Skocz do zawartości

Co wy tu porobiliscie!


Kuty

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzi na to Panowie ze jest jakiś problem z Sygnaturami u każdej osoby

 

Chce cokolwiek zrobić i jest tylko takie coś u innych tez:

 

aallen: [#10211] You may only use up to lines of text in your signature.

Malas: [#10211] You may only use up to lines of text in your signature.

Jeycam: [#1029] Your signature exceeds the maximum allowed length. Please go back and shorten it a little.

Simple: [#10211] You may only use up to lines of text in your signature.

 

mysle ze inni mają to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nic nie mam oprócz 'sprawdzania pisowni' ale w opera 10 jest to standardowa opcja zaraz po zainstalowaniu więc to nie wtyczka :P . Próbowałem usunąć historię przeglądania , ciasteczka itp. ... nie pomogło :(

Można to jakoś przestawić żeby odnośniki np. link do allegro otwierał się w nowej karcie zamiast w tej samej ? W 'poprzedniej' wersji forum otwierały się w nowej karcie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsko-Angielskie forum.Chyba troche nie w ta strone zmierza.Namieszane i poplatane.

 

 

 

edit:moze by jakiegos tlumacza tu wstawic...i instrukcje obslugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trupie kolory jak w szpitalu, albo prosektorium.

Domyślna czcionka dobra do standardu XGA, ale nie WSXGA i większych. Teraz piszę na panoramie 22", i opisy zakładek forum są nadziubdziane, jak również napisane posty.

Nie wiem po co mi widok mojego własnego zdjęcia? Ja wiem jak wyglądam, albo wyglądałem niedaleki czas temu. ;)

View New Content działa od momentu zalogowania, czyli jakby tego nie było w ogóle.

Teksty w obydwu wersjach językowych są po angielsku, no ale to do przebolenia.

Shoutbox u góry to kiepski pomysł, robi się klimat jak na czacie, czyli coś, co mnie od wielu lat nie kręci.

 

W ogóle to poprawiacie jak Microsoft - wypuszczają łatę na jedną dziurę, która przy okazji generuje pięć nowych. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego głupia cenzura - kto to widział, żeby na forum o sprzęcie audio nie można było napisać "odsłu****e" ;)

 

Na wielu forach znajdziesz tego typu cenzurę. W poprzednich wersjach forum tez występowało to. Fakt jest to zabawne :)

 

Na pocieszenie napisze, ze ja tez staram sie odnaleźć w nowej odsłonie forum :P

 

P.S. widze, ze moje zainteresowania [widoczne pod avatarem] zajmują troche miejsca ;) Chyba bedzie trzeba je ukryć w profil i nie wsytawiać na wierzch pod avatarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, że na forum jest jeszcze trochę błędów, ale cierpliwości. Tak się składa, że ja i KHRoN mamy poprawki na karku, a mario jest zalatany, więc za jakiś czas coś ruszy do przodu. Póki co niespecjalnie ktokolwiek ma czas żeby siedzieć i łatać błędy. :D

 

[ nie poprawki tylko egzaminy przełożone z powodu braku czasu w czerwcu :f - KHRoN ]

 

No tak, zapomniałem, sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociażby po to, żeby forum co chwilę nie padało i nie sypała się masa PM'ów, wiadomości na GG czy na shoutboxie typu "co? znowu forum nie działa?".

 

edit: czasem odnoszę wrażenie, że niektórym ludziom nie da się dogodzić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się skalowanie zdjęć, bo raczej norma, że użytkownikom nie chce się ich przerobić i fotka zajmuje ponad cały ekran. Po za tym jakieś ograniczenie co do "wagi", 1mb i więcej, to już za dużo.

 

Przykłd

np.jpg

Tę fotkę zamieścił moderator :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociażby po to, żeby forum co chwilę nie padało i nie sypała się masa PM'ów, wiadomości na GG czy na shoutboxie typu "co? znowu forum nie działa?".

 

edit: czasem odnoszę wrażenie, że niektórym ludziom nie da się dogodzić..

Ok, a można w takim wypadku prosić o dwie/trzy dodatkowe skórki ze standardowych ips-u? Ta domyślna jest IMO najgorszą z całego zestawu... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, nie było mnie tylko troche czasu, a tu już zmiany ;]

 

Upgrade, jak to upgrade - zmiana na lepsze... tyle że to dopiero początek zmian, bo troche rzeczy będzie tu do poprawy.

Chociażby ten nieszczęsny default.... nie ma przypadkiem wstecznej kompatybilności skinów, żeby ipb pro dać? :>

 

edit: o shit, w profilu wyświetla postcount z wliczonymi hydeparkami - mam ponad trzy razy więcej nieliczonych postów niz liczonych o_0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[#1029] Your signature exceeds the maximum allowed length. Please go back and shorten it a little.

Przez ten błąd nie mogę nanieść korekty na sygnaturę..irytujące. linki w sigu prowadzą do nieaktualnych ofert i trzeba się tego pozbyć.

Błąd zgłoszony Adminowi - mam ten sam problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekałem z tym postem kilka dni, myślałem że uda się przyzwyczaić albo coś, ale jednak nie.

Skin jest gorzej niż tragiczny. Tyle.

 

Poza tym i różnymi drobnymi błędami jak ten z podpisem (na wszelki wypadek nie ruszam swojego, a mam tam co skorygować...) to w sumie nie jest tak źle, może nawet lepiej niż było. Jeśli w takiej konfiguracji forum będzie stabilniejsze - krok w dobrą stronę. Kilka nowości już mi się spodobało ;]

Powodzenia na "przełożonych" egzaminach Panowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności