Skocz do zawartości

Sansa Clip+


Voter101

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie właśnie przestało działać radio, będzie serwis pewnie

 

Ciężko zeby cos sie samo z siebie zepsuło w playerze. Upadł ci? Jak nie to sprawdz na innych słuchawkach.

 

Ale głupi jestem :D była pauza wciśnięta. Sory za zamieszanie

 

Edytowane przez ferdek_kiepski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja z pytankiem wyskoczę: czy clip+ sygnalizuje w jakiś sposób koniec ładowania? Niby animacja baterii 'się posuwa', ale jak dojdzie do końca to leci od nowa, da się jakoś rozpoznać kiedy odłączyć od ładowarki?

Ten błąd może też oznaczać, że masz starą wersję oprogramowania (firmware'u), która źle obsługuje akumulator Clipa z plusem. Kilka dni temu poraz kolejny wyszła jego nowa wersja. Możesz je sam zaktualizować - zobacz link poniżej:

http://forum.mp3store.pl/topic/65768-sandisk-sansa-cplip-firmware-update-v010215/

 

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Interwojt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim clipem +. Otóż gdy zmieniam piosenki w trybie losowym to mniej więcej co trzydzieści piosenek Player frezuje na 20 sekund nic nie wyświetla ani nie gra po przeczekaniu go wszystko wraca do normy na około 30 piosenek a potem znowu. Jest to dla mnie bardzo uciążliwe, czy da się coś z tym zrobić czy mam dać playera na gwarancje. (Mam najnowsze oprogramowanie. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Mam w tej chwili poważny problem. Słuchałem krótkiego utworu mp3, pod koniec BUM - odtwarzacz się zawiesił. Stoi teraz na tym utworze, na jego ostatniej sekundzie, nie reaguje na ŻADEN przycisk. Próbowałem go podłączyć pod komputer - to również nic nie dało. Stoi i stoi. Bateria prawie pełna.

Na czym może polegać problem?

 

Dodam, że ów utwór muzyczny znajduje się na karcie pamięci. Mogę ją spróbować wyjąć, ale wolę tego nie zrobić, póki nie utwierdzicie mnie w przekonaniu, że jest to dobry pomysł.

 

Odtwarzacz nie był nigdy narażany na żadne poważniejsze i mniej poważne uszkodzenia.

Edytowane przez Kardithron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niczym się nie różni.

 

No może oprócz tego że w Clip+ masz <microSD> w przeglądarce plików ;)

 

Obsłuży 32/16GB, ale pamiętaj o ograniczeniu do 8000 utworów w Oryginalnym Firmware.

 

Powyższe ograniczenie nie dotyczy RockBoxa ofc :)

 

 

P.S.

 

Tylko nie kupuj karty 32Gb (32 gigabity), bo taka ma pojemność 4 GB (gigabajty).

Gdzieś w sieci widziałem taki patent na sprzedaż :lol:

Edytowane przez lostson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba nie bo jest niestabilna. znalazłem takie coś: http://www.rockbox.org/wiki/SansaAMS wychodzi, że jest ten sam problem co w fuze v2 z usb i problem budzikowy. nic więcej, żadnych braków linijek, niczego?

 

ile wam działa taki clip+ z rockboxem? według tego http://www.rockbox.org/wiki/SansaRuntime 9-17h a na OF 15h a fuze 11-22h, OF - 13-22h. u was tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a da się mieć bootloader i folder .rockbox na karcie pamięci?

 

Nie da się.

 

co jest w pierwszej linijce w fuze w rockboxie?

 

Chodzi pewnie o przysłonięty przez obudowę pierwszy rząd pikseli ekranu u góry?

 

Jak będziesz trzymał trochę bardziej płasko (nawiasem wtedy jest najlepszy kontrast) to obudowa nie przysłania.

 

A jeśli chodzi o konkretnie pierwszą linijkę to np.:

 

menu-dump 091229-200510.PNG      menu-sbs main.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wybrał plus, potrzeba mi jak najwięcej pamięci, a karty poamięci są teraz bardzo tanie 8gb już od 40zł, wygodniej się wgrywa muzykę, no i jak chcesz clipa 8gb to musisz wydać fortunę, clip+ ładniejszy. ja będę brał albo fuze v1 (ew. v2) albo clip+ i w obu przypadkach do tego karta 32gb, wgram sobie calutką bibliotekę.

 

a jak kolega wyżej opisał nie ma nawet problemów z rockboxem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie:

 

Było kilka takich pytań w temacie, ale nikt chyba nie odpowiedział. Czy Sansa Clip + i KPP to dobry zestaw? I czy lepiej wybrać jednak Sansę Clip czy jednak wersję z plusem?

 

Sam się zastanawiałem nad takim połączeniem, ale ludzi odradzali, bo za ciepło i za dużo basu będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności