Skocz do zawartości

Archos 5, 7


imagokrak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Noszę się z zamiarem.... itd. Mam 605 wifi i brak mi w nim "multitasku" czyli np słuchając muzyki nie mogę zrobić nic więcej poza przeglądaniem (wyłącznie przeglądaniem) zdjęć, a próba np uporządkowana danych np. usunięcia foty, czy innych danych kończy zatrzymaniem odtwarzacza. Tudzież nie można sobie surfować po necie przy dźwiękach ulubionej muzyki. Pytanie brzmi: CZY ARCHOS PORADZIŁ SOBIE Z TYM PROBLEMEM W MODELACH 5 I 7?

Proszę o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam,

Noszę się z zamiarem.... itd. Mam 605 wifi i brak mi w nim "multitasku" czyli np słuchając muzyki nie mogę zrobić nic więcej poza przeglądaniem (wyłącznie przeglądaniem) zdjęć, a próba np uporządkowana danych np. usunięcia foty, czy innych danych kończy zatrzymaniem odtwarzacza. Tudzież nie można sobie surfować po necie przy dźwiękach ulubionej muzyki. Pytanie brzmi: CZY ARCHOS PORADZIŁ SOBIE Z TYM PROBLEMEM W MODELACH 5 I 7?

Proszę o

 

Witam leniwego usera !

 

Oto cytat z manuala Archosa 5/7

 

When you leave the music playback screen while the song is still playing,

it will keep playing in the background. This allows you to browse your hard

drive, view your photos or surf the Web while listening to music. To stop the

song, tap on pause in the music playback screen and then tap on Home.

 

 

Odpowiedź brzmi jak widac: jest lepiej niż w archosie 605 bo można smigac po necie i słuchac muzyki (też mi tego brakowało)

 

pozdroofka

 

P.S. Jeśli kupisz 5 lub 7 daj mi koniecznie znać , będę miał kilka pytań

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam leniwego usera !

 

Oto cytat z manuala Archosa 5/7

 

When you leave the music playback screen while the song is still playing,

it will keep playing in the background. This allows you to browse your hard

drive, view your photos or surf the Web while listening to music. To stop the

song, tap on pause in the music playback screen and then tap on Home.

 

 

Odpowiedź brzmi jak widac: jest lepiej niż w archosie 605 bo można smigac po necie i słuchac muzyki (też mi tego brakowało)

 

pozdroofka

 

P.S. Jeśli kupisz 5 lub 7 daj mi koniecznie znać , będę miał kilka pytań

Ja już kupiłem 5 tylko ją musze odebrać na poczcie. Gdzie najlepiej kupic do niego Camcorder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności