Skocz do zawartości

Sansa Clip+


Voter101

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jutro chyba zakupuje Clipa+ wersje 8GB, po tym jak wyprał mi sie mój stary Clip :P I tutaj takie małe pytanie. jakie słuchawki do niego? Zastanawiam się nad tymi:

 

http://www.pixmania....ki-she9501.html

 

Czy będą one dobrze grały z nowym Clipem? Z tego co pamiętam to wszyscy polecali te sluchawki do starego Clipa:) Przeglądając forum natknąłem się jeszcze na słuchawki SoundMagic, ale kompletnie nie wiem który z modeli byłby dobry. Słuchawki tak do 100zł, najlepiej dokanałowe:)

 

 

Tu znalazłem taki zestaw:

 

http://www.pixmania.com/pl/pl/4023774/art/sandisk/odtwarzacz-mp3-radio-fm.html

 

Ktoś sprawdzał jak te słuchawki działają z Clipem i czy bardzo się różnią od SHE9500/9501?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o rozladowywanie się akumulatora to rzeczywiście poniżej połowy skali naładowania trzeba się liczyć z tym że player padnie w przeciągu godziny, może krócej. Tak patrze na oferte clipa + na tej pixmani i myśle że coś tanio chcą... Sprawa wyjaśnia się przy kosztach wysyłki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym clipem+ to jak widzę na forum to same problemy. Chyba kupię starego clipa bo nowy brzydszy, gorszy, mniej bateria trzyma, psuje się, jedyny plus to gniazdo na kraty pamięci. Chociaż i stary clip też jest bardzo awaryjny. Nie wiem czy nie wziąć czegoś innego, albo zostawię tego minta co mam z biedronki gra mi już od 5 lat i jeszcze działa i nigdy się nie popsuł. Kiedy premiera clipa+ w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem troszeczkę forum na stronie sandiska i faktycznie jest coś nie tak z firmware i obsługą baterii. Podobno w nowym Clip-ie siedzi nowy typ baterii a firmware był pisany pod zasilanie z poprzedniej wersji Clip-a. Ludzie skarżą się, że bateria słabo trzyma. Zgłaszane były przypadki nawet 6-6.5h na naładowanej full baterii. Gro osób pisało, że bateria wytrzymuje 8h, 8.5h, 11h.

Ja kupiłem clipa+ i też się mocno zdziwiłem, ponieważ mój laptop Dell D630 nie potrafi go naładować całkowicie/dobrze. Po około 4-5h ładowania wskaźnik ładowania zaczyna biegać od końca do początku baterii i tak może bez końca, natomiast pierwsza wersja Clip-a ładuje się na nim bez problemu. Po takim ładowaniu Clip+ wytrzymuje jakieś 4-5h.

Dopiero zewnętrzna ładowarka naładowała Clipa+ na full, wskaźnik baterii full wypełniony i nie mryga, wówczas graje grał jakieś 8.5-9h.

Druga sprawa to producent uzależnia długość pracy od jakości plików. :/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A w jakich sklepach jest? Będzie może w przyszłości w RTVeuroAGD?

 

w proline, vobis, media markt, i praktycznie wszystkich innych gdzie mieli wcześniejsze wersje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa to producent uzależnia długość pracy od jakości plików. :/

Chyba zawsze tak jest. Rodzaj i stopień kompresji plików mają wpływ na obciążenie procesora więc i na pobór mocy.

... chyba, że się mylę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności