Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Gdzie znaleźć Camcorder do Archosa 5?


duke75

Rekomendowane odpowiedzi

Czesć Wam!

Kilka dni temu kupiłem Archosa 5 a teraz potrzebuje do niego minikamerkę Camcorder. Rzecz w tym,że nie wiem gdzie to kupić. Na ebay`u jest jedna oferta ze Stanów a ja potrzebuje to kupić w ciągu 2 tygodni bo jadę na wakacje. Mam kilku znajomych za granicą ale nawet nie wiem gdzie ich skierować. Pomóżcie!!!

 

Znalazłem cos takiego w USA ale nie wiem czy mi w 10 dni dojdzie a tyle mam do wyjazdu na urlop.

http://cgi.ebay.com/NEW-ARCHOS-5-7-HELMET-...id=p3286.c0.m14

Poza tym trochę sie obawiam ,ze gdzies przesyłka zginie.

 

Jest jeszcze to:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...s%3DI%26otn%3D2

 

Hmm, co robić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć Wam!

Kilka dni temu kupiłem Archosa 5 a teraz potrzebuje do niego minikamerkę Camcorder. Rzecz w tym,że nie wiem gdzie to kupić. Na ebay`u jest jedna oferta ze Stanów a ja potrzebuje to kupić w ciągu 2 tygodni bo jadę na wakacje. Mam kilku znajomych za granicą ale nawet nie wiem gdzie ich skierować. Pomóżcie!!!

 

Znalazłem cos takiego w USA ale nie wiem czy mi w 10 dni dojdzie a tyle mam do wyjazdu na urlop.

http://cgi.ebay.com/NEW-ARCHOS-5-7-HELMET-...id=p3286.c0.m14

Poza tym trochę sie obawiam ,ze gdzies przesyłka zginie.

 

Jest jeszcze to:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...s%3DI%26otn%3D2

 

Hmm, co robić???

 

Witam !!

W Polsce raczej nie uraczysz bo nie ma dystrybutora ... 2 link wydaje mi się lepszy (płatnośc Paypalem) .. ale ta cena ...

 

Na pixmani też nie ma (pomimo że ich nie lubie)

 

 

Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

W Polsce raczej nie uraczysz bo nie ma dystrybutora ... 2 link wydaje mi się lepszy (płatnośc Paypalem) .. ale ta cena ...

 

Na pixmani też nie ma (pomimo że ich nie lubie)

 

 

Pozdroofka

 

Dzieki Yedi, tylko Ty odpisujesz!!!! Zastanawiam się czy jak pojadę do Włoch lub przez Austrię to tam czy gdzies nie kupie ale nie moge znaleźć żadnego sklepu i nie wiem czy gdzies jest w Wiedniu taki sklep czy nie. Choc nie wyobrażam sobie żeby nie było:)

Czy ten z Anglii to nie jest nowsza generacja od tego z USA? Pasuje do Archosa 5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Yedi, tylko Ty odpisujesz!!!! Zastanawiam się czy jak pojadę do Włoch lub przez Austrię to tam czy gdzies nie kupie ale nie moge znaleźć żadnego sklepu i nie wiem czy gdzies jest w Wiedniu taki sklep czy nie. Choc nie wyobrażam sobie żeby nie było:)

Czy ten z Anglii to nie jest nowsza generacja od tego z USA? Pasuje do Archosa 5?

 

Wg mnie w sklepach tego nie uświadczysz .. ale moge się mylić ... bo to towar niszowy i nikt tego nie trzyma na półkach ...

Ten od angoli pasuje ... Bo to do nowych czyli 5 lub 7

 

Co do Wiednia .. nie pomogę ...

 

 

Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie w sklepach tego nie uświadczysz .. ale moge się mylić ... bo to towar niszowy i nikt tego nie trzyma na półkach ...

Ten od angoli pasuje ... Bo to do nowych czyli 5 lub 7

 

Co do Wiednia .. nie pomogę ...

 

 

Pozdroofka

No ten Jankes też pisze,że pasuje ale jak mi wyślę to i z miesiąc będe czekał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

<!--quoteo(post=578414:date=03.09.2009, 19:28:name=Yedi)--><div class='quotetop'>CYTAT(Yedi @ 03.09.2009, 19:28) <a href="index.php?act=findpost&pid=578414"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Wg mnie w sklepach tego nie uświadczysz .. ale moge się mylić ... bo to towar niszowy i nikt tego nie trzyma na półkach ...

Ten od angoli pasuje ... Bo to do nowych czyli 5 lub 7

 

Co do Wiednia .. nie pomogę ...

 

 

Pozdroofka<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

No ten Jankes też pisze,że pasuje ale jak mi wyślę to i z miesiąc będe czekał

 

Udało mi sie kupić kamerkę więc na wakacje pojechałem z kompletnym sprzętem. Miałem troche problemów bo przy nagrywaniu obraz skakał szczególnie jak nagrywałem w czasie jazdy i filmowane elementy szysbko przelatywały przez ekran. Tak jakby wystawić kamere przez boczną szybę auta. Poza tym Archos często mi sie wieszał. Narazie poprzestawiałem przechodzenie w pozycję "Stand by" na "Never" i chyba jest lepiej ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności