Skocz do zawartości

Sansa Clip+


Voter101

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy mało osób ma m9?

Mam coraz większe wątpliwości co do zakupu...

A jak będą się sprawowały z muzyką, którą słucham?

O co chodzi z tą ciemną, ciepłą i zimną barwą dźwięku?

Jaką barwę miał pentagram vanquish r wave i pl11?

Czy clip+ jest lepszy pod względem dźwięku od tego pentagramu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię połączenie ciepłego z ciemnym, ;) takie połączenie też może się zgrywać, choć dźwięk nie będzie "zwyczajny" bardziej skierowany w dół, z podbitym basem, ale przy zachowaniu detaliczności i sceny.

 

Właśnie słucham połączenia sony + nu7 (hardcore :lol: ) na zespole Drowning Pool B)

 

Myślę, że Clip+ z RockBox EQ poradzi sobie jeszcze lepiej.

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to zostawię tak, jak jest.

Te gumki z m9 (wiem, że zły dział, ale nie chcę mnożyć tematów) są takie zwykłe, puste, jak w tanich dokanałówkach, czy te pełne (niby piankowe) jak z pl11?

Jakie ustawienie polecasz w equalizerze? (głównie heavy/thrash metal, trochę hr i nowszej muzyki, ale to mniej ważne)

Lubię czuć bas, ale bez przesady, bo nie słucham technówy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się sprawdzać, za pewne mają "zwykłe" silikonowe. Te pianki nazywają się Comply, lecz nie wiem czy z piankami ktoś używał , one zazwyczaj podbijają bas, a basu w mee nie brakuje, więc są zbędne. Kup najpierw słuchawki. Jak będzie Ci czegoś brakować wtedy zaczniesz kombinować.

 

Pianki też są wygodniejsze, no ale silikony też nie są złe. Zależy od słuchawek. Na Head-fi są szczegółowe opisy i zestawienia doków, tam zerknij na opinie.

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wziąłbym M2, gdyż jest to wybitny produkt, po za za tym jest to model wyższy od proAlpha. A który lepiej sprawdzi się w rocku? Wydaje mi się, że jest to już kwestia gustu niż samego grania tych 2 modeli. W popie na M2 na pewno będzie przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave. Zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza w wersji 2 GB i do tego 16 GB karta, która nigdy nie rozstawałaby się z odtwarzaczem. I pytanie - czy to może negatywnie wpływać na odtwarzacz? Na przykład poprzez skrócenie czasu jego działania.

 

Poza tym, nie znam się na tym i mam wątpliwości, dlatego wolę zapytać - czy karta z tej aukcji współpracuje z SanDiskiem bez zarzutów?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama karta w porządku. Aczkolwiek ja bym zamówił stąd: http://allegro.pl/adata-16gb-micro-sdhc-16-gb-class-10-microsd-sd-i1712211538.html Jest to sklep stacjonarny dostajesz 5 lat gwarancji od sklepu i od producenta. W dodatku adapter - no i taniej...

 

 

Na przykład poprzez skrócenie czasu jego działania.

 

Tak dokładnie. A o ile? Tego nie wiem, ale nie na tyle dużo aby się tym przejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

zrób reset i zobacz co daj, jak nie pomoże zrób aktualizacje, jak nie pomoże wróć do poprzedniego firmware

 

Albo od razu zainstaluj RB :)

 

Robiłem reset i nic. FW mam najnowsze próbowałem różnych wersji.

 

Pomóżcie. Zauważyłem też, że resetuje mi się godzina do ustawień standardowych. Zmieniam ją i dalej to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które są najczęściej polecane znajdziesz w dziale "co kupić", jest sporo tematów.

Nie ma "najlepszych", każdy ma inne preferencje dźwiękowe, poczytaj o modelach, które Cię interesują w recenzjach i wybierz te które są najbliższe Twojemu ideałowi.

Dzięki rockboxowi dopasujesz niemal każde słuchawki.

Edytowane przez selphy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na RB też nie działa. Nie wiem co jest przyczyną bo kilka razy to radio działało.

 

Spróbuj najpierw zrobić Format odtwarzacza, potem przywróć ustawienia fabryczne i wgraj od nowa firmware.

 

Jeżeli to nic nie da - oddaj sprzęt na gware. Ostatnio wszędzie oszczędzają cyny, zapewne jakiś zimny lut albo uwalony scalak od radia. Ewentualnie gniazdo słuchawek nie łączy i radio nie wykrywa słuchawek jako anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności