Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz do 500zł


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam do wydania 500zł na odtwarzacz, ale nie wiem co wybrać, zależy mi na jakości dźwięku?

 

Zastanawiałem się nad iRiver clix 2 ale on ma tylko 2 GB.

Czy możecie polecić coś w podobnej cenie co ma podobną jakość dźwięku, ale większą pojemność ?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakością dźwięku to u nich bardzo dobrze, co do toucha opinie są podzielone. V39 ma kiepskie sterowanie, i tak btw to Clix ma wersje 2,4 oraz 8 gb.

Z własnego doświadczenia polecam Sony NWZ S638F, świetna jakość dźwięku, całkiem fajne słuchawki w zestawie, 8Gb, lub S639F, ma 16gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam S638F, a co do toucha to jeśli nigdy nie miałeś go w ręku to stanowczo polecam podróż do jakiegoś sklepu i małą próbę. Wielu osobom nie odpowiada rodzaj sterowania(ekran dotykowy w touchu jest genialny, ale pomimo tego wolę przyciski), jest również duży i przez to mało poręczny...

PS. Z iTunes nie musisz ściągać nic, ale z tego co wiem to trzeba go używać do wgrywania muzyki ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie trzeba. Utwory ze swojego kompa wgrywasz za pomocą programu Itunes ;). Podobno trochę uciążliwe, ale idzie się przyzwyczaić.

Nie to żebym był stronniczy ale w przeciwieństwie do gorzej brzmiącego i większego Toucha, na lepiej brzmiącego, tańszego, mniejszego, bardziej poręcznego, równie ładnego, dłużej trzymającego baterię, oraz ogólnie ******stego Sonego S638F muzykę wgrywasz przez drag&drop ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez polecam Sony S638/639 w polaczeniu z PX100 - to bardzo dobry i zgrany duet (szczerze to nie sadzilem, ze az tak dobry). Na Allegro mozna kupic juz za 350-400 PLN odtwarzacz, ktory w zestawie ma juz bardzo dobre sluchawki i jest to chyba najlepiej grajacy zestaw jesli nie chcialbys zmieniac sluchawek a jesli chcialbys dokupic i miec oprocz dokanalowek z zestawu nauszne sluchawki to goraco polecam PX100.

 

Moglbys sie rowniez przyjrzec ktoremus z Samsungow - np Q1 (max 16 GB) lub T10 (max 8 GB) lub Z5 (ale tu maxymalnie 4 GB i ciezko troszke teraz dostac acz nie jest to niemozliwe).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei byłbym za Touchem... Mam porównanie z A808 i wole Touch'a, ale wszystko zależy z czego i w jakich warunkach będzie się z odtwarzacza korzystać. Do touch'a potrzeba więcej uwagi, genialna zabawka. Sony to przedewszystkim odtwarzacz muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności