Muzzio szybko raczej nie będą wspierać formatu PDF, prędzej SWF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myśleliście kiedyś nad czytnikami e-book? takie coś jak cybook czy sony reader? Jakby było tak do 300-500 złotych to by było bomba. Bo u nas średnio za 1k złotych są. Jakby jeszcze miało obsługę mp3 to sam bym się chętnie skusił i na pewno wielu innych ludzi, którzy czytają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myśleliście kiedyś nad czytnikami e-book? takie coś jak cybook czy sony reader? Jakby było tak do 300-500 złotych to by było bomba. Bo u nas średnio za 1k złotych są. Jakby jeszcze miało obsługę mp3 to sam bym się chętnie skusił i na pewno wielu innych ludzi, którzy czytają.

"A może frytki do tego?" ;)

 

Pomysł dobry, ale po co komu obsługa mp3 w czytniku ebooków? Ja bym to ograniczył do minimum, same ebooki, bez zbędnych bajerów, od tego są inne urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytki... jezu... Zauważ że większość czytników ma obsługę mp3, przydatna to rzecz np. do audiobooka czy nawet by tak sobie posłuchać. Jedynym pewnie tylko problemem będzie "e- papier" (e-ink). Sam zamierzam kupić cybook'a, ale drogi, także jakby jakaś polska firma zrobiła, nawet taki jak w pda ekran bez podświetlenia- rzecz genialna. Z 5-8 cali ekran i hulaj dusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że im mniej dodatków, tym tańsze byłoby to urządzenie. Miło by było, jak to obsługiwało mp3, ale podejrzewam, że cena przez to byłaby "ciut" wyższa.

Skwitowałem Twoją wypowiedź tymi frytkami, bo moim zdaniem masz za duże wymagania. "Zróbcie e-book readera, dorzućcie mp3, przeglądarkę zdjęć, itp. i ustalcie cenę o połowę niższą niż konkurencja". Chciałbym żeby tak się dało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz cena nie ejst zła, jedyną wadą tego jest to że to ceny sa koło 300 euro. To nie są za duże wymagania, każdy to ma tylko niestety ale przelicznik walutowy jest jaki jest.. Wiesz co do zdjęć, każdy z nich ma jpg w obsłudze i pdf. Wiadomo ze najlepiej jakby było tylko txt,doc,rtf, i pdf. To by wystarczyło w zupełności. Więc sie z Tobą zgadzam co do tego było jak najprościej. To jest jedynie sugestia. Nic więcej. Jedynie co wymagam by to był czytnik e-book i tyle. Nie kłóćmy się o byle, ważne by był czytnik a reszta to tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to pracujemy nad Z10 ;) Ale prace nad A10 i B6 powinny już niedługo ruszyć. Będę informować na flaker.pl/vedia/

 

hmm a mozna nieco jasniej? Twoja odpowiedz mozna traktowac dwojako:

1) w chwili obecnej prace nad softem do b6 sa zakonczone a produkt czeka na wydanie, gdzies moze w pazdzierniku albo pozniej ze wzgledu na ... (cos tam, co jest wiadome tylko vedii)

2 soft jest niedopracowany i czeka na dopracowanie i stad przesuniecie w czasie jego premiera do czasu zakonczenia prac nad z10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 czeka na wydanie. A10 czeka na poprawki. Z10 jest dokańczany od 3 tygodni.

 

A na CES 2010 mamy zamiar pokazać poza wymienionymi jeszcze 2-3 produkty, co będzie możliwe dzięki powiększeniu temu, który nastąpi (mam nadzieje) w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 czeka na wydanie. A10 czeka na poprawki. Z10 jest dokańczany od 3 tygodni.

 

A na CES 2010 mamy zamiar pokazać poza wymienionymi jeszcze 2-3 produkty, co będzie możliwe dzięki powiększeniu temu, który nastąpi (mam nadzieje) w przyszłym tygodniu.

Dawaj znać na bieżąco na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od informacji jest http://flaker.pl/vedia/ żadne informacje nie będą przeze mnie tu publikowane. Tak wielu osoba przeszkadzała reklama VEDIA tu, wiec została zlikwidowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest tam od około 1,5 tygodnia jako fakt potwierdzony. Sądzę, że do końca roku Muzzio Grand będzie wyłącznie w EURO. Zresztą SteelBox też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

klos_rz > Nie mam pojęcia, wiem ze team od Sigamtela puścił B6, więc myślę, że mogą pracować już nad updatami do A10 i B6.

 

Przydałoby się :( W ostatnim firmwarze jest jeszcze trochę dziur.. i kilka rzeczy IMHO można by zmienić. Choćby zegarek, wolałbym by był włączany innym przyciskiem niż play/włącz. Jeśli zbyt krótko przytrzyma się włącznik, to pokazuje się zegarek i zanim włączy się odtwarzacz trzeba odczekać, aż raczy zgasnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności