Skocz do zawartości

Apple In-Ear Headphones


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

np. do spark plugow (2 pary) ale to malo ekonomiczne rozwiazanie kupowac sluchawki dla foamow lepiej kupic sam pakiet pianek kossa :)

http://sklep.madtech.pl/go/_info/?id=33135 29 zlociszy to nie majatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to Spark Plugi miały średnicę bliższą do słuchawek Shure (dosyć wąskie). W każdym razie pojawiło się dużo modów z nimi, więc można próbować.

W dodatku komfort tych końcówek nie powala, pozwolę sobie tutaj umieścić cytat z recenzji olivera:

 

Po wyjeciu Koss`ow czulem dyskomfort, czulem ze mialem w uchu jakis kolek i szczerze mowiac draznilo to mnie i moje uszy.

 

Co do izolacji, to sprawa zależy od uszu: w moim przypadku słuchawki Apple izolowały dużo lepiej od dokanałówek pokroju Creative EP-630. Nadal nie jest to jednak najwyższa klasa w tym aspekcie, choć jak dla mnie zupełnie wystarczająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo foamy sa dosc dlugie, wystarczy je przyciac o pare milimetrow zaleznie od potrzeb i wtedy siedza calkiem stabilnie ja kompletnie ich nie czuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurop, te ADDIEMy, które kupiłeś na allegro od użytkownika Choboczak to na 100% oryginały ?. Bo cena jest b.dobra i jak najbardziej warto tyle zapłacić.

Ja od niego kupowałem, oryginały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki.

Jeszcze mam pytanie czy będą do nich pasować Comply Foam T400? Konkretnie to ta aukcja:

http://www.allegro.pl/item904997798_tipsy_piankowe_comply_foam_t400_ep630_cx300_ex85.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeszczeć to raczej nie zacznie, oczywiście dopóki używasz z umiarem, czyli nie rzucasz, nie siadasz na nich, nie ukręcasz kabla na siłę. Ale podstawową wadą są psujące się tulejki gumowe - te szare. Po pewnym czasie pękają i latają na kablu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podstawową wadą są psujące się tulejki gumowe - te szare. Po pewnym czasie pękają i latają na kablu.

 

ja sam je zerwalem i podciagnalem do gory teraz ladnie obejmuja plastik sluchawki i nie boje sie ze mi kabel przy samej sluchawce pojdzie, same sluchaweczki zrobione solidnie, nie sprawiaja wrazenia delikatnych, co innego gumiasty kabel, tutaj troche sie boje ze szybko popeka no i mikrofon/pilot tez sprawia wrazenia jakby mial sie zaraz rozpasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na allegro u "thelesio". Wynegocjowałem 3 miechy gwarki rozruchowej, ale na razie (puk, puk) nic się nie dzieje. Same słuchawki sprawiają wrażenie solidnych jednak ja raczej dbam o sprzęt.

Tzn używane tak? Przynajmniej tak jest napisane na jego aukcjach ;) Trochę nie mogę tego pojąć, bo z jednej strony on pisze, że używane, a z drugiej, że brak śladów użytkowania... Z tego co patrzyłem to u niego są po 170zł, a cena w sklepie 369zł (269zł na allegro). W czymś więc musi być haczyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki.

Jeszcze mam pytanie czy będą do nich pasować Comply Foam T400? Konkretnie to ta aukcja:

http://www.allegro.pl/item904997798_tipsy_piankowe_comply_foam_t400_ep630_cx300_ex85.html

Te pianki od Shure powinny pasować:

http://allegro.pl/item898167566_shure_nakladki_na_sluchawki_kolor_zolty.html

Te pianki już mam, na ADDIEMy czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem sobie ADDIEMy, a pianki T140 od kolegi Gorasa, więc zestaw będzie optymalny :)

A te aukcje faktycznie "dziwne" niby używane, ale jednak nie. Może refurbished? Ludziska kupują, więc może jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na allegro u "thelesio". Wynegocjowałem 3 miechy gwarki rozruchowej, ale na razie (puk, puk) nic się nie dzieje. Same słuchawki sprawiają wrażenie solidnych jednak ja raczej dbam o sprzęt.

Tzn używane tak? Przynajmniej tak jest napisane na jego aukcjach ;) Trochę nie mogę tego pojąć, bo z jednej strony on pisze, że używane, a z drugiej, że brak śladów użytkowania... Z tego co patrzyłem to u niego są po 170zł, a cena w sklepie 369zł (269zł na allegro). W czymś więc musi być haczyk :)

 

Haczyk jest przede wszystkim w długości gwarancji. Miesiąc a nawet trzy miesiące nie można porównywać do roku. Słuchawki wyglądały faktycznie jakby ani raz nie były użyte. Jedynie pudełko widać, że przeżyło kilka cięższych chwil. Myślę, że thelesio można dołączyć do grupy handlujących oryginałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności