Jump to content

Sansa Clip+

Voter101

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Po co SanDisk zwiększył pudełko do Clip+ NIE WIEM. Wiem natomiast, że wyjęcie odtwarzacza z blistra jest katorgą. Przy okazji jedna uwaga, przez ten blister kupując przez net nie da rady oddać w ciągu 7 dni. Bo niestety aby wyjąć odtwarzacz trzeba uszkodzić blister a przez to nie da się już oddać odtwarzacza.

Sam w sobie Clip+ podoba mi się miej niż poprzednik. Na plus zapisuje to, że jest w matowej obudowie (nie licząc frontu) i dzięki temu się nie palcuje. Ładnie / dobrze zrobione jest też menu, które przechodzi płynnie i szynko (w porównaniu do E150 to nawet błyskawicznie ;))

Kart jeszcze nie testowałem choć zastanawiam się ile wyniesie czas pracy przy karcie 8GB i takiej a nie innej baterii. Ogólnie jeszcze mało się nim bawiłem (piątek wczoraj wygrał nad testami ;)) ale podstawą jest jaką dadzą w Polsce cenę. To może przesądzić o jego sukcesie (większym bądź mniejszym) tego modelu.

DSC07928.JPG

W ogóle nie jest podświetlany. Na żaden kolor.

Nie mogę się też dopatrzeć, gdzie Clip+ ma HOLD?

OK. Roni11 mi powiedział gdzie jest HOLD. Git - jest.

RufuS > Tak jak pisze sqzz z tą różnicą, że nie wysłał a dał "posłańcowi", którego to odnalazłem i odebrałem odtwarzacz. Który finalnie okazał się prezentem. Pozdro H. bo wiem, że tu zaglądasz ;)

mefcios > hmmm... jak mam być szczery to ja nie słyszę, różnicy w brzmieniu między Clip a Clip+. Zastanawia mnie czas pracy z kartą microSD bo nie udało mi się na razie więcej jak 10-11h grania. Matowa obudowa fajniejsza jest w plusie, jednak dam design bardziej pasuje mi w starej wersji.